Gönderen Konu: 4200 greft Deniz hair clinic  (Okunma sayısı 3388 defa)

Sempatick

• Yeni üye
  • *
4200 greft Deniz hair clinic
« : 21 Şubat 2020, 13:05:11 »
Merhaba arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum 4200 greft konyada yaptırdım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Yorum pls 4200 greft Deniz hair clinic
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2020, 14:34:57 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz geniş bir alan ekimi ön çizgi baya geniş olmuş daha estik olabilirdi onun dışında genel standart bir ekim umarım seni memnun eder
Global Moderator

Sempatick

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2020, 14:57:20 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz geniş bir alan ekimi ön çizgi baya geniş olmuş daha estik olabilirdi onun dışınd6a genel standart bir ekim umarım seni memnun eder
Hocam benim alnımda geniş zaten aslında ben on çizgi için  azdaha ilerden istemiştim ama tas kafa bir saç istemedigim için hoca bu sekilde ayarlardi bide sağ ve sol şakak ların dökülme orantısı aynı olmadığı için bir taraf biraz daha uzun gibi oldu :) inşllah olumlu sonuç alırım birde ilk 1 hafta boyunca sizinde önerileriniz varsa alırım hocam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2020, 16:17:07 »
Anladım kafana takıcağın bir durum yok umarım sonucun güzel olur ekim alanı sağlıklı hayırlısını dilerim
Global Moderator

Sempatick

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2020, 16:43:28 »
Anladım kafana takıcağın bir durum yok umarım sonucun güzel olur ekim alanı sağlıklı hayırlısını dilerim
çok teşekkür ederim hintel hoca

Sempatick

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2020, 00:14:14 »
Ekimden sonra 17. Gün (L şeklinde yada Baston gibi dökülme yok düz sekilde dökülme var küçük küçük ama yoğun değil. Sizce süreç nasıl gidiyor arkadaşlar

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2020, 01:02:24 »
Süreç normal seyrinde ama kötü planlanmış bu ekim, bu kadar açık alana yayılmamalıydı greftler. Ekilenlerin hepsi tutsa bile mevcut görüntü seyrek olacaktır. Ekiminiz hayırlı olsun.

Sempatick

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 09 Mart 2020, 02:23:06 »
Süreç normal seyrinde ama kötü planlanmış bu ekim, bu kadar açık alana yayılmamalıydı greftler. Ekilenlerin hepsi tutsa bile mevcut görüntü seyrek olacaktır. Ekiminiz hayırlı olsun.
eyw  sonnyto değerli yorumun için benim ön taraf bu şekildeydi, hani planlamanın kötü olması artık ekimci nin teknigiyle alakalı bir durumdur diye düşünüyorum. Saç ekilmiş artık geriye döndürmek mümkün değil evet geniş bir alana yayılmış gibi durabilir, hintell başkan da keza genislikten bahsetti ama dürüst olmak gerekirse böyle kel bir kafada genis bir alanda olsa saçlı görmek insanı biraz motive ediyor. Daha iyisi olabilirmiydi tabikide olabilirdi bazi yerler pahalı geliyor bazı yerlere bakıyorsunuz diğerlerinin yarı fiyatı kadar  sac ekimi yaptığı kisileride görünce benimkide en azından böyle olsa yeter diyorsun, artık araştırma işine girdikce ve özelliklede pahalı ekim yapan yerlere ektiren arkadaşların kafalarinda bir yara çıkıyordu o yaranın adını unuttum sonra o bölgeden saç çıkmıyor birdaha, böyle durumlara insan üzülüyor tabiki hem para hem zaman hemde çekilen kutsal çile boşa gidiyor. Sonnyto kardeşim seninde ilk ekiminin tutmamasina üzüldüm ama yani yapcak birşey yok bu konuda elden  birşey gelmiyor Allah can sağlığı versin sac olmasada olur napalim kel gezeriz mecbur çok isteyen olursa protez takar :) Yani bu sac ekimi mevzusunda insan diyorki, inşallah kafada yara çıkmaz bide ekilen köklerin çoğu çıkar gerisi Allah kerim..

Sempatick

• Yeni üye
  • *
Ynt: 4200 greft Deniz hair clinic
« Yanıtla #8 : 22 Nisan 2020, 01:22:34 »
60.gün resimleri

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Nisan 2020, 01:44:11 »
Her şey yolunda, çıkışlar için çok erken henüz.

Sempatick

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 09 Haziran 2020, 23:58:00 »
Arkadaslar 10 gun sonra 4. Ay dolacak. Bu arada 2 kere makinaya vurdum :) şimdi yine vurmak istiyorum

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 10 Haziran 2020, 00:06:26 »
ekim önesine ve sürece göre bakarsak başarılı bir ilerleme var böyle devam eder umarım.deniz hair klinikte kim ekti saçlarınızı biraz bilgi verebilirmisin dostum özellikle  doktor varmıydı klinikte merak ettim.

Sempatick

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 12 Haziran 2020, 00:32:26 »
ekim önesine ve sürece göre bakarsak başarılı bir ilerleme var böyle devam eder umarım.deniz hair klinikte kim ekti saçlarınızı biraz bilgi verebilirmisin dostum özellikle  doktor varmıydı klinikte merak ettim.
Deniz hanim kendisi, doktor degil ama bence sac ekimi konusunda çok tecrübeli ekim sertifikasi var tabiki, kendiside hemşire zaten
ve ekim sureci boyunca kontrolü sagliyor, sac çizgisini ekim sıklığını ve donor bölgesindeki alim oranı vs.. vs.. süreç takibi bilmem ne..
Son olarak şunu söyleyebilirim sac ekiminden bu yana sigarayı malesef hiç bırakmadım tabi ekimden sonra azalttım ama devam arada birde paff küf :)  ilaç konusuna gelince ilk bir ay xpecia ve biotin kullandım ilaç bitincede bidaha almadım belki alırım müsait olunca
Valla ekimi beğenmeyenler oldu forumda ön
Sac çizgimi ozellikle beğenmeyenler oldu yalnız en iyi doktora ektirenlerin bile başarı garantisinin olduğunu düşünmüyorum  çok fazla takmıyorum kafaya, daha iyibir ekim olabilirmiydi tabiki olabilirdi ama ben ekimden memnunum zaten hiç kimsenin ekiminin 4, 4luk olduguna inanmıyorum, sac ekiminde risk herzaman vardır, saçı doktor ekmiyor zaten, saçı eken çalışanlar, onlar işini ne kadar iyi ve dürüst yaparlarsa sonuçta okadar iyi oluyor.
Yalniz ekim sonrası ilgilenmiyorlar arayıp sormuyorlar sürecin nasıl gittiği hakkinda sizden bilgi istemiyorlar,  ekim yaptıkları hastalarıyla iletişim kurmalari gerekir 4 ay oldu arayan yok soran yok, ben 3.ayda bi resim gönderdim süreç iyi gidiyor dendi hepsi o :)

kenanmed

• Full Member
« Yanıtla #13 : 12 Haziran 2020, 01:05:52 »
Süreç bence gayet olumlu 2 ay sonrasını hayal edebiliyorum . Bu arada vertekse kaç kök ekildi onun da fotoğrafını paylaşın bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2020, 12:17:03 »
Çıkış anlamında güzel duruyor ön çizgi estetik olsa daha iyi olurdu
Saçlarınızı uzatırsanız daha yoğun durur hayırlı olsun güle güle kullanın.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram