Gönderen Konu: 13.09.20/İzmir Su Saç Ekimi 1500 greft tepe bölgesi ekim sonuçları  (Okunma sayısı 1367 defa)

Mühendis89

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta tepe bölgesine 1500 kök ekim yapıldı. Geçen yıl ön ve tepe bölgesine, 1800 ü ön, 700 ü tepe olmak üzere 2500 kök yapılmıştı. Önler fena değil. Memnun sayılırım. Ama tepe bölgesinin yetersizliği konusunda anlaşamamıştık. Ve yetmedi. Zaten dedikleri gibi 700 kök de yoktu. Şimdi nasıl olur sizce? Yüzde 80 kapatsa yeterli benim için. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun bu açıklığı kapatacak bir ekim değil maalesef umarım daha iyi bir görüntü oluşur
Global Moderator

Mühendis89

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler Hintell. Mesela daha önceki ekimde tepeye 700 kök denmisti. Ustünkörü saydım. 300 350 arası kök tespit ettim ekim yapılan. O ekimde geriye doğru tarayinca bile baya azalıyor açıklık. Kapanması için tahmini kaç greft lazımdı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
1500 2000 arası tatmin edici bir sey çıkar

Tepede çok zayıf saçın var onları güçlendirirsen daha iyi bir sonuç elde edersin o da finasterid ile olur

Tepemekimine gelince tepeye döngü seklinde ekilmeli bunlar ortaya öne nasıl ekim yapılıyorsa öyle yapmışlar kısaca o bölgedeki olması gereken estetik yöne göre bir ekim değil.
Global Moderator

Mühendis89

• Yeni üye
  • *
Bu ekim için 1500 demişlerdi ama. O kadar kök ekmemişler diyorsun o zaman yine? Teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bu ekim için 1500 demişlerdi ama. O kadar kök ekmemişler diyorsun o zaman yine? Teşekkürler

Burada 500 greft var benim tahmınim
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun    1500 greft  yok  dostum   

baldLion

• Hero Member
aynı deliklere birden fazla greft sokmadılarsa 1500 greft bencede yok burda.

Leonidas

• Hero Member
baldlion arkadaşın da dedigi gibi 500-750 kanal açıp 1500 kök ekmedilerse burda mumkun degil 1500 greft yok.
ama bence burası 1500 greftle güzel bi görüntüye de kavusur , gerıye tarayarak özellikle güzel kapatıcılık sağlanır.

Facebook Twitter Instagram