Gönderen Konu: ANKARA DATA HAIR CLINIC 4500 GREFT  (Okunma sayısı 9846 defa)

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: ANKARA DATA HAIR CLINIC 4500 GREFT
« Yanıtla #30 : 08 Haziran 2020, 08:39:50 »
Şok sildi süpürdü tabiri caizse; ne var, ne yok 2 günde buhar oldu 😅

Gidişat nasıl sizce, değerli görüş ve yorumlarınızı bekliyorum. Fotoğraf 22. güne ait.
Normal seyrindesin, şok iyidir😉

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #31 : 08 Haziran 2020, 08:46:17 »
Hah ha ha, sağol abi ya. Senin sürecin gözümün önünde olmasa epey endişe ederdim. Gerçekten saç ektirenlere moral olsun diye baştan sona okunması gereken, mucizevi bir süreç. Şok süreci ile tamamen kaybolmuş olan saçların, bir müddet sonra protez saç uygulanmışçasına yeniden doğuşun adıdır senin sürecin ☺️

Darısı başıma ve tüm ektiren arkadaşların başına olsun ☺️

Eksik olma bu güzel ve moral verici yorumun için 🤗🤗🤗
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2020, 09:05:09 Gönderen: Miyendiz Bey »

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 08 Haziran 2020, 11:38:47 »
Hah ha ha, sağol abi ya. Senin sürecin gözümün önünde olmasa epey endişe ederdim. Gerçekten saç ektirenlere moral olsun diye baştan sona okunması gereken, mucizevi bir süreç. Şok süreci ile tamamen kaybolmuş olan saçların, bir müddet sonra protez saç uygulanmışçasına yeniden doğuşun adıdır senin sürecin ☺️

Darısı başıma ve tüm ektiren arkadaşların başına olsun ☺️

Eksik olma bu güzel ve moral verici yorumun için 🤗🤗🤗
Yav dostum koltuklarım kabardı, teşekkür ederim.
Seninde olacak inşallah, sabır ve koruma en önemlisi.😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 08 Haziran 2020, 12:01:53 »
Aynen hocam ya , nasıl bir psikoloji imiş bu böyle. Ektirmeden önce bu tarz şeyleri okurken tam bir anlam veremiyordum. Ama işte kendi başıma gelince böyle günlük mucize olmasını ve her şeyin mükemmel gitmesini bekliyor insan oğlu 😅

Çok teşekkür ederim yorum yaptığın için 🤗
başka şeylere yoğunlaş kafana takma

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 08 Haziran 2020, 12:07:26 »
Eyvallah hocam, zor ve kaygı dolu bir süreç olsa da öyle yapmaya çalışıyorum 🤗

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 08 Haziran 2020, 12:24:21 »
Eyvallah hocam, zor ve kaygı dolu bir süreç olsa da öyle yapmaya çalışıyorum 🤗
tuttu mu tutmazsa verdiğimiz emek boşa giderse para boşa giderse aha oldu aha olacak diye düşünme süreç uzun ekimle gitmiyo iş süreci tamamlamada o yüzdenn relax ol güzel günler göreceğiz 😂😂

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 08 Haziran 2020, 12:29:31 »
tuttu mu tutmazsa verdiğimiz emek boşa giderse para boşa giderse aha oldu aha olacak diye düşünme süreç uzun ekimle gitmiyo iş süreci tamamlamada o yüzdenn relax ol güzel günler göreceğiz 😂😂

İnşaallah kardeşim, 1 sene sonra olsun da sonucu güzel olsun. Çektiğimiz cefaya ve paraya değsin de dediğin gibi...
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2020, 12:36:45 Gönderen: Miyendiz Bey »

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 12 Haziran 2020, 11:58:34 »
Merhaba arkadaşlar,
Yarın 28. Günüm. Tabiri caizse şok saçlarımı sildi, süpürdü. Ama demin elime 1 tel geldi. Sanki dibinde kıl kökü de var. 1 ay oldu nerdeyse, kökün de saç ile gelebilmesi mümkün olur mu? Ekte kökün olabildiğince yakın çekimini veriyorum. Değerli görüş ve yorumlarınızı bekliyorum lütfen 🙏🏼

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 12 Haziran 2020, 12:03:44 »
Kökleri istesende çıkaramassım
Normal saç teli dökülmüş kökü deri altında merak etme
Global Moderator

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #39 : 12 Haziran 2020, 12:09:04 »
Kökleri istesende çıkaramassım
Normal saç teli dökülmüş kökü deri altında merak etme

Çok sağol Hintel, görüş verdiğin için. Kılın alt kısmı böyle taze soğan kökü gibi yuvarlak olunca endişe ettim birden. Bu şekilde olması da normal diye anlıyorum. Ama sebebi ne bunun? Yani kılın tamamen düz olması gerekmez mi? Bir ucunun böyle yumru gibi olmasının sebebi ne acaba?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 12 Haziran 2020, 12:15:07 »
Henüz beslenmediği için kendini bırakmış tam net değil resim ama çoklu bir greft telleri sanıyorum kısaca bir sorun yok.
Global Moderator

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #41 : 12 Haziran 2020, 12:26:07 »
Henüz beslenmediği için kendini bırakmış tam net değil resim ama çoklu bir greft telleri sanıyorum kısaca bir sorun yok.

Çok teşekkürler, içim rahatladı. Eksik olma Hintel 🤗

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #42 : 14 Haziran 2020, 13:27:55 »
Herkese selamlar ve güzel bir hafta sonu diliyorum öncelikle. Bugün 1. ayımı doldurdum. Ekim bölgesi hariç traş makinesi ile 1 ve 2 numara olmak üzere saçlarımı kendim traş ettim ☺️

Şimdi şu konular ile ilgili değerli görüşlerinize ihtiyacım var:
1- Öncelikle donör bölgem nasıl sizce? Bana hala ekim sonrası gibi kök alınan bölge çerçeve şeklinde belli oluyor gibi geldi. Bu normal mi bu süre zarfında? Zamanla hiç belli olmayacak gibi eskisi gibi olur mu?

2- Ekim bölgesini yukarıdan aşağıya yani saç uzama yönüne doğru parmaklarım ile masaj yaparak yıkamaya çalışıyorum. 1 ay geçmiş olmasına rağmen yanmalar ve ağrılar oluyor. Bu da normal midir? Normalse bu aşamada ne zaman eski haline döner?

3- Donör bölgesi ara ara kaşınıyor gibi kaşıdığınızda ise sanki sivri sinek ısırığı gibi devamlı kaşınmayı istiyor. Zor durduruyorum kendimi. Ekim bölgesinde de benzer şeklinde oluyor ancak kaşıma değil de bu sefer taze yara gibi yanma şeklinde oluyor. Bu 1 aylık süre göz önünde bulundurulduğunda bu da normal midir? Normalse takriben ne zaman geçer bu sıkıntılarım?

4- Ekim bölgesindeki kafa derisi böyle pürüzsüz değil de pütürlü gibi. Bu da normal midir? Normalse ne zaman geçer?

Ekte, 1 aylık sürenin sonundaki fotoğraflarımı veriyorum. Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 14 Haziran 2020, 14:39:56 »
Herkese selamlar ve güzel bir hafta sonu diliyorum öncelikle. Bugün 1. ayımı doldurdum. Ekim bölgesi hariç traş makinesi ile 1 ve 2 numara olmak üzere saçlarımı kendim traş ettim ☺️

1- Öncelikle donör bölgem nasıl sizce? Bana hala ekim sonrası gibi kök alınan bölge çerçeve şeklinde belli oluyor gibi geldi. Bu normal mi bu süre zarfında? Zamanla hiç belli olmayacak gibi eskisi gibi olur mu?

2- Ekim bölgesini yukarıdan aşağıya yani saç uzama yönüne doğru parmaklarım ile masaj yaparak yıkamaya çalışıyorum. 1 ay geçmiş olmasına rağmen yanmalar ve ağrılar oluyor. Bu da normal midir? Normalse bu aşamada ne zaman eski haline döner?

3- Donör bölgesi ara ara kaşınıyor gibi kaşıdığınızda ise sanki sivri sinek ısırığı gibi devamlı kaşınmayı istiyor. Zor durduruyorum kendimi. Ekim bölgesinde de benzer şeklinde oluyor ancak kaşıma değil de bu sefer taze yara gibi yanma şeklinde oluyor. Bu 1 aylık süre göz önünde bulundurulduğunda bu da normal midir? Normalse takriben ne zaman geçer bu sıkıntılarım?

4- Ekim bölgesindeki kafa derisi böyle pürüzsüz değil de pütürlü gibi. Bu da normal midir? Normalse ne zaman geçer?

Ekte, 1 aylık sürenin sonundaki fotoğraflarımı veriyorum. Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Selam Mühendiscan,
1-Donör iyi, toparlanma yolunda, eskisi gibi olmaz ama kapanır yan saçlarla.
2-Ekim alanı henüz hassas 3 aya düzelir.
3-Avıç içinle şamarla hafif hafif, altta hareket var, donörü kaşı zedelemeden normal süreç şok sonrası.
4-Kanal açıldı o kadar delik açıldı, sonuçta cerrahi operasyon yani ameliyat. 90 güne kızarıklıl vs gider saçlar çıktıkça deri toparlar 6 ayda tertemiz.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 14 Haziran 2020, 14:43:41 »

hacim şimdi şöyle anlatan başımdan geçenleri alınan bölgeler 2 3 ayı buluyor toparlamasi şuan bende hiç iz felan nkalmadı belli olmuyor
2. Soru evet o yanmalar batmalar normal çünki kafanda binlerce işlem uygulandı iyileşiyor ayılardan aşağı masal hafif hafif yap baskı uygulama o yanmalar batmalar iyidir s
3. O kaşınmalar adamı deli edecek uyuz olmuş gibi kaşındırıyor oda 2. Ay ortası yada sonlarına doğru geçecek ama sivilcelerleler oluşacak dönme bölgede rahat ol kaşıntı çok gelirse soğuk su ile yıka kaçınamaya gayret et 4. Soru 3. Soru ile bağlantılı

Facebook Twitter Instagram