Gönderen Konu: 20 Bin TL'ye kadar en iyi saç ekim merkezleri  (Okunma sayısı 4660 defa)

murat41

• Yeni üye
  • *
20 Bin TL'ye kadar en iyi saç ekim merkezleri
« : 15 Haziran 2021, 22:56:23 »
Merhabalar dostlar,
20 bin tlye kadar saç ekimi yaptırılabilecek önerdiğiniz saç ekim merkezleri hangileridir acaba?
greft başına fiyat verenler ve sabit fiyat verenler oluyor bildiğim kadarıyla. greft başına fiyat anlamında 4000 civarı grefte ihtiyacım var görünüyor ortalama.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: 20 Bin TL'ye kadar en iyi saç ekim merkezleri
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2021, 01:00:21 »
Bence forumda saç ekimi fiyatları kısmına bakıp, bütçenize uygun saç ekim merkezlerini kendiniz araştırın derim. Daha sonra o merkezlerle iletişime geçerek yapılacak planlamaları foruma danışabilirsiniz. Yani kendiniz opsiyonları belirlerseniz daha doğru olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2021, 09:25:26 »
Forumu önce araştırın ekimlere bakın buna kendiniz karar verin. Kolaya kaçmayın
Global Moderator

murat41

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2021, 23:56:39 »
Bence forumda saç ekimi fiyatları kısmına bakıp, bütçenize uygun saç ekim merkezlerini kendiniz araştırın derim. Daha sonra o merkezlerle iletişime geçerek yapılacak planlamaları foruma danışabilirsiniz. Yani kendiniz opsiyonları belirlerseniz daha doğru olur.

Forumu önce araştırın ekimlere bakın buna kendiniz karar verin. Kolaya kaçmayın

Haklısınız aslında bir kaç fikrim var ama direkt sorarark hata yapmışım.

Gördüğüm kadarıyla Koray erdoğan bu işin en üste seviyesinde. Ancak fiyatlar da aynı şekilde üst seviyede. Ortalama 4000 greft civarı 40 bin tlden aşağı olmuyor.

10 - 20 bin aralığında şuan gördüğüm en iyileri;
Asuman hair
Serkan aygın
Sibel ulusan

Ancak bunların arasında hangisine gideceğim  konusunda kararsız kaldım. Sizlerin bu konuda önerebileceğiniz veya yol gösterebileceğiniz bir konu olabilir mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2021, 15:55:22 »
Saydıkların iyi merkezler araştır kendine uygun olanı seç dostum
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Haziran 2021, 16:24:08 »
asuman hanımı tek geçerim.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2021, 18:24:27 »
Sana özelden yazdım ama ya görmedin ya da reklamcı sandın galiba. :) Sibel hoca kendisi yapacaksa 3 bin euro yani 30-31 bin tl, Serkan aygın ekimde çizgiyi çekip gidiyor diye biliyorum.Geriye bir tek listendeki Kerim arkadaşın  da dediği gibi Asuman Hanım kalıyor.

mdalmis

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 27 Haziran 2021, 18:53:49 »
Bahsettiğin yerlerde, forumda saç ekimi yaptıran çok kişi var . Bence sadece 3-5 gününü buna ayırıp tek tek forumda ki ''ARA'' kısmına yazıp herkesin saç ekimine ve sonuçlarına bakıp kendin karar ver. Yoksa her gördüğün yorum seni etkileyecek . Bence konulara bakarken şuna da dikkat et , saç ekiminden sonra da ilgi ve alakaları varmı ? yoksa tamam paramızı aldık saçıda ektik gerisine karışmıyoruz tarzı olay mı var . Şahsen ben medekste oldum bütçeden ve yüksek greften dolayı . Şuan için memnunum kime sorsam göstersem güzel yorum yapıyorlar . Fakat aklıma takılan en ufak birşeyi forumda veya netten bulamayınca veya bir konu hakkında çok fikir olduğunda kafam karışınca arayıp sorayım diyorum ama ilgi alaka yok malesef .
  • Ekim Tarihi: 12.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Solgar Biotin 5000mg

Facebook Twitter Instagram