Gönderen Konu: Yarın Büyük Gün ! (Yaş23)  (Okunma sayısı 677 defa)

kenanmed

• Full Member
Yarın Büyük Gün ! (Yaş23)
« : 04 Haziran 2020, 18:34:36 »
Merhaba tüm dostlar ve abilerim bundan önce bir konu açmıştım ve durumumdan bahsetmiştim , yaşım 23 ve oldukça fazla saçım döküldü bu zamana kadar . Ben de bu aralar müsatiken ekim yapmaya karar verdim. Yaş olarak genç olsam da saçlarımın fazlasıyla dökülmesinden dolayı ekime uygun olduğumu söyledi zaten herkes bu forumda.

Bugün tanıdıklarımız vasıtasıyla öğrendiğimiz Ankara Naturel Hair saç merkezine gittim ve görüştüm sağolsunlar çok ilgilendiler ve her bir soruma cevap buldum. Çevremde tanıdığım çok başarılı ekimlerin gerçekleştiği bir merkez olması ve ekimi yapacak uzman abimizin verdiği güvenle müsait olduğum bu süreci de değerlendirmek için yarın sabah saç ekiminde karar kıldık.

Toplamda 3500 3700 arası bir ekim gerçekleştirilebileceği verteks bölgesine ise az bir miktar ekileceği sonrasında ise (1 yıl belki) vertekse ayrı bir ekim yapılabileceği konusunda uzlaştık. Yarın gittiğimde bu konu daha netleşecektir belki gittiğimde 500 1000 arası bir tepe ekimi konusunda konuşabilirim bu konudaki görüşlerinizi ayrıca bekliyorum.

Minoxidil kullanıyordum 1 senedir fakat bir yararını göremediğim için bugün itibariyle onu da bıraktım . Sigara da içmiyorum uzun süredir.

Ekim öncesi fotoğraflarımı koyuyorum ve tüm görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Edit:

Bir de salonlar kapansa da Şınav Mekik 5 kiloluk dambıllarla ciddi çalışmalar yapıyordum bu tür zorlayıcı tarzda aktiviteleri ne kadar süre geçtitksen sonra yapabilirim evde ?

davud123

• Sr. Member
Ynt: Yarın Büyük Gün ! (Yaş23)
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2020, 20:30:29 »
Takib

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: Yarın Büyük Gün ! (Yaş23)
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2020, 20:30:32 »
hayırlı olsun forumada tanımadığım bir merkez inşallah güzel olur sonucu mutlu eder.
Spora en azından 15 gün ara vermen faydalı, sonrası çok zorlamadan yapmanın zararı yok😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram