Gönderen Konu: Asuman Hair- 07.07.2021- 4300 Greft  (Okunma sayısı 14417 defa)

John Keller

• Sr. Member
Asuman Hair- 07.07.2021- 4300 Greft
« : 10 Temmuz 2021, 16:56:15 »
      Erkeğin makyajı da saçıdır. '' İnsanlar para kazanmak için sağlıklarını kaybeder, sağlıklarını kazanmak için de paralarını.'' Saç ektirme olayına ben bu açıdan bakıyorum.Karar verme aşamasında birçok kişide farkındalık ve bilinç oluşturan ve forumu bu şekilde düzeyli bir hale gelmesinde 3-4 yıl öncesinden reklamcı hesaplarla yani amiyane tabirle zarf atıp ekim yaptırmak isteyen insanları etkileyerek sadece ceplerini düşünen ekim merkezi elemanı güruhunu büyük bir mücadeleyle forumda barındırmayan ve o forumda kolay kolay kimseyi yönlendiremeyiz atmosferi oluşturan Hintel'e ve varsa diğer adminlere teşekkürler.Herkesin kendi kriterlerine göre araştırma yaptığı ve karar vermeye çalıştığı forumda ben de 8-9 ay önce başlayan araştırma sürecinden sonra açıklığı benim açıklğıma benzeyen Asuman Hanım'ın yaptığı hemen hemen tüm ekimleri takip etmeye başladım sürecin sonunda da benim için uygun bir tarih olan temmuz ayının 7'sine randevu oluşturdum.

08.30 gibi hastanede oldum ve saç çizgisi ve diğer kısımları belirleme aşamasından sonra 09.00 gibi işlemlere başlandı.Buradan ekimde olan tüm ekibe ve Asuman Hocam'a verdikleri emek ve gösterdikleri özen için teşekkür ederim.Benim önceliğim vertexin kapanması ve ön-orta kısma sıklaştırmaydı ve Asuman hocam da benim planıma göre hareket etti.Bu arada ben şakaklara ekilen greft miktarının hep tepe bölgesini savunan biriydim ama alınan greftlerin tepe bölgesine yeteceğini düşündü ki az da olsa şakaklara ekmek için çizgileri belirlerken şakaklarımı da çizdi.Bundan sonraki süreci bekleyip göreceğiz.İnşallah beklentilerimi karşılayan bir sonuç olur.Şunu da belirteyim 8 sene önce 3500 greft ekim ekim yapılmıştı.Bu ekimimi doktor olan arkadaşımın sınıf arkadaşı ve sonradan plastik cerrah olan arkadaşının ekibiyle birlikte memlekete gelip o hafta boyunca 5-6 kişiye ekim yaptığı bir operasyonla yaptırmıştım ama mikro motoru kullanan elemanının işinde çok da uzman olmadığını alım anında hissettim ama o saatten sonra yapacak pek fazla bir seçenek kalmıyor.(Zaten ilk ekimimde donör bölgemin bir kesiminde çok fazla çalışıldığı ve seyreklik biraz daha fazla olduğu için Asuman Hoca'm o bölgeyi kalemle işaretledi, Elif Hanım da o bölgeye hiç girmedi.)

Kullandığım bakım ürünleri merkezin verdiği Mossi'nin seti ve diğer ilaçlar.6-7 ay önceden 2 kutu alıp saç ekimi için 2 günde bir 1/4 şeklinde finasterid kullandım ve elimde şu an bir kutu finansterid var.Bunu Mossi'nin vitamin hapıyla kullanmak ağır mı olur veya 2 ay sonra bitecek olan vitamin hapından sonra proscara başlamak tepe ekimi için daha mı iyi olur?Bu konuda tecrübeli arkadaşların fikirlerini almak isterim.

Şehir dışından gelecek olanlar içi, konaklama için birçok kişinin adını duyduğu hastanenin yanında olan Emin Rezidans'ta kaldım.Gideceğim günden bir gün önce aradığımda bana yer yok dediler ama merkezin devreye girmesiye oda ayarlandı ve 3 gün kaldım.iyi bir otel ama bir tek yemek biraz sıkıntı,onu da resepsiyondaki kişilerden biri hastaneye 10-15 dak uzaklıkta bir lokanta/restorantı tarif etti, oradan söyleyip hallettim.

Saç ekimim: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=22964.0

John Keller

• Sr. Member
Ynt: Asuman Hair- 07.07.2021- 4300 Greft
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2021, 16:59:26 »
Ekim öncesi foto

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2021, 17:00:58 »
Ekim öncesi

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2021, 17:11:05 »
3. gün fotolar

Birol54

• Full Member
« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2021, 17:39:20 »
Ekiminiz hayırlı olsun inşallah istenilen sonuca ulaşırız
  • Ekim Tarihi: 08.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2021, 17:45:46 »
teşekkür ederiz bu forumun değerini bilip güzel bir araştırma yapıp kaliteli bir merkez seçerek araştırma yapmanıza vesile olmaktan mutluyuz

hayırlı olsun Asuman Hair saç ekimiz

açıklığınız ve var olan saçlarınıza göre güzel bir planlama yapmış asuman hanım ön çizginizde kafa yapınıza oturaklı ve başarılı bir çizgi
ekim planlamanızı beğendim umarım sonucunuzda çok güzel olur geçmiş olsun
Global Moderator

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2021, 18:09:42 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz çok güzel bir planlama umarım sonucuda başarılı olur

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Temmuz 2021, 18:36:45 »
Ekiminiz hayırlı olsun inşallah istenilen sonuca ulaşırız
İnşallah benzer açıklığımız var gibi , girdik bir sürece, sonuç da memnun eder bizleri umarım.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2021, 18:41:12 »
teşekkür ederiz bu forumun değerini bilip güzel bir araştırma yapıp kaliteli bir merkez seçerek araştırma yapmanıza vesile olmaktan mutluyuz

hayırlı olsun Asuman Hair saç ekimiz

açıklığınız ve var olan saçlarınıza göre güzel bir planlama yapmış asuman hanım ön çizginizde kafa yapınıza oturaklı ve başarılı bir çizgi
ekim planlamanızı beğendim umarım sonucunuzda çok güzel olur geçmiş olsun
Teşekkürler Hintel, 8-9 aydır ben inceliyordum forumu, inceleme aşamasından  ektirenler tarafına geçtik.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 10 Temmuz 2021, 18:49:02 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz çok güzel bir planlama umarım sonucuda başarılı olur
İnşallah, saç ekimine  sonuç odaklı bakmak gerekiyor zaten, hemen hemen ekimlerin %90'ı şok başlayana kadar güzel gözüküyor.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 10 Temmuz 2021, 19:08:42 »
Mossi'nin vitamin hapıyla finansteridi birlikte kullanmak gereksiz mi, cephaneyi bir anda tüketmek yerine finansteridi 2 ay sonra başlamak için bekletmek mantıklı mı?

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 10 Temmuz 2021, 19:41:03 »
Mossi'nin vitamin hapıyla finansteridi birlikte kullanmak gereksiz mi, cephaneyi bir anda tüketmek yerine finansteridi 2 ay sonra başlamak için bekletmek mantıklı mı?

Hayırlı olsun ekiminiz gayet güzel görünüyor.
Mossi hap xpecia tarzı dht bloker içeren bir destekse bence finansterid ile birlikte kullanmak gereksiz olur.
Sonuçta fin tek başına mossinin yaptığının on katını yapar birde üstüne bilmediğiniz dht bloker içeren hapı kullanmak libido üzerinde çok ters etki yapabilir ama tabi mossiyi çok bilmiyorum xpecia gibi bir şey olduğunu varsayarak bu yorumda bulunuyorum.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 10 Temmuz 2021, 19:51:10 »
Hayırlı olsun ekiminiz gayet güzel görünüyor.
Mossi hap xpecia tarzı dht bloker içeren bir destekse bence finansterid ile birlikte kullanmak gereksiz olur.
Sonuçta fin tek başına mossinin yaptığının on katını yapar birde üstüne bilmediğiniz dht bloker içeren hapı kullanmak libido üzerinde çok ters etki yapabilir ama tabi mossiyi çok bilmiyorum xpecia gibi bir şey olduğunu varsayarak bu yorumda bulunuyorum.
Sağ ol, merkezin Xpecia yerine verdiği bir vitamin hapı ve içinde de biotin, ginseng ve çinko var,ürün kaliteliye benziyor çünkü satış fiyatı 450 tl civarı.

Kroos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 10 Temmuz 2021, 20:05:07 »
Saç ekimiz hayırlı olsun planlama çok güzel görünüyor. istediğiniz sonucu alırsınız umarım. Takip edeceğim

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 10 Temmuz 2021, 20:08:02 »
Hayırlı uğurlu olsun insallah güzel bi sonuç alacağınızı düşünüyorum hocam umarım memnun kalırsınız takipteyim :)

Facebook Twitter Instagram