Gönderen Konu: DR GÖKHAN SAİT BİRCAN SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 2885 defa)

hberkan

• Yeni üye
  • *
DR GÖKHAN SAİT BİRCAN SAÇ EKİMİ
« : 30 Eylül 2021, 12:01:13 »
Merhaba arkadaşlar, 2020 Agustos ayında Levent Hastanesinde Dr.Gökhan Sait Bircan'a saç ekimi yaptırdım.Yaklaşık 13 ay Geçti ve sürecim ile ilgili Şikayetimi aktarmak istiyorum
Norwood 7 derecesinde kellik mevcut idi.Tabiki bilincli bir şekilde beklentim cok yüksek değildi.Görüşmemizde ortalama 4500-5000 greft ekim yapılacagı ön taraf ve ortaların gayet sık olacağını tepe bölgesinin 2.ekime bırakılacagını bildirdiler.Donor bölgemin cok iyi oldugunu ve Tepe bölgesine kadar sık bir kapanma işlemi yapabileceklerini belirttiler.Bende ok dedim ve ekimi yaptırdım.Tepe bölgesinde sac olmaması benim için problem değil gerekiyorsa sakaldanda alınsın ön taraf ve üst taraf komple sık kapatılsın istiyordum.Gel gelelim saç ekim sürecine.Dr beyin kendisi ekecek dediler sadece kanalın on tarafını acıp süreci terketti ve kendisini operasyon sonunda dahil görmedim.Asistanlarına ekim yaptırdı.Öncelkli olarak saç çizgisini özellikle önde olsun istedim.geriden aldılar daha iyi olur dediler kafalarına göre çizim yaptılar.ses cıkarmadım onuda kabul ettim 13 ay boyunca Ektikleri saçların cogunu kaybettim.ve ısrarlar bilgi almak istediğimde normal oldugunu tekrar cıkacaklarını ekilen sacların kesinlikle dokulmeyeceğini belirttiler.Kendileriyle ve asistanıyla sürekli iletişim problemi yasadım.İlgilenmelerini geçtim.Ben kendim hastaneye gidiyorum arıyorum ama doktorla irtibat için görüştürmüyorlar hep bir bahane.asistanları geliyo susturmak için prp yapıyorlar bişey olmaz çok güzel olmus diye moral veriyorlar ve sonuclar burda paylasmak istedim.Ben süreçten memnun kalmadım.Kendileri Yurtdısı hastalarla ilgilendikleri için Bizimle irtibata geçmeye bile tenezzül etmiyorlar.
ekim öncesi ekim sırasında ve sonrasındaki 13 aylık fotolarımı paylasıyorum.yorumlar sizin

hberkan

• Yeni üye
  • *
Ynt: DR GÖKHAN SAİT BİRCAN SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2021, 12:02:20 »
resimlerin devamı
  • Ekim Tarihi: 13 AGUSTOS 2020
  • Ekim Merkezi ismi LEVENT HASTANESİ DR SAİT GOKHAN BİRCAN
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi FINANSTERİD-XPECİA

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2021, 15:01:28 »
Geçmiş olsun ekim öncesi sırft Hastayı kandırmak vr sadece cebindeki parayı almak için kellik derecesine göre büyük umut verip insanları kandırırsan
Böyle konular açılır sonrasında sinek avlarsın Dürüst olun daha çok kazanırsınız.

Araştırın arkadaşlar bu durumlara maruz kalmamak için araştırın
Sizi umursayan Hastasına saygı duyan doktorları ya da merkezleri seçin

Sonra sizi koyun gibi güderler..

Bu arada şunu belirteyim çizgi bu sekilde yapmaları iyi olmuş çizgi güzel. Bunun dışında her şey merkezin hastalarına olan davranışı dahil kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir yer olduğu sana davranışlardan bellli

Böyle bir açıklığa çok güzel olur sık olur kople kapanır dersen yalan söylersin yalana gerek yok doğruları söyleyin insanlar doğrulara göre karar versin ki işinizi düzgün şekilde yapmış olun.

2 tane işten anlamayan kadın koyup insanları oayalamak ile olmaz bu işler kaybedersiniz

Onden ortaya kadar bir ekim olmalıydı Tepeye ekildimi göremiyorum ekildi ise kople zaten balık baştan kokar iyi bir sonuç olmayacağını onlarda bilir Nw7 biri için
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2021, 15:08:26 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

hberkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2021, 15:20:25 »
Araştırmalarım sonucunda zaten buldum burayı Merdiven altı yer olmamasına dikkat ettim.Hastanede Doktor var diye tercih ettim.5-6 tane ekim merkeziyle görüştükten sonra burada karar kıldım.Ne yazıkki her sey ekim anına kadar oluyor ekimden sonra kimse yüzüne bakmıyor.
Bu arada "Sonra sizi koyun gibi güderler.." cümlenize anlam veremedim ? Size belirttiğim gibi kendiminde pek bir umudu yoktu.amacım tepe bolgesine kadar ekilsin madem bu kadar greft alınıyor on taraflar dogru düzgün bir ekim olmasıydı. Dikkatli okuduysan tepe bolgesine kadar sık bir ekimden bahsediyorum sn yönetici.tepe bölgesine ekim yapılmadı.

• Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 34

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2021, 15:24:21 »
Araştırmalarım sonucunda zaten buldum burayı Merdiven altı yer olmamasına dikkat ettim.Hastanede Doktor var diye tercih ettim.5-6 tane ekim merkeziyle görüştükten sonra burada karar kıldım.Ne yazıkki her sey ekim anına kadar oluyor ekimden sonra kimse yüzüne bakmıyor.
Bu arada "Sonra sizi koyun gibi güderler.." cümlenize anlam veremedim ? Size belirttiğim gibi kendiminde pek bir umudu yoktu.amacım tepe bolgesine kadar ekilsin madem bu kadar greft alınıyor on taraflar dogru düzgün bir ekim olmasıydı. Dikkatli okuduysan tepe bolgesine kadar sık bir ekimden bahsediyorum sn yönetici.tepe bölgesine ekim yapılmadı.

Sizi kast etmedim genel bir yorum

Doktoru merkezi değil canlı sonuç takip etmeniz gerek
Global Moderator

Kaiba

• Full Member
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2021, 18:33:43 »
Geçmiş olsun vasat altı bir sonuç olmuş ücretsiz revizyon önermiyorlarsa dava açabilirsiniz

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2022, 03:54:21 »

Koyun gibi guderler derken ben degistireyim koyun gibi kirparlar olsun.6 yerler gorusup o yeri secmissen hata senindir acikligin buyuk ve hala hobelop lobolop yerlere ektiriyorsan koyun gibi guderler .
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2022, 05:42:20 »
Yapmayın hocam şu hataları allah aşkına
Ne güzel merkezler varken forumda hala görüyorum
Şu merkez hakkında bilgisi olan var mı forumda konusu yok filan diye konu açıyorlar

İnanın bunlara anlam veremiyorum ulan körmüsün binlerce saç ekimi olan kaliteli 100 lerce memnun hastası olan merkezler işte bu forumda hala neyin peşindesinde alakası saç ekim merkezlerine gitme derdindesin işte bunları önce buduyorlar sonra akılları başına geliyor araştırıp düzelttiriyorlar

Bu yazımda sizi tenzi ederin konuya denk geldim yazayım dedim geçmiş olsun

Şu forumda olupta hala macera arayan manyaklara sözüm onlar hak ediyor.

hberkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 05 Temmuz 2022, 12:08:47 »
Koyun gibi guderler derken ben degistireyim koyun gibi kirparlar olsun.6 yerler gorusup o yeri secmissen hata senindir acikligin buyuk ve hala hobelop lobolop yerlere ektiriyorsan koyun gibi guderler .

Murattarum Her kimsen haddini aşan cümleler  kurma hakkını sana kim veriyor? Sanamı sormam gerekiyordu nerde saç ektireceğimi? Problem benim problemiki başka insanlar bu durumla karsılasmsın diye burda boyle bir forum olduğunu ogrenip dertayları paylastım
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 34

hberkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 05 Temmuz 2022, 12:33:22 »
Sizi kast etmedim genel bir yorum

Doktoru merkezi değil canlı sonuç takip etmeniz gerek

Sn Admin İlgili sac ekim merkeziyle tekrardan görüşme sağladım Doktorla yapıcı anlamda görüşme gerçekleştirdik .2 ekim yapıldı.konunun kaldırılmasını rica ediyorum
Teşekkürler
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2022, 13:50:06 Gönderen: hberkan »
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 34

Facebook Twitter Instagram