Gönderen Konu: Bilgehan Aydın Saç Ekim Merkezi Levent Hastahanesi 6100 Greft 07.05.2020 Yaş 28  (Okunma sayısı 2544 defa)

SailReaper

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim Admin, Takip ediyorum gerçekten her konuyla ilgileniyorsun helal olsun.

SailReaper

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim :)

SailReaper

• Yeni üye
  • *
Merhabalar uzun bir aradan sonra güncel halimi sizlerle paylaşmaktan mutluyum.
Sonuçlar beklediğimden çok güzel oldu, her gören sende bir değişiklik var bir gençleşmişsin sen diyor ama nedenini bile anlayamıyor çoğunlukla.
Tek bir olumsuz tarafı var artık berber masrafım var 🤣🤣

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar uzun bir aradan sonra güncel halimi sizlerle paylaşmaktan mutluyum.
Sonuçlar beklediğimden çok güzel oldu, her gören sende bir değişiklik var bir gençleşmişsin sen diyor ama nedenini bile anlayamıyor çoğunlukla.
Tek bir olumsuz tarafı var artık berber masrafım var 🤣🤣

Paylaşmamışsın ki kanka? :D
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Karakutu

• Hero Member

Emre78

• Yeni üye
  • *
son durumun var mi baskanim ;)

Son.kel

• Jr. Member
  • **
Merhabalar süreciniz tamamlanmış memnun olduğunuzu çok mutlu olduğunuzu belirtmişsiniz ama görsel yüklememişsiniz görsellerinizi bizimle de paylaşırsanız çok seviniriz sonuçta görmeden insan anlayamıyor bize bu konuda yardımcı olursanız çok memnun oluruz iyi günler diliyorum

Facebook Twitter Instagram