Gönderen Konu: Saç ekim merkezi Tavsiyesi  (Okunma sayısı 2105 defa)

Fekoqq

• Yeni üye
  • *
Saç ekim merkezi Tavsiyesi
« : 27 Kasım 2019, 09:40:43 »
Merhaba arkadaşlar,

Yaşım 29 genetik dökülme mevcut nasıl bir ekim planlaması ve saç ekim merkezi uygun fiyatli önerebileceğiniz bir yer var mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim merkezi Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2019, 14:12:37 »
Dökülme alanın geniş ve var olan saçlarında dökülücek güçlendirmessen.

Donör bölgen çok kuvvetli

Tavsiyem 2 ekim. Donör bölgeni çok yormadan önden ortaya kadar 1 ekim daha sonra tepe 2 ekim hatta ileride sıklaştırma istersen 3 ekim de çıkar

Yeterli doğrı güzel operasyonlar yaptır
Global Moderator

Fekoqq

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2019, 15:57:51 »
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Güçlendirme konusunda tavsiye edebileceğiniz şampuan ve ilaç var mı ? saçım çok ince telli ilaç tedavisinden sonra ekim planlıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2019, 16:09:20 »
Şampuanı sen kendin araştır forumda bir çok açılmış konu var.

Güçlendirmek için finasterid en uygun olan ilaç tabi araştır
Global Moderator

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2019, 15:05:24 »
uygun fiyatlı arıyorsan şahin çelike bak başka yer arama bile ,normalde ekim merkezi tavsiye etmem fakat 5000 tl civarı kaliteli ekim sözkonusu olunca şahin çelik dışında nerdeyse seçenek yok gibi.

Bayd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2019, 12:48:08 »
Dr.ilhan serdaroglunu da şiddetle tavsiye ediyorum.Bir sağlık çalışanı olarak değerlendirirsem,işinde son derece ciddi ve hayal satmıyor  ve çok iyi sonucları var.Degerlendirmeni tavsiye ederim

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2019, 13:22:07 »
uygun fiyatlı arıyorsan şahin çelike bak başka yer arama bile ,normalde ekim merkezi tavsiye etmem fakat 5000 tl civarı kaliteli ekim sözkonusu olunca şahin çelik dışında nerdeyse seçenek yok gibi.
2020 Şubat fiyatı 6500 tl , Ocak ayı dolu.

miketyson44

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2020, 04:02:13 »
nereyı secersen seç ıyı arastır dostum.repair gibi bu ısı lekeleyenlere gıtme yeter

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2020, 15:09:21 »
Dr.ilhan serdaroglunu da şiddetle tavsiye ediyorum.Bir sağlık çalışanı olarak değerlendirirsem,işinde son derece ciddi ve hayal satmıyor  ve çok iyi sonucları var.Degerlendirmeni tavsiye ederim

Bu şiddetli tavsiyeler hoş olmuyor pek bemim gözümde.
Global Moderator

criptomani

• Yeni üye
  • *
  • "Kellik bir HASTALIKTIR"
« Yanıtla #9 : 31 Ocak 2020, 22:09:37 »
Öncelikle herkese selamlar. Daha önce saç ekimi yaptırmış birisi olarak ikinci ekimim için merkez araştırmalarım sonucu bu platform ile tanıştım. İki isim üzerine yoğunlaşmıştım. Birisi malum doktor, Koray Erdoğan, diğeri de Dr. Sibel Ulusandı. Koray beyi hem randevu tarihlerini çok ileriye vermesi hem de fiyat politikası nedeniyle tercih etmedim. İzmir den Dr. Sibel hanımda karar kıldım. Whatsapp dan zor olsa da saç ekim koordinatörü Lütfiye hanıma ulaştım. Daha önceki ekimim ile ilgili çok ta memnuniyetsiz olmadığımı, ön taraftaki sıklığın benim için yeterli olduğunu ve yalnızca verteks ve arka bölüme ekim yaptıracağımı söyledim. Lütfiye hanım sürekli bana daha önce ekim yapılan hastalarının fotoğraflarını öncesi ve sonrası olarak gönderdi, hatta bir doktor arkadaşımın telefonunu bile (ki bence bu hiç etik bir davranış değil). Israrla bana ön bölgenin daha önemli olduğunu, hazır saç ekimi için gelmişken ön bölgenin de sıklaştırılmasının daha iyi olacağını söyledi. (Bunu ben de biliyorum, keşke ensemizden 100.000 greft çıksa, ben hayır der miyim?) Ense bölgemin seyrelmesinden endişe ettiğimi ve bu sebeple de ön bölgenin sıklaştırılmasının mantıksız olduğumu anlatmama rağmen, bana sizin saç profilinizle aynı diyerek başka hastaların fotoğraflarını gönderdi ki benimle alakası yok, ayrıca yapılan bir işlemde ense ciddi seyrelmiş ve çok kötü bir görüntü oluşmuş. Bunu bile çok başarılı ve örnek bir sonuçmuş gibi benimle paylaştı. Hayretler içinde kaldım. Meramımı doktoruma anlatmamın mantıklı olacağını ve bu hanımefendinin beni anlamadığını düşündüğüm için dr. Sibel hanımdan bir randevu ayarlamasını rica ettim. Kendisine sırf bu sebeple 2 gün işten izin alacağımı ve Mersinden sırf görüşmek amacıyla geleceğimi söylememe rağmen, dr. Hanımın hasta arasında benimle 5-10 dakika görüşebileceğini söyledi, şaka gibi!!!. Geriye dönüşü olmayacak çok önemli bir estetik operasyon olacaksınız, işinizden 2 gün sırf görüşme için izin alıp taaaa mersinden izmire kalkıp gideceksiniz, bu günün parasıyla 20.000 tl para bayılacaksınız ama doktorunuz sizi operasyon öncesi 5-10 dakika görebilirmiş, böyle bir şey olabilir mi? Ayrıca koordinatör hanımın söylediklerine bakar mısınız, “siz ne kadar kök alınmasını istiyorsanız o kadar alırız”, “ siz hangi bölgeye ekim yapın derseniz oraya yaparız”, “ doktor hanım bunlarla ilgili mesuliyet almaz” mışşş…yahu ben nerden bilebilirim ne kadar greft alınabilir, ne kadar greft alınırsa donör alanım seyrelmez, nereye ekim yaptırsam daha iyi olur…gerçekten hayretler içerisinde kaldım, pes doğrusu….iyi denilen yerlerin bile yaklaşımı, bilgisi, tecrübesi buysa vay halimize….

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #10 : 01 Şubat 2020, 00:39:15 »

criptomani sonuna  kadar haklısın  dostum malesef  çoğu  iyi dediğimiz  saç ekim merkezleri  para kazandıkca bir ciddiyetsizlik  ilgisiz oluyorlar   

criptomani

• Yeni üye
  • *
  • "Kellik bir HASTALIKTIR"
« Yanıtla #11 : 01 Şubat 2020, 09:33:10 »
saç ekim merkezleri ne zaman bizleri "yolunacak kazlar" olarak değil de "hasta" olarak görecekler merak ediyorum doğrusu. Daha önce ekim yaptırmış birisi olarak söylüyorum, eğer benim gibi evre 6 saç dökülmesi yaşamışsanız, ekimle falan uğraşmayın, saç protezine yönelin. Neden mi? birincisi donör bölgeniz ne kadar kuvetli olursa olsun, ekimle elde edeceğiniz sıklık asla sizin özlediğiniz ve amaçladığınız sıklık olmayacak bunu size garanti ederim. Ayrıca donör bölgenizin seyrelmesi emin olun size ekstra kötü bir görüntü katacaktır. İkincisi yapılan ekimlerin geriye dönüşü yok, başarılı bir sonuç elde edileceğinin de garantisi yok. Oysa protezi denediniz ve beğenmediniz mi çıkarıp atın, altı üstü saçınızı sıfıra vurdurmuş olur iki hafta sonra eski halinize dönersiniz. Üçüncüsü işlemin zorluğu ve sonuç süresi. Ekim çok ama çok zahmetli ve sancılı bir iş ve işlemden en erken 1 yıl sonra sonuç alıyorsunuz. Protezin en güzel tarafı ağrısız ve anında saçlarınıza kavuşma ihtimalinizin olması...tekrar üstüne basarak söylüyorum, bu yazdıklarım evre 6 yani vertex den (tepe bölgenizden) daha aşağı kadar uzanan saç dökülmeleri için. Yoksa sadece tepeniz açılmıştır, şakaklarınız açılmıştır, gidip ekim yaptırın en güzeli...ama benim gibi evre 6 saç dökülmesi yaşayan arkadaşlarıma tavsiyem "ekim yaptırmayın", saç ekim merkezlerinin para tuzağına düşmeyin. kendinizle barışıksanız hiçbirşey yaptırmayın, illa dert ediyorsanız da saç protezini aklınızın bir köşesinde tutun daha mutlu olabilirsiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Şubat 2020, 12:52:37 »
Öncelikle herkese selamlar. Daha önce saç ekimi yaptırmış birisi olarak ikinci ekimim için merkez araştırmalarım sonucu bu platform ile tanıştım. İki isim üzerine yoğunlaşmıştım. Birisi malum doktor, Koray Erdoğan, diğeri de Dr. Sibel Ulusandı. Koray beyi hem randevu tarihlerini çok ileriye vermesi hem de fiyat politikası nedeniyle tercih etmedim. İzmir den Dr. Sibel hanımda karar kıldım. Whatsapp dan zor olsa da saç ekim koordinatörü Lütfiye hanıma ulaştım. Daha önceki ekimim ile ilgili çok ta memnuniyetsiz olmadığımı, ön taraftaki sıklığın benim için yeterli olduğunu ve yalnızca verteks ve arka bölüme ekim yaptıracağımı söyledim. Lütfiye hanım sürekli bana daha önce ekim yapılan hastalarının fotoğraflarını öncesi ve sonrası olarak gönderdi, hatta bir doktor arkadaşımın telefonunu bile (ki bence bu hiç etik bir davranış değil). Israrla bana ön bölgenin daha önemli olduğunu, hazır saç ekimi için gelmişken ön bölgenin de sıklaştırılmasının daha iyi olacağını söyledi. (Bunu ben de biliyorum, keşke ensemizden 100.000 greft çıksa, ben hayır der miyim?) Ense bölgemin seyrelmesinden endişe ettiğimi ve bu sebeple de ön bölgenin sıklaştırılmasının mantıksız olduğumu anlatmama rağmen, bana sizin saç profilinizle aynı diyerek başka hastaların fotoğraflarını gönderdi ki benimle alakası yok, ayrıca yapılan bir işlemde ense ciddi seyrelmiş ve çok kötü bir görüntü oluşmuş. Bunu bile çok başarılı ve örnek bir sonuçmuş gibi benimle paylaştı. Hayretler içinde kaldım. Meramımı doktoruma anlatmamın mantıklı olacağını ve bu hanımefendinin beni anlamadığını düşündüğüm için dr. Sibel hanımdan bir randevu ayarlamasını rica ettim. Kendisine sırf bu sebeple 2 gün işten izin alacağımı ve Mersinden sırf görüşmek amacıyla geleceğimi söylememe rağmen, dr. Hanımın hasta arasında benimle 5-10 dakika görüşebileceğini söyledi, şaka gibi!!!. Geriye dönüşü olmayacak çok önemli bir estetik operasyon olacaksınız, işinizden 2 gün sırf görüşme için izin alıp taaaa mersinden izmire kalkıp gideceksiniz, bu günün parasıyla 20.000 tl para bayılacaksınız ama doktorunuz sizi operasyon öncesi 5-10 dakika görebilirmiş, böyle bir şey olabilir mi? Ayrıca koordinatör hanımın söylediklerine bakar mısınız, “siz ne kadar kök alınmasını istiyorsanız o kadar alırız”, “ siz hangi bölgeye ekim yapın derseniz oraya yaparız”, “ doktor hanım bunlarla ilgili mesuliyet almaz” mışşş…yahu ben nerden bilebilirim ne kadar greft alınabilir, ne kadar greft alınırsa donör alanım seyrelmez, nereye ekim yaptırsam daha iyi olur…gerçekten hayretler içerisinde kaldım, pes doğrusu….iyi denilen yerlerin bile yaklaşımı, bilgisi, tecrübesi buysa vay halimize….

Tabiki onlar sizin donör bölgenize göre operasyon anında buna karar verirler ve uygun olanı yaparlar bu ayrı konu doktorla görüşmeye gelince Sibel hamım operasyon da oluyor ve tüm işlemi kendi yapıyor umutmayın size daha fazla vakit ayırması demek  operasyon koltuğunda birisinin sizi beklemesi demek alımı ekimi kanalı kendi yapmasa hastalara daha çok vakit ayırır ama zaten 10 dakikalık bir süre genelde merkezlere gidip görüşmek. Siz de doğal olarak emin olmak daha fazla süre görüşe bilmek istiyorsunuz haklısınız da 2 tarafı da anlamak gerek hayırlısını dilerim sizin için.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram