Gönderen Konu: Hasan hair clinic malatya 5000 greft eki  (Okunma sayısı 8215 defa)

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
Ynt: Hasan hair clinic malatya 5000 greft eki
« Yanıtla #60 : 03 Mart 2021, 22:45:10 »
Sayın hasanhairclic bu durumu Haksızlık olarak algılamanız ve bu durumu Haksızlık etmeyin Tarzı söylemeniz aslında sizin Bize karşı yaptığınız bir haksızlık olur.

Öncelikle Arkadaşa saç eken kişi kim ? Siz

Durumu doğru adımlarla çözmek de sizin işiniz ama çözememişsiniz bu bizim hatamız değil ya da bizim yaptığımız bir haksızlık değil. Farkındaysanız o şunu dedi bu bunu dedi durumları konuya dahil etmedim hiç tamamen yaptığınız işi eleştirdim ama eleştire hiç açık değilsiniz iyi planlanmış  bir saç ekimi değil bu kabul edin. Ha siz bu işlemi beğeniyor olabilirsiniz sizin açımızdan harika bir işçilikte olabilir kapasitem bu benim de diyebilirsiniz ona karışamam.

Arkadaşın anlattığı yaşadığı durumu burada paylaşan kim? kendisi.
Yazdıklarına karşı söz hakkınız elinizden mi alındı? Gelip istediğiniz gibi kendi işlem uyguladığınız kişi ile konıştunuz kendi açınızdan durumu izah ettiniz karıştık mı buna ? Hayır... size saygısız ca bir cevap mı verdik ? Hayır

Merak etmeyin gereğinden fazla Adaletli biri olduğum için bu forum var.

Bu durumda nasıl haksızlık yapmış oluyoruz? Ya da neden yapalım size haksızlık sizinle ne gibi bir sorunumuz var da size karşı tavır alalım.

Sizin çok iyi sonuçlarınız olabilir bu bizi ilgilendirmez ki? Ben bu paylaşım hakkında konuşuyorum.

Farkındaysanız ilk sizd olan yazımda saç ekimine ve merkezlerine olan bakış açımı söyledim daha Adaletli daha anlayışlı ve daha doğru başka nasıl yaklaşılabilir.

Ayrıca sunu belirtmek isterim ki geniş açıklıklarda tek seferde kafayı kapatmaya çalışmak yerine planlı bölgesel 2 ekim yaparsanız daha başarılı olur fre oranı düşer.

Ayrıca konuyu paylaşan arkadaşta biraz şu oldu bu oldu tarzı konuşmak yerine son durumu gösteren sonuçlarını neden paylaşmıyorsun? Lafla peynir gemisi yürümüyor biliyorsun ki burada.
Madem şöyle böyle eleştiriyorsun merkezini paylaşacaksın biz burada sadece  insanlar konuşsun diye değil sonuçları görsün diye varız. Madem paylaşmadan yazacaksın git merkezine ya da telefon aç onlarla konuş onun dışında bizim için saçlarının durumunu paylaşmazsan bir anlamı yok söylediklerinin.
paylaşım neden yapmıyorum değil aslında hasta dökülme aşamasında olan bir fotoğraf ve yorum yazdıktan sonra ne sizin siteye nede bize bi geri dönüş yapmadı biz ulaşmayı denedik ama maalesef oda olmadı yani ben merkezim adına ne gerekiyorsa ücreti önemli değil yapmaya hazırım önemli olanda bu ama burda hastanında bize yardımcı olması gerekiyor elbette ki tek seferde tamamen kapatmaya çalışmak dogru değil ama insanlar ben ikinci defa aynı şeyleri yaşamam deyip bizi de zor duruma sokuyorlar emin olun merkez olarak herzaman en sağlıklı bilgileri paylaşıyoruz hastalarımızla sayfanız hakkında ki düşüncelerimi zaten burda belirttim elimizden geldiği kadar takip de ediyoruz sözümüz size yada eleştirilere değil mesela kauserr denilen bir kullanıcı bize ekip yapmayı düşünen bir hastamıza direk kasap demiş haksızlık cümlesini bunun için kullandım.

Fikret Öztürk

• Sr. Member
Ynt: Hasan hair clinic malatya 5000 greft eki
« Yanıtla #61 : 04 Mart 2021, 01:12:36 »
Bence ekim güzel ve şık olmuş on çizgi hintelin dediği biraz yamuk doğru ama bu doğal olmicagi anlama gelmez saçlar uzadigi zaman  hacim kazanıp belli olmiyactir

Facebook Twitter Instagram