Gönderen Konu: 1.5 aylık proscar (finasteride) surecimi beraber degerlendirirmiyiz ?  (Okunma sayısı 1291 defa)

siyabentqxqx

• Sr. Member
sabah 1/4 proscar
aksam 1 tablet çinko , 10 damla d vitamini
dokulmede azalma gozlemleyemedim cok kücük tuylenmeler mevcut dökülme dursa gelişecek gibiler ama yogun bir yağlanma yapti ama yağlanma loprox kullanmaya basladiktan sonra arti
hani loproxtan mi fin den mi bilmiyorum fin yağı kesip dokulmeyi durdurur diye biliyorum ne diyorsunuz cokmu erken sonuclar icin ek tedavilere açığım d vitamini bitti cinkoda bitince fin biotin olarak devam etmeyi düşünüyorum

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
İlk 3 ay biraz yaglandırrır  ve  sivilcelenme olur genelde sabret duzelir  neden Dht seviyelerini dusurmek icin  mucadeleden dolayı savasıyorlar 3 aydan sonra antiandrojen ilacları sacta yaglandırma olusturmamaya baslar.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

siyabentqxqx

• Sr. Member
İlk 3 ay biraz yaglandırrır  ve  sivilcelenme olur genelde sabret duzelir  neden Dht seviyelerini dusurmek icin  mucadeleden dolayı savasıyorlar 3 aydan sonra antiandrojen ilacları sacta yaglandırma olusturmamaya baslar.
yaglanma ve dokulme biterse cikislar bekliyorum cikislar derken minyatürlerin gelismesinden bahsediyorum umari yoluna girer cevabin icin teşekkür ederim

Trevor

• Hero Member
keşke resimli ekleseydin gelişmeler oldukça güncellerdin senin içinde ilerde açıp bakabileceğin bir blog olurdu.

siyabentqxqx

• Sr. Member
keşke resimli ekleseydin gelişmeler oldukça güncellerdin senin içinde ilerde açıp bakabileceğin bir blog olurdu.
yaniltici olur diye eklemedim

Facebook Twitter Instagram