Gönderen Konu: En iyi saç ekim merkezleri ve doktorlar için öneri  (Okunma sayısı 4553 defa)

ridone10

• Yeni üye
  • *
Herkese merhabalar sağlıklı günler dilerim,

Öncelikle 23 yaşında saç dökülmesinden muzdarip ve güngünden güne kelleşme yolunda ilerleyen bir arkadaşınızım. Bu süreçte çok çeşitli yollar denedim ilaçlar, doğal yağlar ile maskeler falan filan derken tek denemediğim prp ve saç ekimi kaldı. Bende daha fazla kel kalmadan artık şu son çare ektirimi yapıyımda olmazsada olmaz yalan dünya diye düşünüyorum ve ektirmeyi düşünüyorum.( ekim yapınca prp yapılıyor diye bildiğim için son iki seçeneğide ortadan kaldırmak istiyorum). Ayrıca profosyonel basketbolcuyum ligler iptal olunca normalde her yaz max 20 30 gün boşluğum olduğu için ilk defa böyle 2 3 ay boşluğum var bu dönemdede acilen bu işi aradan çıkartmak istiyorum çünkü sezon başlıycak ve böyle bi zamanımda yüksek ihtmalle bir daha olmayacak. Öncelikle sitede 2 3 gündür bayağı geziniyorum gerçekten site kurucularına ve yöneticilerine teşekkür ediyorum çok yararlı, yardımcı ve güzel bir site herkesin emeğine sağlık. Fakat zamanım dar olduğu için ve burda çok bilgili arkadaşlar olduğu için bu konuyu açma ihtiyacı duydum.

Öncelikle kendi araştırmaralara göre en iyi iki doktor Dr muttalip keser ve Dr koray erdoğan fakat bu iki isim sanırım greft başına 2.5 euro aldığı için bu fiyat şuan ülkemizdeki döviz kurlarından dolayı çok absürt geldi. Benim bütçem olmuşken en iyisi ve en iyisine yakın olsun istediğim için sanırım 15 bine kadar çıkabilirim. Söylediğim iki doktordada kampanya tarzı şeyler oluyormu bilmiyorum. Uzun lafın kısası abilerim ve arkadaşlar bana bu fiyata ankarada veya istanbulda gidebilceğim en iyi merkez yada doktorlar Hakkında lütfen tecrübelerinizi ve bilgilerinizi esirgemeyin. Eğerki yardımcı olursanız cidden çok sevinirim.

Tekrardan sağlıklı günler ve şimdiden herkes iyi bayramlar dilerim Allah a emanet olun :)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: En iyi saç ekim merkezleri ve doktorlar için öneri
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2020, 21:00:11 »
Koray erdogan uçuşlar kapalı olduğu için ve açılınca yabancı hastaların korona vs olayından gelmeyeceği için  iyi bir kampanya yaptı araştırabilirsiniz forumdan .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

ridone10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2020, 21:55:07 »
Koray erdogan uçuşlar kapalı olduğu için ve açılınca yabancı hastaların korona vs olayından gelmeyeceği için  iyi bir kampanya yaptı araştırabilirsiniz forumdan .

Çok teşekkürler hocam şimdi bakındım sayenizde buldum kampanyayı. Peki türkiyede 1 numara koray hoca diğebilirmiyiz veya kimdir diğer seçenekler nelerdir bilenler bildiklerini aktarırsa çok sevinirim tekrardan çok sağolun :)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2020, 22:15:26 »
Çok teşekkürler hocam şimdi bakındım sayenizde buldum kampanyayı. Peki türkiyede 1 numara koray hoca diğebilirmiyiz veya kimdir diğer seçenekler nelerdir bilenler bildiklerini aktarırsa çok sevinirim tekrardan çok sağolun :)

Bu herkese göre farklı olabilir araştırıp sen karar verebilirsin.

Bana göre Muttalip keser herkesin çok önünde  ama belirttigin bütçe ile imkansız . Greft başı 3.5 Euro alıyor .

Açıklığın ve donoru  yüklersen daha gerçekçi bir yorum yaparız

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

ridone10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2020, 09:22:31 »

Bana göre Muttalip keser herkesin çok önünde  ama belirttigin bütçe ile imkansız . Greft başı 3.5 Euro alıyor .

Hocam açıklıkta bu şekilde çok iyi çekemedim kusura bakmayın ama belli oluyordur umarım, bilgileriniz yorumlarınız benim için çok önemli.

ridone10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2020, 09:25:28 »

Hocam dönör unutmuşum oda bu şekilde

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2020, 11:45:57 »
Yerinde olsam ekimi şuan düşünmem . Yaş daha çok genç ve belirgin kellesen bir nokta yok . Çok rahatsız ederse bir süre toppik kullanmanı tavsiye ederim . Bence şuan ekime uygun değilsiniz . 

ridone10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2020, 16:50:33 »
Yerinde olsam ekimi şuan düşünmem . Yaş daha çok genç ve belirgin kellesen bir nokta yok . Çok rahatsız ederse bir süre toppik kullanmanı tavsiye ederim . Bence şuan ekime uygun değilsiniz .

Hocam şöyle düşünüyorum, saçlar şuanda dökülmeye devam ediyor yani saç kaybından çok psikolojik sıkıntılar yaratıyor saçlarıma düzgün dokunamıyorum, tarayamıyorum güçsüzler vs. Gibi bir sürü aslında çok önemli olmayan ama paikolojiyi yoran bir sürü sıkıntısı oluyor yaşanlar bilir. Onun için diyorum ki tamamen dökülmeden önlemler alıyım yinede işe yaramazsa yapıcak bişey yok yanlışmı düşünüyorum zaten 30 35 ten sonra dökülürse dökülsün o zamanlar napıcam sacı genç yaşlarım önemli olan. Birde ektirmek istiyorum ama ektirdim diyelim ektirdikten sonra diğer kendi saçlarım giderse çok fazla o zaman kötü bi görüntümü oluşur ondan korkuyorum açıkçası ? Nedir düşünceniz sizce doğrumu düşünüyorum ?

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2020, 17:06:57 »
Minoxidil kullan köpük formlarına bak dostum ben şahsen yaşına göre en iyisi minox düşünüyorum . Ekim için çok erken eğer şimdi ekersen Ekim disindakiler dökülürse kötü gözükür  , minox bu saçı çok güzel toplar.

ridone10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2020, 17:42:22 »
Minoxidil kullan köpük formlarına bak dostum ben şahsen yaşına göre en iyisi minox düşünüyorum . Ekim için çok erken eğer şimdi ekersen Ekim disindakiler dökülürse kötü gözükür  , minox bu saçı çok güzel toplar.

Hocam yan etki olayı korkutuyor ya birde ben bu konularda biraz şansızım. Birde şöyle bi boyut var basketbolcu olduğum için doping engelim var her ilacı kullanmıyorum minoxidil bunların içindemi bilmiyorum tabi.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 26 Mayıs 2020, 17:44:43 »

hahahaa ya sen şimdi böyle yazınca senin saçlar ne durumda merak ettim  ;D adam daha ne kadar kel olacakki saç ektirmek için.
sen nesin norwwd 7 falanmı.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 26 Mayıs 2020, 20:30:29 »
Hocam yan etki olayı korkutuyor ya birde ben bu konularda biraz şansızım. Birde şöyle bi boyut var basketbolcu olduğum için doping engelim var her ilacı kullanmıyorum minoxidil bunların içindemi bilmiyorum tabi.

Finasterid gibi yan etkisi yok. Sen bilirsin

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Mayıs 2020, 22:10:42 »
hahahaa ya sen şimdi böyle yazınca senin saçlar ne durumda merak ettim  ;D adam daha ne kadar kel olacakki saç ektirmek için.
sen nesin norwwd 7 falanmı.

Seni ilgilendirmez nw scalam . Arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum . Adam daha 23 yaşında ve saçında ciddi zayıflama var ve saçlar gidici gözüküyor . Şuan seyreklesen bir durum var ve ekim yapılabilecek bir durumda değil. Saç ekimi için gitse severek yapar tüccar olanlar ve mevcut saçlara da zarar verirler . Sadece ön bolge Ekim için uygun ama dökülme devam ettiği için onermedim ... Neyse her saygısız üslubu olana burada cevap veremem ...

Dostum kusura bakma ben 38 yaşındayım ve tecrübeme göre şuan dokulmenin en agresif kısmına gelmedin bile ...

2 seçeneğin var ya ilaç kullanacaksın 45 e kadar falan ( ben önermiyorum doktora danis bu konuda ) yada bekleyip saç ektireceksin . Dünyada kel olan milyonlarca insan var çok takmamaya çalış ...

zalimmemo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 29 Mayıs 2020, 16:57:26 »
İlaç tedavisi ile ekimi biraz erteleyibilirsin doktoruna danış basketbol kariyerin için sıkıntı çıkarmayacaksa minox mantıklı

ccayir24@hotmail.com

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 31 Mayıs 2020, 14:19:05 »
Mrb.
2.saç ekimimi 9 yıl sonra cinik Hair hospital de 2 gün önce yaptırdım müthiş özverili bir ekip iyi geçtiğini düşünüyorum herkese tavsiye ederim

Facebook Twitter Instagram