Gönderen Konu: 01.12.19/İzmir Saç Ekimi 2500 greft ön ve tepe bölgesi ekim sonuçları  (Okunma sayısı 950 defa)

Mühendis89

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar. 1.12.19 tarihinde, saç ekim işlemim gerçekleşti. 1800 ü ön bölge, 700 ü tepe bölgesi olmak üzere toplam 2500 greft ekildiği söylendi. Tepe bölgesine daha çok ekilmesini istemistim. Ama 700 greftin yeterli olacağını; daha fazlası ekilirse o bölgedeki mevcut saçların zarar görebileceği söylendi. Şu an solgar 5000 kullanıyorum sadece. Ön bölgeden umutluyum ama tepenin yeterli olacağını düşünmuyorum. Değerli görüşleriniz için simdiden teşekkürler.

Mühendis89

• Yeni üye
  • *
Bunlar da saç ekimi ilk günü ve 12. Günü fotoğrafları. Minoxcil muadili sprey kullanmaya devam etsem sorun olur mu? 700 kök tepe için yeterli olur mu? Şimdiden teşekkürler.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2019, 11:24:23 Gönderen: Mühendis89 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tepeye çok yeterli olmaz bu sayı
Umarım şakaklar güzel olur hayırlı olsun saç ekiminiz
Global Moderator

Mühendis89

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler Hintell. Tepeye kaç ekilmesi gerekirdi tahmini?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe bölgesinde 700 greft yok. Ekiminiz hayırlı olsun pek fazla açıklığınız yokmuş ama bu ekim sizi memnun etmeyebilir çok seyrek ekilmiş.

hyperKel

• Hero Member
bence tepeye sık ekmemekle iyi etmişler ,sonuçta sık ekilmiş olsa bile ordaki kanlanmanın zayıf olmasından dolayı çok azı çıkacaktı .
ben şahsen beğendim planlamanı ,hayırlı olsun ekimin umarım en güzel sonucu alırsın.

Facebook Twitter Instagram