Gönderen Konu: Dr. Bilgehan aydın levent hastanesi 5000 greft 10 haziran 2020  (Okunma sayısı 5092 defa)

Beydo

• Yeni üye
  • *
Merhabalar değerli arkadaşlarım
Yoğun iş sebebiyle forumda sac operasyonuyla ilgili bir konu açamadım .
Hali hazırda paylaşımları kendi saç gelişimle ilgili süreçte bana fikir olması adına takip ediyorum . Oldukça güzel bilgiler edindim
Ekimden once maalesef bu forumun oldugundan habersizdim ve isterdim ki burda tavsiye edilen bir merkezde ekim yaptırayım ama saçlarimla alakalı ilk defa şansım yaver gitti ve kanımca güzel bir merkezde ekim yaptırdım . Dr bilgehan hoca ve ekibinin forumda nasil ekim yaptiklarina ve ne kosullarda yaptiklarina dair bir cok dogru ve sağlıklı bilgi mevcut . Sanırım pandemi sebebiyle benim ektirdigim donemde kendileri Nişantaşı'nda bulunan merkezde degilde levent hastanesinde surece devam ediyordu .
Ben ekimin 7 ayına yaklaşıyorum ve en başından fotoğraflarla ve yaşadığım surecle alakalı olarak arkadaşlarıma naçizane paylasimlarda bulunacağım . Teşekkür etmem gereken bir kac husus var ekimin basinda bulunan ahmet bey isimlerini hatirladigim hadariyla melike ve sefa arkadaşlarıma islerini yaparken samimi ve icten davrandiklarini hem ekime hemde kisiye yansittiklari icin tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Beydo

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr. Bilgehan aydın levent hastanesi 5000 greft 10 haziran 2020
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2020, 23:38:16 »
Fotoğraf paylaşmayı umarim becerebiliyorumdur . Ekim 1 . Gün

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 23:44:47 »
 EKİMİNDEN SONRA İLK YIKAMA Ekim merkezi Avesin şampuan, coraspin 3 ay boyunca, avesin sprey ,trichoplus vitamin takviyesi verdi finans kullanmami tavsiye ettiler ancak ben pek yanasmadim . Coraspin mevzusuna cok takıldığını gördüğüm icin bu konuya naçizane bir açıklık getirmek istiyorum kan akışını hızlandırıp ekimde buna cok ihtiyaci olan bölgeyi daha cok beslemeye yardımcı oluyor ben kesinlikle tavsiyr ediyorum . Aman alkollüyken kullanayım demeyin çok sakıncalıdır.

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2020, 23:47:04 »
EKİMİN 6. GÜNÜ maalesef telefonumda surece dair çektiğim cogu foto silindi

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2020, 23:54:57 »
ESKİ SAC CİZGİSİZLİGİM  :) Yapilan ekimlerde maalesef ekimin tutmamasindan cok ön çizginin kotu cizilmesi bütün gidişatı belirliyor . Maalesef saç sıkıntısı ceken arkadaşlar ekimi yaptirdiktan sonra uzun zaman görüşmediği bir arkadaşından sen saç mi ektirdin sorunu aldığında cok iyi hissettiğini düşünmüyorum . İşini çok düzgün yapan merkezler var tabi ama yeni ektirecek arkaslara tavsiyem bu konu uzerinde duran merkezlere ekim yaptirsinlar ben tamamen bilincsizdim kafama hilal cizilse itiraz edecegim bir noktada değildim ancak ne şanstır ki ekip bu konuda yalayıp yutmuş ilerde atacağım fotoğraflarda anlaşılacaktır.

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2020, 00:04:36 »
Pandeminden sonra berber sorunu doğduğundan kendi sacimi bilincsizle tras bicagiyla tras ettim ve 1 ay boyunca sacim cikmadiginda ekime karar verdim ileride atacagim fotolar icin referans olur ara aylarda belirgin hic foto cekilmedim 3 4 ay atlayacagiz maalesef ( ekimden 3 ay önce ki ) halim sizlerle

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2020, 00:12:00 »
 ( 135 . Gun ) Arkadaşlar1.5 yıl kadar ara ara fotograf atmaya devam edeceğim bu surece kadar atacağım kalitesiz fotograflar için özür diliyorum. tek amacım benim gibi ekim öncesi umutsuzluğa kapilacak arkadaslara moral olması ..

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 28 Aralık 2020, 00:20:15 »
170 .gunumde cekilmistim sol taraf biraz geriden geliyor ozellikle flaşlı cekim yaptim cok belli olmasada sac kapatiyor orayi ve vertex bolgesi biraz açıklık cereyan etti takviye kullanmaya baslidim

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Aralık 2020, 00:23:45 »
180 . Günümde saçların yanlarını 2 numaraya kestirdigim  icin pek bir dogal durmuyor ama ben suan ki surecten memnunum ve sac kalitesi arttıkça daha cok doğallık kazanacağını düşünüyorum

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 28 Aralık 2020, 00:46:49 »
 175. Gun flaşlı yakın çekim Attığım fotograflar maalesef sağa sola arkadaşlarıma gonderdigim fotoğraflar olduğu icin sıralamalarda problem olabiliyor. Elimden geldigi kadar ters ışığa maruz kalmamış fotolar bulmaya calisiyorum en yakin zamanda gun ışığını cok olan bir yerde ki fotograflari gonderecegim

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 28 Aralık 2020, 00:48:44 »
174. Gün  tekrar kafaniza spot ışık vurulmadigi surece genel görünüm bu

emre07x

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 28 Aralık 2020, 00:49:30 »
Ekiminiz hayırlı olsun fakat süreç başından beri paylaşım yapsanız güzel olurdu, kurallara aykırı diye biliyorum bu şekilde.

Beydo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 28 Aralık 2020, 01:04:31 »
Ekiminiz hayırlı olsun fakat süreç başından beri paylaşım yapsanız güzel olurdu, kurallara aykırı diye biliyorum bu şekilde.
teşekkürler, ancak durumu izah ettim fotoğraf açıklamalarını okursaniz arada kayıp olan 3 aylık bir surec var sirf bu surec kayip diye paylasmamazlik etmedim . Eger aykiri veya rahatsız edici bir durum yarattiysam admin konuyu kaldırabilir

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 13 Ocak 2021, 15:02:31 »
Hocam hayırlı olsun. Gelişiminiz çok hızlı olmuş gözüküyor. 4. aydan saçlarda yoğunlaşma farkediliyor. Sonraki gelişimleri de paylaşırsanız takibini yapabiliriz. Bilgehan Aydın'ı ben de düşünüyorum.

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Ocak 2021, 15:35:55 »
Mutlu olmana sevindim güle güle tara

Facebook Twitter Instagram