Gönderen Konu: PEKİ YA BENİM SAÇLARIMA NE DEMELİ..  (Okunma sayısı 3947 defa)

zybk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
PEKİ YA BENİM SAÇLARIMA NE DEMELİ..
« : 15 Ocak 2017, 22:57:34 »
Arkadaslar merhaba forumu bende takip ediyorum 4 5 aydır artık canıma tak etti kayıt olup siz kaderdaşlarımın önerilerini duymak istedim.Benimde herkes gibi çok psikolojimi bozuyor bu durum.. 25 yaşındayım çok güzel saçlarım vardı ne hale geldi bi romatizmal hastalığım var birazda ağır ilaçlar kullanıyorum fakat ekim yaptırmayı kafaya koydum İzmir'de yasıyorum siz tecrübeleri arkadasların yorumlarını bekliyorum..

2 numaraları fotoğrafları ağustos ayında kazıtmıştım şimdi görüldüğü gibi daha kötü bi hal aldı. Ekimden sonra sürekli 3 numara yapmak istiyorum çünkü saç tarama derdi yok bişey yok yap birde kirli sakal al ceketini çık herkes saç tarıyor bizler tarayamayıp ya imrenerek bakıyoruz ya da açıklıklarımızı kapatmaya çalışıyoruz maalesef!

Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum,saygılar

zybk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: PEKİ YA BENİM SAÇLARIMA NE DEMELİ..
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2017, 20:34:30 »
yok mu yani bi ilgili bilgili kişi bende burda birbirinize yardımcı oluyorsunuz sanmıştım kalktık üye olduk

CELL11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2017, 23:21:33 »
Bence saçların çok dökük değil. yani bizlere göre hiç değil :)

zybk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ocak 2017, 00:10:12 »
nasıl dökük değil hocam dümdüz saç çizgim güpgür saçlarım vardı şimdi ne hale geldi taranmıyor bile artık bereyle çıkıyorum dışarıya clinic hair a resim attım 4000 tl dediler 3500 greft için orası içinde google oylamaları hariç hiç bi yoruma rastlamadım

CELL11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Ocak 2017, 01:11:46 »
nasıl dökük değil hocam dümdüz saç çizgim güpgür saçlarım vardı şimdi ne hale geldi taranmıyor bile artık bereyle çıkıyorum dışarıya clinic hair a resim attım 4000 tl dediler 3500 greft için orası içinde google oylamaları hariç hiç bi yoruma rastlamadım
Hocam eski saçların gayet sık saçlı olabilir ama ne örnekler var insanlar saç ektirip senin şuan ki haline dönmek istiyor. Tabi bu senin saç ektirmemen anlamına gelmiyor. Clinichair bence izmirin en iyi ekim merkezi. Hakkında hiç kötü yorum yok. Likya var orada ama onun hakkında bazı olumsuz yorumlar var. Bence orada ekim yaptıranlarla sosyal medyadan konuş ayrıca merkeze gidip yüzyüzede konuş.

zybk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Ocak 2017, 16:39:47 »
Hocam eski saçların gayet sık saçlı olabilir ama ne örnekler var insanlar saç ektirip senin şuan ki haline dönmek istiyor. Tabi bu senin saç ektirmemen anlamına gelmiyor. Clinichair bence izmirin en iyi ekim merkezi. Hakkında hiç kötü yorum yok. Likya var orada ama onun hakkında bazı olumsuz yorumlar var. Bence orada ekim yaptıranlarla sosyal medyadan konuş ayrıca merkeze gidip yüzyüzede konuş.
benim saçlarımın 1 2 sene sonrası çok kötü görünüyor pek olumsuz yoruma rastlamadım söylediğin gibi likya da olumlu olumsuz yorumlar var orası 2500 lira dedi yazın sormuştum sibel ulusan şuan 8000 e çıkarmış sarnırım oraya gidicekte bütcem yok zaten yine en iyisi clinic hair görünüyor teşekkürler yorumun için

CELL11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Ocak 2017, 17:22:40 »
8000 e istanbulda daha iyi yerde yaptırabilirsin abartmış senin saçına 8000 çok uçuk bir rakam izmir standartları için. Rica ederim.

zybk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Ocak 2017, 22:28:18 »
8000 e istanbulda daha iyi yerde yaptırabilirsin abartmış senin saçına 8000 çok uçuk bir rakam izmir standartları için. Rica ederim.
yoo bana özgü değil standart 3500 greft için 8 bin yada 8500 lira olması gerek 2 ay önce 6000 liraydı

Facebook Twitter Instagram