Gönderen Konu: Yaşam hastanesi (dr Sait can ) 4700 greft  (Okunma sayısı 19910 defa)

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
Yaşam hastanesi (dr Sait can ) 4700 greft
« : 14 Ekim 2020, 09:47:22 »
Arkadaşlar merhaba dün gece ekim operasyonu geçirdim batmanda kaldığım için burada ekim olmak istedim.Görüşmeye gittiğimde ilk İşçiliklerine ve ilgilene Baktım Buda beni baya tatmin etti ekime giren Büşra hanımla bire bir görüştüm ve bu işi çok sevdiğini gözlerinden anladım :) bende işini seven insanları severim ve inanırım onlara ..... Şuan 1. Günüm ağrı sızı hiçbir şey yok herşey güzel, Rabbim nasip ederse 6. Ayı görmeyi sizlerle paylaşacağım...

SÜRECİ ANLATMADAN ÖNCE HANGİ İLAÇLARI ALMAMI VE NE ZAMAMAN KULLANMAMI TAVSİYE EDERSİNİZ ?

Ekim süreci 👇🏼
-Sabah 9 gibi hastaneye gittim kan tahlili sonrası traş ve ön çizgi Berlirlenince hemen lokal anesteziye geçtik
-anestezi 3-4 iğnede hafif yanmalar oldu ama hemen geçti , dönor bölgem iyice şiştikten Sonra Büşra hanım geldi greft almaya Büşra hanımın enerjisi çok iyidi ve dikkatli Dikkatli greftleri almaya başladı saat 14:00 olunca yemek molası verdik (Çok dikkatli alın dedim o yüzden uzun sürdü alım)
- Moladan sonra üste anestezi yapmaya başladılar , üst kısımda ön çizgi acıyordu biraz... tekrardan Büşra hanım geldi kanalları önde çok sık bir ekim istiyordum çünkü saçlarımı kaldırmak istiyor önden , 2. Seansta vertex i kapatmak istiyordum ... Sağ olsun Büşra hanım istediğim gibi yapmaya yapmaya çalıştı (Önden 1 parmak genişliğinde sık olmayı özellikle belirttim )
- kanallar açıldıktan sonra Büşra hanım, Ali Bey , bercan bey, kökleri yerleştirmeye başladılar oda 3 saat sürdü .... ön çizgi dışında pek bir ağrı yoktu....
Ama benim ekim 10 saat sürdü çünkü dikkatli dikkatli ilerlemelerini istiyordum, hepsine teşekkür ederim çok ilgilileri ... sorularınız varsa yanıtlarım ....

Keletabies

• Full Member
Ynt: Yaşam hastanesi (dr Sait can ) 4700 greft
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2020, 13:57:56 »
Hayırlı olsun güzel görünüyor

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2020, 14:00:04 »
Buranın çok konusunu görmedim ama ekim acayip profesyonel duruyor. Hayırlı olsun
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2020, 14:13:51 »
Hayırlı olsun gğzel görünüyor ekiminiz. Bu merkezin başarılı sonuçları var. İnşallah sizinki de öyle olacaktir.

Yaş kaçtı bu arada?

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2020, 14:24:25 »
Hepinize teşekkür ederim yaş 25 buçuk diyelim 😄 ben kendim dedim önler sık olsun arkaya kaçmayalım 2. Seans düşünüyorum diye çok yavaş ve dikkatli ilerlediler bakalım sonuç nasıl olacak...

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2020, 13:14:55 »
Bugün 2. Günüm ve ilk yıkama gerçekleşti... yarından itibaren günde 2 yıkama yapacağım..

Kullandığım haplar:
Antibiyotik
Xpecia
Proscar (her habı dörde bölüp alıyorum bir dilim)
Coraspirin (kanın daha çok sulanıp kılcal damarlara iyi gitmesi)

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 18 Ekim 2020, 17:20:11 »
Bugün 5. Günüm nasıl gidiyor sizce ?
Yıkamalarda losyonu 40 dk üstünde bekletiyorum çıkmıyor losyon bende zorlamıyorum pek yıkamadan sonra kendiliğinden geçiyor bunun bir zararı var mı ?

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2020, 18:21:25 »
Kardeşim, bu merkez yine on numara iş çıkarmış, ekim sıklığı First Class.. temiz bir işçilik var, donör işçiligi VİP, Hayırlı olsun Ekimin, 2 ekim Planlaman çok mantıklı olmuş, İyi süreçler Dilerim.. Xpecia Takviye Ve Coraspin Kan Sulandırıcı, Ve Losyon Yerine Altermed Panthenol Köpük Tavsiye Ederim, Bol Şans.. (^_^)

Not:
Kel Olmak,
Bu Senin Suçun Değil.. 😂
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2020, 18:27:03 »
Ekim güzel olmuş muhtemelen sana donor zayıf ve mevcut saclar var diye Ekim yaptırma dedik ama yaptirmissin inşallah güzel bir sonuç alırsın oradaki tuycukler ekilenlere zarar vermez.Fiyat neydi acaba?
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 18 Ekim 2020, 21:31:49 »
Hepinize çok teşekkür ederim inşallah tüm emek verenlerin saçları güzel olur... Forumda en sık ekimlerden biri olduğunu fark ettim bende. Ekimi yapan gerçekten çok titiz davrandı... Fiyat 4500 yer Batman olduğu için uygun

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #10 : 18 Ekim 2020, 22:19:40 »
Hepinize çok teşekkür ederim inşallah tüm emek verenlerin saçları güzel olur... Forumda en sık ekimlerden biri olduğunu fark ettim bende. Ekimi yapan gerçekten çok titiz davrandı... Fiyat 4500 yer Batman olduğu için uygun

Fiyat, Performans'a Göre Harika.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 18 Ekim 2020, 22:59:06 »
Bu merkez yine harika bir iş çıkarmış. Sonuçta inşallah böyle güzel biter.

4500 e olan bu ekimi başka bir merkezde en az 10 bine yaparlar. Batman bu ekiple saç turizm merkezi olursa şaşmayın özelliklede bu kalite ve bu fiyata.

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 24 Ekim 2020, 13:14:50 »
10. Gün prp ve kabuk dökümüm gerçekleşti..
Takviyeler:
Proscar 1/4
Xpecia
Biotin 1000 mg
Coraspirin

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 24 Ekim 2020, 13:17:41 »
dostum çok fazla takviye almıyor musun ? allah lorusun ufak bir sıkıntıda stres yaşarsın ekilenler etkilenir stresten

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 24 Ekim 2020, 13:20:37 »
dostum çok fazla takviye almıyor musun ? allah lorusun ufak bir sıkıntıda stres yaşarsın ekilenler etkilenir stresten

Normalde stresli biriyim, ama 6 ay bunlara şans verip azaltacam yavaş yavaş ... forumda baya bu takviyeleri kullanıp memnun olan insanlar var bende şans vermek istedim kendime ..

Facebook Twitter Instagram