Gönderen Konu: Ense ve Kulak Üstü ve yanlarda Fın etkısı  (Okunma sayısı 12739 defa)

yeesuzcries

• Sr. Member
Ense ve Kulak Üstü ve yanlarda Fın etkısı
« : 25 Mayıs 2020, 21:50:03 »
Arkadaşlar fin kullananlar bu konunun altına ense kulak üstü ve yanlarda  gördüğü fin etkisini yazabilir mi

Benim durumum biraz kötü bu konuda örnek olarak kendi fotoğrafımı atacağım benim gibi olup fayda gören oldu mu

nickmickyok

• Sr. Member
Ynt: Ense ve Kulak Üstü ve yanlarda Fın etkısı
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2020, 22:20:06 »
Arkadaşlar fin kullananlar bu konunun altına ense kulak üstü ve yanlarda  gördüğü fin etkisini yazabilir mi

Benim durumum biraz kötü bu konuda örnek olarak kendi fotoğrafımı atacağım benim gibi olup fayda gören oldu mu
Hocam ben ense ve kulaküstünün seyrelmesini genetik dökülmeye bağlayamıyorum ya baksana maşallah üst taraf nasıl gür benim öyle gür değil ama yanlar aynı o şekil can sıkıcı bir durumu sırf finin etkisi olduğunu bilsem gürleştirmeye gözümü kırpmadan kullanıcam.

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2020, 23:09:34 »
Hocam ben ense ve kulaküstünün seyrelmesini genetik dökülmeye bağlayamıyorum ya baksana maşallah üst taraf nasıl gür benim öyle gür değil ama yanlar aynı o şekil can sıkıcı bir durumu sırf finin etkisi olduğunu bilsem gürleştirmeye gözümü kırpmadan kullanıcam.

Dermatit olabilir.Aile hekimine gittiğimde seyreklik ve kaşıntı ile dökülme olduğunu söyledim konazol yazdı açıkçası işe yaramadı. Hala kaşınarak dökülme oluyor şuan asılsam 10 15 tel gelir .Saçımın her kısmını uzatırım yan kısımları kısa bırakmayı sevmiyorum bu durumda benim için sıkıntı oluyor.Çözüm finas ve dutas gibi gözüküyor bunlar işe yaramıyorsa çaresi yok gibi
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2020, 23:12:22 »
Dermatit olabilir.Aile hekimine gittiğimde seyreklik ve kaşıntı ile dökülme olduğunu söyledim konazol yazdı açıkçası işe yaramadı. Hala kaşınarak dökülme oluyor şuan asılsam 10 15 tel gelir .Saçımın her kısmını uzatırım yan kısımları kısa bırakmayı sevmiyorum bu durumda benim için sıkıntı oluyor.Çözüm finas ve dutas gibi gözüküyor bunlar işe yaramıyorsa çaresi yok gibi
Vitaminlerin değerleriniz nasıl hocam bilginiz var mı eksiklik falan çıktı mı hiç? Bende demir eksikliği var sanırım ayaklarım ellerim üşüyor açılsa randevular bir an önce hastaneye gidicem.

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2020, 10:35:51 »
Vitaminlerin değerleriniz nasıl hocam bilginiz var mı eksiklik falan çıktı mı hiç? Bende demir eksikliği var sanırım ayaklarım ellerim üşüyor açılsa randevular bir an önce hastaneye gidicem.
b12 eksikliği var onun için hap kullanıyorum ama iğne gibisi yok kan tahlili almıyor sağlık ocakları .Bu dokulmenin vitamin eksikliğiyle alakasī yoktur
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2020, 10:47:43 »
Bu lanet durum bende de var ve bu yüzden ne uzun tutabiliyorum yanları ne kısa.  Ancak 4 5 numara yaparsam idare ediyor, o da 10 günde tekrar belli olmaya başlıyor.

Arkadaş nedir bunun sebebi, ayna gibi kafası olan dedelerde bile buralar gür.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2020, 11:21:18 »
Benimde seyrek oralar

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2020, 11:43:26 »
oralarda çok fazla dokulmem var ve inceliyorlar hele ense dibi kaşınarak dökülüyor bunun için doktora gidicem kaşıntı olmasa biraz dolgun hissetsem kafaya takmicam ama leş gibi bişey
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2020, 11:47:41 »
Bu lanet durum bende de var ve bu yüzden ne uzun tutabiliyorum yanları ne kısa.  Ancak 4 5 numara yaparsam idare ediyor, o da 10 günde tekrar belli olmaya başlıyor.

Arkadaş nedir bunun sebebi, ayna gibi kafası olan dedelerde bile buralar gür.

DUPA DPA RETROGRADE ve AA sebepleri
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2020, 12:00:35 »
DUPA DPA RETROGRADE ve AA sebepleri

Evet retrograde sanırım benimki şimdi baktim. Dolayısıyla artık uğraşmaya düşünmeye gerek yok, tüm kafayi silip süpürecek bu hastalık.

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 26 Mayıs 2020, 13:29:13 »
Evet retrograde sanırım benimki şimdi baktim. Dolayısıyla artık uğraşmaya düşünmeye gerek yok, tüm kafayi silip süpürecek bu hastalık.

2019 eylülde senin gibiydi fauller bi anda seyfeldi asıl merak ettiğim su bende diffuse var üstte yanlarda gidiyor benim dökülme tipim dupa mī oluyor
fine 6 ay süre vericem yanlar iylesme gostermezse topiklal spiro uygulamaya başlarım
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2020, 13:46:41 Gönderen: yeesuzcries »
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 26 Mayıs 2020, 14:24:24 »
2019 eylülde senin gibiydi fauller bi anda seyfeldi asıl merak ettiğim su bende diffuse var üstte yanlarda gidiyor benim dökülme tipim dupa mī oluyor
fine 6 ay süre vericem yanlar iylesme gostermezse topiklal spiro uygulamaya başlarım
Kafamdaki soru hocam benimde bu anların gitmesi ve üstlerinde seyrelmesi = dupa mı oluyor bu konuda bilgilendirecek biri olursa süper olur bizi ve umarım bir çaresini buluruz gerçi yanların gitmesi kötüde durmadı bir noktada amerikan gibi duruyor ama eski keskin favorilerimi bırakamıyorum artık. :D

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 26 Mayıs 2020, 14:28:44 »
Kafamdaki soru hocam benimde bu anların gitmesi ve üstlerinde seyrelmesi = dupa mı oluyor bu konuda bilgilendirecek biri olursa süper olur bizi ve umarım bir çaresini buluruz gerçi yanların gitmesi kötüde durmadı bir noktada amerikan gibi duruyor ama eski keskin favorilerimi bırakamıyorum artık. :D

Resim koyabilir misiniz arkadaşlar sözlerin ne durumda yanlar

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 26 Mayıs 2020, 14:32:37 »
Resim koyabilir misiniz arkadaşlar sözlerin ne durumda yanlar
benimde böyle hocam

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 26 Mayıs 2020, 14:36:45 »
benimde böyle hocam

Senin kulak arkasına enseye de uzanmış seyreklık. Hiç doktora cıktın mi bunun için? Seboreik dermatit olabilir diyor bazıları. Bazıları kronik telogen efflivium diyor. 

Facebook Twitter Instagram