Gönderen Konu: Özel Levent Hastnesi 4500-4700 greft arası Dr. Sait Gökhan BİRCAN 15.08.2020  (Okunma sayısı 2180 defa)

darkk1

• Yeni üye
  • *
İyi günler arkdaşlar belirttiğim gibi 08.15.2020 tarihinde ekim yaptırmıştım.Bazı nedenlerden dolayı konu açmaya fırsatım olmamıştı.Resimleri sırasıyla aya göre yükleme yapacağım..Sonuç biraz geç ilerliyor gibi geliyor sizlerinde düşüncelerini almak istedim.Biotin dışında herhangi bir takviye kullanmadım. Çünki ekimden 1 yıl önce ben minoxil ve xpecia kullandım ve muhteşem sonuç aldım simsiyah oldu saçım ama gel gör ki cinsel hayat ve libido 0 düştü 3 ay sonucunda oldu. Kalkmıyordu desem yeridir. Neyse bıraktım düzeldik ve ekimdem başka çare olmadığını anladım.. Diğer konularda okuduğum kadarıyla Hintell bey resim seçme açıları oluyormuş .Eklediğim zaman ona göre uyarırsanız daha net resimler atarım.. 

darkk1

• Yeni üye
  • *
18.15.2020 tarihli
23.15.2020 tarihli
26.15.2020 tarihli
11.09.2020 tarihli
27.09.2020 tarihli

darkk1

• Yeni üye
  • *
07.10.2020
25.10.2020
19.11.2020
22.11.2020
22.11.2020

darkk1

• Yeni üye
  • *
09.12.2020
21.12.2020
27.12.2020

Bu kadar arkdaşlar resimler süreç hakkında sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Özel Levent Hastnesi Dr. Sait Gökhan BİRCAN saç ekiminde doktor bey hangi aşamalarda bulundu ?

ekiminizi beğendim planlamanız ve ön çizginiz güzel donör alımınızda

ayrıca şu anakadar ki süreçde güzel gelişmiş kararmalar

süreç sonuna kadar konunuzda paylaşım yapınız lütfen
Global Moderator

darkk1

• Yeni üye
  • *
Sitenizi biliyordum keşke ilk zamanlar ekleme yapsaydım ama işte bazı sebeplerden ötürü yeni boş cıktım desem yeridir hocam..
Aktif olarak süreci paylaşım yapacağım. Aslında hocam benim aklımda hiç ekim yaptırmak yoktu desem yeridir. Arkadaş tavsiyesi üzerine ekim yaptırdım. Gökhan bey ile görüşme sonucunda ekime karar verdik. Ekim günü sabah 8 gibi başladı ve 5  gibi bitti   .Hocam her aşamada sürekli yanımıza geldi ilgilendi sağolsun. Ekim olarak ise ön hızayı ekerken kendisi yaptı sonra ekibi devam etti ve bitmeye yakın yine kontrol içinde geldi ve son buldu. Yorumlarınız benim için önemlidir fikrlerinizi bekliyorum.. 

darkk1

• Yeni üye
  • *
159. gün arkdaşlar.. öğlen saatinde evde aydınlık ortamda görünür bu şekilde. Arkdaşlar ve hintel  hocam sizce sonuç nasıl ilerliyor . Benim için önceki saçıma göre mutlu ediyor en azından şekil alıyor. tepe kısmına ekim yapılmamıştı zaten seyrekliği normal.  Elimi dokundurduğum zaman %30 40 batmalar var halen cıkışlar mevcut ekim zamanından bu zamana kadar   sadece biotin 5000 kullanıyorum .. Başka önerebileceğiniz takviye varmıdır. (xpeica vs vs dışında)  Şampuan sebamed günlük olanı kullanıyorum şimdiye kadar bir zararı olmadı..
Kabak çekirdeği ve yeşil çay tüketiyorum ama bunların etkisi %1 gibi bir şey olduğunu düşünüyorum..

darkk1

• Yeni üye
  • *
Arkdaşlar  186. gün oldu . Sizin yorumlarınızı almak isterim. Sürekli paylaşım yapamıyorum iş güç malum hafta sonu anca yapabildim kusura bakmayın..
Takviye olarak biotin 5000 solgar devam ediyorum.Başka bir şey kullanmıyorum. (Başka takviye önerecek kişilere olursa cevaplarsa sevinirim.)
Şampuan olarak da günlük sebamed kullanıyorum ( Başka şampuan önerecek arkadaş varsa öneri yaparsa sevinirim.)
Eski bir ön profil resimide ekledim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bende açık alanınıza göre ekiminiz sürece göre gayet güzel ilerlemiş beğendim ben

Umarım daha da gelişir.
Global Moderator

Zap14533

• Yeni üye
  • *
Arkdaşlar  186. gün oldu . Sizin yorumlarınızı almak isterim. Sürekli paylaşım yapamıyorum iş güç malum hafta sonu anca yapabildim kusura bakmayın..
Takviye olarak biotin 5000 solgar devam ediyorum.Başka bir şey kullanmıyorum. (Başka takviye önerecek kişilere olursa cevaplarsa sevinirim.)
Şampuan olarak da günlük sebamed kullanıyorum ( Başka şampuan önerecek arkadaş varsa öneri yaparsa sevinirim.)
Eski bir ön profil resimide ekledim.

Kardeşim aynı yerde ekim yaptırmışız bol bol su ve meyve tüket en etkili takviye bunlar bence .
  • Ekim Tarihi: 23.01.2020
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Gökhan bircan
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 29

darkk1

• Yeni üye
  • *
senin kaç ay  oldu kardeşim ben memnum kaldım sonuca göre senin durumlar nasıl

Zap14533

• Yeni üye
  • *
senin kaç ay  oldu kardeşim ben memnum kaldım sonuca göre senin durumlar nasıl

Benim daha 2 ay ama benimde süreç iyi gidiyor .
  • Ekim Tarihi: 23.01.2020
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Gökhan bircan
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 29

Adem Berber

• Full Member
Maşallah güzel olmuş bende orada ektirdim. Hakkında hayırlısı olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Süreciniz gayet güzel ilerlemiş daha da gelişecektir hocam ama paylaşımları biraz daha sık yapalım.
Global Moderator

Boogeyman

• Sr. Member
Hayırlı olsun inşallah istediğin gibi olur sonucun ben ekimi başarılı buldum
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Facebook Twitter Instagram