Gönderen Konu: Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi  (Okunma sayısı 3074 defa)

umitglyg

• Yeni üye
  • *
Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi
« : 15 Şubat 2021, 22:39:30 »
Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 1 haftadır foruma ve üyeyim ve bayağı bir konu-görüş-sonuç okuma fırsatım oldu. 37 yaşındayım ve yaklaşık 15 yıldır devam eden az az ama sürekli olan bi saç dökülmesi tipim var ve genel bir kelleşmeden ziyade seyreklik söz konusu. Malatya'da yaşıyorum ama uygun bir ekim merkezi için herhangi bir ile gidebilirim birkaç günlüğüne.

Araştırmalarım sonucunda bazı merkezler ön plana çıktı bütçem doğrultusunda. Bütçeyi maksimum 10bin civarı düşünüyorum. Bu bütçeye yakın ve kendilerince artı ve eksi yönleri olan birkaç merkez ile telefondan görüştüm. Bu merkezler; Arenamed, Estepol, Asumanhair, Serkan Aygın.

bu süreçte bu merkezlerle veya başka merkezlerle ilgili tavsiyeniz olur mu acaba?
Birkaç resim ekleyerek görüşlerinizi de sormak istiyorum.

umitglyg

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2021, 22:42:34 »
resimleri topluca atamıyorum malesef

umitglyg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2021, 22:43:24 »
3. resim

umitglyg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2021, 22:44:12 »
son resim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2021, 00:59:45 »
Donör kaliteli merkeze kendiniz karar vermelisiniz başarılı bir saç ekimine çok uygunsunuz doğru bir ekimle harika sonuç alırsınız donör de gayet kaliteli
Serkan aygın
Asuman hair
Aranamed in ektikleri çıkıyor genelde
Şahin çelik ankara
Bilgehan aygın
Hakan doğanay ekibi antalya

Bunlara da bakın tek tek
Global Moderator

umitglyg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2021, 09:45:03 »
Hintel hocam çok sağol.. dediğin yerleri tek tek incelemeye başladım.. buraya girilen paylaşımlarada bakınca Şahin Hoca ağır basmaya başladı.. 1-2 hafta içinde ekim yaptırcam inşallah. sonuçları sizlerle paylaşırım tabiki

umitglyg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2021, 13:29:25 »
merhaba arkadaşlar tekrar.. dün nerdeyse tüm gece burada yorumları inceledim.. sonra aklımda 3-4 yer daha belirledim. hepsinden fiyatlar aldım.. 10 bin altı iki seçeneğe indirdim. biri 8bin Serkan Aydın, diğeri 9 bin Şahin Çelik. Serkan Aydın bir arkadaşımın kankası çıkınca fiyatı çok daha aşağı çekeriz dedi arkadaş düşünme sen fiyatı dedi. kendisi de daha önce orada yaptı ve güzel bir sonuç aldı. Ama ben yorumları okuyunca biraz çekiniyorum açıkcası. olumsuz yorumlar var tabi olumlular da çok. Şahin Çelik'te ise açıkcası okuduklarım arasında olumsuz yorum ve sonuç göremedim. Bu nedenle şimdilik belkide 3-4 bin fazlşa verecek olmama rağmen Şahin Çelik kararı verdim gibi. sizlerinde görüşlerini merak edıiyorum. Eğer referans ile Serkan Aydın'a gitsem ve orada ekim konusunda en iyi ekipte ısrarcı olsam ve 3-4 bib daha aşağıya yapsam sizce mantıklı bir seçim mi olur yoksa Şahin Çelik kararı her şekilde daha mı mantıklıdır?

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2021, 16:15:18 »
Hintel hocam çok sağol.. dediğin yerleri tek tek incelemeye başladım.. buraya girilen paylaşımlarada bakınca Şahin Hoca ağır basmaya başladı.. 1-2 hafta içinde ekim yaptırcam inşallah. sonuçları sizlerle paylaşırım tabiki

şahin çelik uygun bence sizin için

serkan aygına gelince ekip seçme şansınız yok saç durumunuza göre ekip veriyorlar ısrar ederseniz de kapıyı gösterebilirler bençe bu tarz durumlara kalkışmasanız iyi olur

umitglyg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2021, 09:48:29 »
Soulfly hocam yanlış anlama oldu sanırım. Ben Serkan Aydın (arenamed) olarak belirtmiştim aslında. Arenamed için de aynı şeyi mi düşünüyorsun?

Hazır pandemi dönemi evlere kapanmışken hemen aradan çıkarayım bu işi diye düşündüm ama Şahin Çelik'i aradığımda ancak Nisan ayına yer ayırabildiğimi öğrendim malesef.

umitglyg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 23 Şubat 2021, 14:31:35 »
Şahin Hoca'dan 13 Nisan'a randevu aldım arkadaşlar. süreci burada detaylı paylaşarak sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Ben bu karar sürecinde bu  forumdan ve burdaki fikirlerden çok faydalandım emeği geçen herkese çok şey borçlu kel camiası(:

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2021, 14:32:29 »
Şahin Hoca'dan 13 Nisan'a randevu aldım arkadaşlar. süreci burada detaylı paylaşarak sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Ben bu karar sürecinde bu  forumdan ve burdaki fikirlerden çok faydalandım emeği geçen herkese çok şey borçlu kel camiası(:

Hayırlı olmasını dilerim.
Global Moderator

umitglyg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2021, 15:50:59 »
Teşekkürler Hintell, umarım beklediğim sonucu alabilirim.. Şuan en çok var olan saçları kaybeder miyim korkusu var. benim dökülme şeklini resimlerden görüyorsunuz. Sizce de böyle bir risk olur mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2021, 16:14:09 »
Teşekkürler Hintell, umarım beklediğim sonucu alabilirim.. Şuan en çok var olan saçları kaybeder miyim korkusu var. benim dökülme şeklini resimlerden görüyorsunuz. Sizce de böyle bir risk olur mu?

Saçların incelmiş kardeşim yani dökülme devam edecek gibi saç ekimi yanında medikal tedavilere de başlaman iyi olur
Global Moderator

umitglyg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 24 Şubat 2021, 14:39:31 »
forumdan okuduğum kadarıyla xpecia, prozinc plus şampuan ve balık yağı kullanmaya başladım 1 haftadır. Bunların dışında takviye veya şampuan gibi tavsiyeleriniz olursa yazabilirseniz sevinirim

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 24 Şubat 2021, 17:28:13 »
forumdan okuduğum kadarıyla xpecia, prozinc plus şampuan ve balık yağı kullanmaya başladım 1 haftadır. Bunların dışında takviye veya şampuan gibi tavsiyeleriniz olursa yazabilirseniz sevinirim
Ek tedavi olarak güzel ancak saçlarınızı korumaz. Yaşınız 37 olduğu için daha dökülür mü, ne kadar dökülür kestiremedim. Aklınızdaki klinikler iyi, sıklaştırma ile bence gayet güzel sonuç alırsınız.

Facebook Twitter Instagram