Gönderen Konu: kuruma sorunu  (Okunma sayısı 5853 defa)

ege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
kuruma sorunu
« : 30 Aralık 2016, 20:03:39 »
Arkadaşlar Selam

6gün evvel ekim yaptırdım.3.günden sonra çizgi görünümlü çatlaklar oluşmaya başladı.1-2 gün sonra netleşti ve ekim yatığım yeri aradım ve kuruma sebebiyle olduğunu söylediler.Nemlendiriciyi daha uzun süre kullanmamı tavsiye ettiler.Acaba sizinde başınıza bu durum geldimi?Sizin düşünceleriniz neler?

bold pilot

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: kuruma sorunu
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2016, 21:40:06 »
Kuruma degil. Deri gerildigi icin. Normalde olur bicok kiside, beklenmedik bi durum degil. Normalden biraz daha genis catlaklar sadece. Bir haftaya gecer.
Dert edilecek bisey degil.

ege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2016, 21:45:57 »
çok teşekkürler bold pilot.. çizgi şeklinde boşluklar görünce biraz panikledim ekim merkezi de 1 haftaya geçer dedi ancak gün geçtikçe çatlaklar belirginleşmeye görünüm çirkinleşmeye  başladı sokakta gezerken hoş olmadı:)) bende forumda sormak istedim.birde dün annem dalgınlıkla yıkama yaparken çok sert olmamakla birlikte 1-2 tur ovuşturdu saçı normal yıkar gibi dokunma yapmak yerine umarım o da köklerde bir sorun teşkil etmesi bikaç dökülme  oldu su akarken tüyleri gördüm inşallah kökler zarar görmemiştir:)

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2016, 22:22:25 »
dikkatli ol, bu is dalginliga gelmez. Kanama olmadigi sürece, sorun yoktur, ama sen genede cok dikkat et!

ege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2016, 22:40:05 »
dikkatli ol, bu is dalginliga gelmez. Kanama olmadigi sürece, sorun yoktur, ama sen genede cok dikkat et!
kesinlikle ben zaten uyandım valideye napıosun die kadıncağız kahroldu neyseki kanama olmadı

Gard

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2016, 01:15:52 »
Çok değişik görünüyor umarım geçici bir durumdur arkadaşım çok geçmiş olsun nerde yaptırdın ekimini iyileşinceye de fotoğraf koyarmısın teşekkür ederim

ege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2016, 09:29:37 »
Insallah..rabiiki koyarim gelismelerle birlikte.izmirde clinichairde

ege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2017, 19:33:54 »
Arkadaşlar selam dün yıkama yaptırdım ve kabukları temizlettim çatlak vs. kalmadı çok şükür ilginiz için teşekkürler

Gard

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Ocak 2017, 19:59:56 »
Fotoğraf koyabilir misin arkadaşım teşekkür ederim

CELL11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Ocak 2017, 20:07:28 »
Hayırlı olsun. Aynı durum bende sol tarafta oldu. Dönor bölgelerinin yakınında. İlk başlarda anlam veremedim. bugün kabuklar biraz düşmeye başlayınca dikkatlice baktım. o bölgede sargı bezinin kıl kadar taneleri kalmış. çok şaşırdım çektim kabukla birlikte döküldü ve iz yokuldu.

ege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Ocak 2017, 20:19:25 »
Fotoğraf koyabilir misin arkadaşım teşekkür ederim

dostum özelden yolladım

ege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Ocak 2017, 20:20:34 »
Hayırlı olsun. Aynı durum bende sol tarafta oldu. Dönor bölgelerinin yakınında. İlk başlarda anlam veremedim. bugün kabuklar biraz düşmeye başlayınca dikkatlice baktım. o bölgede sargı bezinin kıl kadar taneleri kalmış. çok şaşırdım çektim kabukla birlikte döküldü ve iz yokuldu.
teşekkürler büyütülecek bir durum değilmiş .klinikde aynı şeyi söylemişdi.benzer sorun olursa benimkisi örnek olsun diğer arakdaşlara endişelenmesinler

Facebook Twitter Instagram