Gönderen Konu: Saç ekim merkezi tavsiyesi (MALATYA)  (Okunma sayısı 1905 defa)

cmsarikaya

• Yeni üye
  • *
Saç ekim merkezi tavsiyesi (MALATYA)
« : 19 Ocak 2020, 16:55:24 »
Herkese Merhabalar,

Uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum gerçekten çok faydalı bilgileri bu site aracılığıyla öğrendim ilk olarak bunun için size teşekkür ederim. Konumuza gelirsek eğer bu sitedeki birçok arkadaş gibi saçımdan şikayetçiyim :) Ve en sonunda saç ektirmeye karar verdim. Malatya da yaşıyorum burada 2 kişiyle görüştüm 1 tanesinin yaptığı işleri hoşuma gitti ama tam içime sindi diyemem tabiki. Bir de Elazığ da Rasim Kaya ekim yapıyor bu sitede sanırım 3 kişi kendisine ekim yaptırmış. Sizlerden yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim

unverm

• Hero Member
Ynt: Saç ekim merkezi tavsiyesi (MALATYA)
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2020, 18:22:18 »
Dostum hayirli olsun karariniz, diger arkadaslar da soyleceyecektir gerçi ama sac ekimi hayatında 1 veya 2 kere yaptıracağın bişey. O yüzden Malatyayla kendini sınırlama araştır, sac tipine göre doktor seç ve uzak da olsa git. 2 gününü alır. Riski mümkün olduğu kadar azalt, başarı oranı yüksek ekimcileri tercih et. 2. Şansın olmayabilir acele etmeden iyi araştırmanı öneririm.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2020, 18:35:25 »
Dostum hayirli olsun karariniz, diger arkadaslar da soyleceyecektir gerçi ama sac ekimi hayatında 1 veya 2 kere yaptıracağın bişey. O yüzden Malatyayla kendini sınırlama araştır, sac tipine göre doktor seç ve uzak da olsa git. 2 gününü alır. Riski mümkün olduğu kadar azalt, başarı oranı yüksek ekimcileri tercih et. 2. Şansın olmayabilir acele etmeden iyi araştırmanı öneririm.

aynen katılıyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2020, 19:05:47 »
Rasimi tanırım:) sen foto paylaş bakalım Rasim işini çözermi çözemezmi ben sana söyleyim:)

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2020, 20:26:23 »
Rasimi tanırım:) sen foto paylaş bakalım Rasim işini çözermi çözemezmi ben sana söyleyim:)
Sloocer Türkiyede bir ilki yap bir danışmanlık bürosu aç. Ekim merkezi talebimde hala geçerli 😉

cmsarikaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2020, 20:37:17 »

Abi çok haklısın, güzel olsun temiz olsun herkes istiyor ama o kadar çok bilgi kirliliği var ki, her görüştüğüm yer çok güzel olur diyor başka birşey duymuyorum :) bu kadar güzel olacak dedikleri için uzaklaşıyorum onlardan :)

Abi fotolar geliyor  :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2020, 20:40:21 »
resimleri paylaş donör bölgenide bakalım bir
Global Moderator

cmsarikaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2020, 20:43:45 »

Abi resimler geldi. Rasim Kaya nasıl yapar eder çok fikrim yok. Sen ne dersin ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Ocak 2020, 21:06:01 »

Abi çok haklısın, güzel olsun temiz olsun herkes istiyor ama o kadar çok bilgi kirliliği var ki, her görüştüğüm yer çok güzel olur diyor başka birşey duymuyorum :) bu kadar güzel olacak dedikleri için uzaklaşıyorum onlardan :)

Abi fotolar geliyor  :D

Bu sektör öyle bir sektör ki, kimse en iyi 2. Ekimci değil... herkes açık ara en iyisi... o yüzden dikkat etmeli.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Ocak 2020, 21:10:44 »
Kime gitsen aynen en iyi saç ekimcidir:)

Bu arada donör bölgen kuvvetli bana kalırsa 2 ekim planla derim önden ortaya daha sonra tepe olarak bu arada takviyelerle de tepe bölgendeki incelmiş saçlara hacim kazandıra bilirsin
Global Moderator

cmsarikaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 19 Ocak 2020, 21:12:14 »
Bu sektör öyle bir sektör ki, kimse en iyi 2. Ekimci değil... herkes açık ara en iyisi... o yüzden dikkat etmeli.

Aynen abi ondan dolayıdır ki seçimi yapmak çok zorlaşıyor. Bu yüzden sizlerden yardım bekliyorum

cmsarikaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 19 Ocak 2020, 21:15:40 »
Kime gitsen aynen en iyi saç ekimcidir:)

Bu arada donör bölgen kuvvetli bana kalırsa 2 ekim planla derim önden ortaya daha sonra tepe olarak bu arada takviyelerle de tepe bölgendeki incelmiş saçlara hacim kazandıra bilirsin

Abi planladığım tarz da aynı senin dediğin gibi. 1.ekimde ön ve ortadaki açıklığı kapatmayı daha sonraki yıllarda arka açıklığı kapatmak için ekim yapmayı düşünüyorum. 

Her görüştüğüm kişi ön ve orta açıklık için çok sık ve güzel görünüm elde ederiz diyorlar ama gel de inan :)  piyasa şu haldeyken seçim yapmak zorlaşıyor hele bir de benim gibi coğrafi bölgede ki arkadaşlar daha iyi bilirler buralarda bu işi yapan az kişi var maalesef.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Ocak 2020, 21:30:18 »
Şimdi rasimin alımı güzel ama ekime kendi girerse alımı kendi yaparsa yaptır kesin ona gidiceksen zaten sloocer in ekiminide o yapmıştı bir kaç örneği var.
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Ocak 2020, 21:32:22 »
Kardeşim Donörün güzel, rengi avantajlı... açıklık az degil.. tepeyi 2. Ekime bırakmalısın.

Rasim kayanın alımı gerçekten çok iyi.. ekimide kendisi yapacak ise güzel sonuç çıkabilir. Hani konu asmed mi, keser mi Rasim mi olaydı bunları konuşuyor olmazdık. Ama sonuçları Malatya’nın herhangi biryerindeki X bir ekimciye nazaran iyi olduğunu söyleyebilirim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Ocak 2020, 21:32:54 »
Şimdi rasimin alımı güzel ama ekime kendi girerse alımı kendi yaparsa yaptır kesin ona gidiceksen zaten sloocer in ekiminide o yapmıştı bir kaç örneği var.

:) mesajlarımız aynı olmuş..

Facebook Twitter Instagram