Gönderen Konu: Hasan hair clinic malatya 5000 greft eki  (Okunma sayısı 8214 defa)

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
Ynt: Hasan hair clinic malatya 5000 greft eki
« Yanıtla #30 : 15 Nisan 2020, 22:25:02 »
Sizi rahatsız eden kelime silinmiştir  sizi zor durumda bırakmak istemem. Yaklaşımızını sevdim çünkü ama ekim planlaması gercekten bana göre olumsuz ben gördüklerm hakkında yorum yaparım. Sonuç hakkında yorum yapmadım planlama ile sonucu karıştırmayalım.  Umarım sonuç mutlu eder o ayrı konu elbet çok güzel sonuçlarınız vardır kuşkusuz bir hata 10 doğruyu götürmez.
 Hastanızın yazdıklarına gelince forum olarak alışkın olduğumuz durumlar insanlar bu süreçte hassas oluyor yazılanlar doğrudur yanlışdır bu konuda bir iddamız yok farkındaysanız o durum hakkında bir yorumda bulunmadım.  dediğim gibi ekimi yorumlarız biz merkezler yüzlerce insana saç eker her saç ektiren ile  4/4 lük ilgilenmek mümkün olmaz öyle bir beklenti içinde de değiliz forum olarak zaten.

Her saç ekiminde başarı sağlanamaz bu her merkez için geçerli saçlar çıkmaya bilir kimse benim bütün ekimlerin başarılı diyemez. Ekim başarılıda olsa her cild ekilen sayıyı büyütme ve besleme oranında kaldıramıyabilir bu işin doğasında olan durumlar başarılı ekimlerinizi takip etmek isteriz sizi taktir etmesinide biliriz buna emin olun.

Yaptığım yorumda hakkızlık yaptığımı düşünmüyorum çok daha iyi bir ön çizgi tasarımı yapabilirsiniz sizinde bu ön çizgiyi çok beğendiğinizi düşünmüyorum?

Konudan bağımsız olarak yazayım  Kısaca saçların çıkması ekimin çok başarılı olduğu anlamına gelmiyor benim bakış açıma göre doğru bir planlama güzel oturaklı bir ön çizği açık alana göre mantıklı bir planlama kanal yönleri doğallık bunlarında doğru bir şekilde olmasına önem veriyorum. Saç çıkması benim için ikinci planda. Sizler de bunlara daha çok önem veriyorsanız her zaman kazanırsınız saygılar.

Bu ara da beni allaha havele etmişsiniz allah razı olsun.
öncelikle şunu söylemeliyim ki bizde her görüşe saygılı ve anlayışlı bir merkeziz çizimi siz beğenmemiş olabilirsiniz ama eger sayfamıza girip yaptığımız işleri gördüğünüz zaman bu fikrinizinde değişeceğinden eminim çünkü bizim içinde saçların çıkması yeterli bir başarı değildir ve sizlere şunu söylemeliyim ki bu işi malatya gibi küçük yerlerde yapan arkadaşların işi çok daha zordur çünkü işlem yaptığınız hastalarınızla çarşıda yada bi cafe karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek bu yüzden kesinlikle en iyisini yapmak zorundayız merkezimiz olarak herzaman biz bir saç telinde dai kul hakkı olduğunu düşünerek çalışma yaparız.gayet güzel bir form sitesi olmuş ama sizden ricam şu ki tabi herkes hakkını aramalı insanlara yardımcı olabilirsiniz ama biz Ekim merkezlerinin de haksızlık etmelerine müsade etmeyin bakın istesem bu yorumlara kayıtsız kalabilirdik ben yeni gördüm ve hastam tarafımdan yapılan haksız paylaşıma kayıtsız kalamazdım Beni anladığınızı Ümit ederek merkezimiz olarak herzaman hastalarımızın yanında olduğumuzu belirtmek isteriz herşey için teşekkür ederim.
İnstagram adresimiz:@hasanhairclinic

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #31 : 15 Nisan 2020, 22:47:56 »
Bu konuyu açan arkadaş nereye kayboldu ☺

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 15 Nisan 2020, 23:47:25 »
Yalan oldu, ortaya birsey atti kacti gitti.
Allah’tan cevap geldi de isin aslini ogrendik.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 16 Nisan 2020, 02:12:28 »
Yalan oldu, ortaya birsey atti kacti gitti.
Allah’tan cevap geldi de isin aslini ogrendik.
çok teşekkür ederim umarım okuyan hastalarımız da aynı şekilde düşünürler...

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 16 Nisan 2020, 02:13:45 »
Bu konuyu açan arkadaş nereye kayboldu ☺
kendisine özelden mesaj atmama rağmen malesef cevap yok çamur at izi kalsın misali 🤷🏻♂

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #35 : 16 Nisan 2020, 02:23:18 »
Ben bu.konudan hiç bişey  anlamadım  çok şüpheli  bir konu oldu 😞

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 16 Nisan 2020, 02:32:10 »
Ben bu.konudan hiç bişey  anlamadım  çok şüpheli  bir konu oldu 😞
malesef öyle bizde 10 yolluk bir hasta geçmişi olan merkezimizin bu şekilde anılmasından çok rahatsız olduk ve bu mesaj yüzünden bir hastamın mesaj atmasıyla haberdar olduk sizleri ve bu sayfayı önemsediğimiz için cevap gereği duyduk ve adminden bu mesajın kaldırılmasını istedik çünkü bu karşılıksız ve art niyetli yaklaşım diğer hastaların fikirlerinide etkileyebilir şimdi bununla ilgili size bir ekran resmide göndereceğim saygılar.

ahakimbk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 15 Şubat 2021, 11:34:15 »
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tepe bölgesi için gittim. Söylenilen ile sonuç kesinlikle tutmuyor. Tepe bölgesi hic kapanmadı, kapanacak denilmesine rağmen.Ekim ve muayene aşamalarında  En az 5 kere bu sözü duymama rağmen öyle bir şey söylemediklerini idda ettiler Üstelik Tekrar ücreti karşılığı bir ekim daha  yapalim dediler. Paranıza yazık etmeyin.
  • Ekim Tarihi: 12.12.2019
  • Ekim Merkezi ismi Hasan Hair Clinic
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 15 Şubat 2021, 12:14:23 »
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tepe bölgesi için gittim. Söylenilen ile sonuç kesinlikle tutmuyor. Tepe bölgesi hic kapanmadı, kapanacak denilmesine rağmen.Ekim ve muayene aşamalarında  En az 5 kere bu sözü duymama rağmen öyle bir şey söylemediklerini idda ettiler Üstelik Tekrar ücreti karşılığı bir ekim daha  yapalim dediler. Paranıza yazık etmeyin.

Olumsuz bir sonuç için tekrar ücret alınmaz ücret iadesi ya da revize yapılmalıdır. Kaçıncı aydasınız
Global Moderator

ahakimbk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 15 Şubat 2021, 12:25:48 »
1 yıl 3 ay oldu. 1.yılımda gittim görüştüm Hasan Hair Clinic ile. 2000 lira karsiliginde tekrar tepeye ekip yaparız dediler.
  • Ekim Tarihi: 12.12.2019
  • Ekim Merkezi ismi Hasan Hair Clinic
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 15 Şubat 2021, 12:31:58 »
1 yıl 3 ay oldu. 1.yılımda gittim görüştüm Hasan Hair Clinic ile. 2000 lira karsiliginde tekrar tepeye ekip yaparız dediler.

Anladım simdi tepe zor bölge tabi hiç iyi bir görüntü yoksa ücretsiz revize yapmaları gerekirdi
Global Moderator

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #41 : 15 Şubat 2021, 16:33:29 »
Bakalım malatyasac ne cevap verecek
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 28 Şubat 2021, 02:31:18 »
Merhabalar yazılanları şimdi gördüm Cr hemen cevap vermek istedim öncelikle biz hastalarımızın hepsine rutin şu bilgikendirmeyi yaparız tepe bölgesi kan dolaşımı yavaş olduğu için ön kısımlar kadar sıkı olmaz ön kısımlarda %10 luk bir fire var ise tepe bölgesinde %50 gibi bir rakama cıkabiliyor Bu durum 5500 greft sayısı gayet güzel bir sayı fakat hastaların kaçırıldığı nokta şu herkes tabi ki sıkı ve yoğun bi görüntü ister yaptığı işlemden sonra ama bazı şeyler kişinin metabolizması kan dolaşımı enzimleriyle de alakalı olarak değişiklik göstermektedir yani biz burda bu hastamıza 2500 greftlik bir işlem yapsaydık evet bu bizim hatamız diyebiliriz ama 5500 greftlik bir işlem yapılmış ve tepe bölgesi hiç cıkmama gibi bir durumda da değildir isteyen kişilere her hastamızın öncesi sonrası ay ay fotoğrafları sistemimizde kayıtlıdır bu durumu hastamıza söylememize rağmen kişi kendi bildiğinden vazgeçmemiştir her hastamıza kapımız herzaman açık ama yeterki o kişide de iyi niyet olsun takdir sizindir

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 28 Şubat 2021, 02:34:35 »
Bakalım malatyasac ne cevap verecek
umarım cevabımız sizi tatmin etmiştir

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 28 Şubat 2021, 02:57:18 »
Anladım simdi tepe zor bölge tabi hiç iyi bir görüntü yoksa ücretsiz revize yapmaları gerekirdi
sizinde söylediğiniz gibi tepe bölgesi zor bir bölge ayrıca çalışmanın büyük bir kısmı ön hat üzerine yoğunlaşmak zorunda tepe kısmı için biz ön kadar sıkı olmaz eskisi gibi de açık durmaz diyoruz bunda yanlış birsey varmı hastanın öncesi sonrası fotoğrafları da mevcut

Facebook Twitter Instagram