Gönderen Konu: ANKARA DATA HAIR CLINIC 4500 GREFT  (Okunma sayısı 9849 defa)

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: ANKARA DATA HAIR CLINIC 4500 GREFT
« Yanıtla #16 : 26 Mayıs 2020, 20:26:56 »
4176 greft... tahminim:)
Acaip tahmin bravo, bi tahmincilik kalmıştı yapmadığın😆
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 26 Mayıs 2020, 20:31:53 »

Ilk yorumda o yüzden demiştim 4500 yok gibi diye sadece ön yoğun ekilmiş diğer yerler de biraz seyrek.

Aynen hocam öyle duruyor. Lakin siz öyle deyince kabuklu hali üzerinde bir uçtan bir uca ve yoğun bölgenin bulunduğu kısımdaki kökleri dikdörtgen gibi farz edip grefleri yaklaşık olarak saymaya çalıştım. Takriben bu bölgede 3500-3700 civarında greft saydım gibi ama hatalı olabilir bu tabi. Sizin yorumunuz üzerine greft sayısını sordum tekrardan, hatta bu sefer 4700 civarında dediler 🤷🏻‍♂️

Onların yalancısıyım valla, hatta bununla ilgili olarak bir belge vereceklermiş bana, prp tedavisi için gittiğimde soracağım.

Bir de benim orta-arkalarda kısmen de olsa saçlarım vardı. O yüzden o kısımlarda kısmi çalıştık, ağırlığı saç olmayan ön kısma verdik dediler. Ekim öncesi üst kısmın fotosunu da veriyorum.

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 26 Mayıs 2020, 20:35:09 »
4000 i kesinlikle geçmez orta geri bölgeniz seyrek akilmiş ordan sıkıntı yaşayabilrsiniz genel anlamda sağlıklı görğnüyor sorun yok hayırlı olsun

Çok sağolun, umarım o kısımlarda dediğiniz gibi sorun yaşamam. Açıkçası tekrar ektirmek zorunda kalabilmek fikri bile canımı acıttı şu an yaşadığım şu 10 günlük zorlu süreci düşününce 😓😓😓

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 26 Mayıs 2020, 20:36:46 »
4176 greft... tahminim:)

Ahah ha süpersiniz, şaka değilse bu dedikleri gibi 4700 olmasa bile 4000 in üzerinde diye düşünmeniz moralimi düzeltir 🤗

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 01 Haziran 2020, 12:17:33 »
Merhabalar hayırlı olsun bende datada yaptırdım nşubat 6 da  şuan 115 gün oldu memnunum açıkçası stres yapma biotin takviyesi kullan birde donör bölgeyle fazla oynama sivilcelenme oluyor çarpmamaya dikkat et bol su tüket güle güle taraman dileğimle tekrar hayırlı olsun

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 01 Haziran 2020, 12:31:34 »
Teşekkürler hocam iyi dileklerin için çok sağol. Biliyorum sizin yazıyı da takip ediyorum. Siz de şimdiden güle güle tarayın saçlarınızı. Güncel durumunuzu gösteren fotoğraf ekleyebilir misiniz yazınıza? Memnun olduğunuza çok sevindim, darısı başıma...

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 01 Haziran 2020, 12:33:15 »
Teşekkürler hocam iyi dileklerin için çok sağol. Biliyorum sizin yazıyı da takip ediyorum. Siz de şimdiden güle güle tarayın saçlarınızı. Güncel durumunuzu gösteren fotoğraf ekleyebilir misiniz yazınıza? Memnun olduğunuza çok sevindim, darısı başıma...
ekledim biraz önce hocam saolasınn teşekkür ederim

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 06 Haziran 2020, 12:18:11 »
Merhabalar, 2 gündür yıkamamıştım saçlarımı. Bugün yıkadım, tahminimce 200 tel saçım döküldü 😭😭😭

Bugün 21. günüm, normal mi bu? Lütfen değerli tecrübe ve yorumlarınızı esirgemeyin.

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 06 Haziran 2020, 12:50:10 »
Merhabalar, 2 gündür yıkamamıştım saçlarımı. Bugün yıkadım, tahminimce 200 tel saçım döküldü 😭😭😭

Bugün 21. günüm, normal mi bu? Lütfen değerli tecrübe ve yorumlarınızı esirgemeyin.
hayırlı olsun saçlar şoka girmiş normal ekilenlerin bir kısmı dökülüyor herkeste olan bir durum 3. Aydan sonra yavaş yawaş çıkışlar başlıyor filizleniyor diyelim 4 5 6. Aylarda saçlar kendini gösteriyor 1 yıldada tamamı sonlanmış oluyor deniliyor ben salı günü 3. Prp ye gideceğim bakalım şuan varya acayip barkalar oluyo geçen gece saçlarımın dipleri okadar kaşınmışki bi uyandım saçlarımı kaşıyorum patlama yapacak inşallah 😂 darısı sana

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #25 : 06 Haziran 2020, 13:37:22 »
Eyvallah kardeş, yani ne bileyim birden bire bu kadar dökülünce ben de şoka girdim 😂😂😂

Hayırlı olsun şimdiden, ben de önümüzdeki hafta ilk prp için gideceğim. Keşke bu kadar kısa sürede dökülme olmasaydı hemen, resmen alnımın açık olduğu ortaya çıkmış oldu 🤪

Şaka bir yana dökülmeler olsun da inşaallah ekilen saçlar ,%90 üzerinde tutar 🤷🏻‍♂️

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 06 Haziran 2020, 13:42:54 »
Eyvallah kardeş, yani ne bileyim birden bire bu kadar dökülünce ben de şoka girdim 😂😂😂

Hayırlı olsun şimdiden, ben de önümüzdeki hafta ilk prp için gideceğim. Keşke bu kadar kısa sürede dökülme olmasaydı hemen, resmen alnımın açık olduğu ortaya çıkmış oldu 🤪

Şaka bir yana dökülmeler olsun da inşaallah ekilen saçlar ,%90 üzerinde tutar 🤷🏻‍♂️
sıkıntı yok olan bir durum döküldükçe çıksın inşallah 😂

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #27 : 08 Haziran 2020, 08:17:19 »
Şok sildi süpürdü tabiri caizse; ne var, ne yok 2 günde buhar oldu 😅

Gidişat nasıl sizce, değerli görüş ve yorumlarınızı bekliyorum. Fotoğraf 22. güne ait.

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 08 Haziran 2020, 08:29:03 »
Gayet normal ve olması gerektiği gibi:) 3.aya kadar biraz başka konulara yoğunlaş hocam, çünkü bugün de çıkmadı dün de çıkmamıştı diye psikolojini bozabilirsin 😃

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 08 Haziran 2020, 08:35:38 »
Aynen hocam ya , nasıl bir psikoloji imiş bu böyle. Ektirmeden önce bu tarz şeyleri okurken tam bir anlam veremiyordum. Ama işte kendi başıma gelince böyle günlük mucize olmasını ve her şeyin mükemmel gitmesini bekliyor insan oğlu 😅

Çok teşekkür ederim yorum yaptığın için 🤗

Facebook Twitter Instagram