Gönderen Konu: [Önemli] Yarın ekime gireceğim  (Okunma sayısı 2421 defa)

arar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
[Önemli] Yarın ekime gireceğim
« : 06 Temmuz 2017, 22:30:33 »
Arkadaşlar merhaba
Uzun zamandır saçlarıma takıntılı olan bir insanım ilk seyrelmeden beri toppik kullandım insanlar beni hiç kel görmedi tamamen kel sayılırım halen toppik kullanıyorum. Ayrıca anksiyete bozukluğu rahatsızlığım var psikolojik çarpıntı ve nefes darlığı yaşıyorum. Yaşım 24. Bir süre düşünüp gün aldım tahliller yapıldı ekim günü geldi çattı her an vazgeçecek durumdayım. Askerliğimi yapmış olsam protez dahi düşünüyordum öyle bir takıntı ki insanlar beni kel görecek diye korkuyorum ekimden sonra uzun süre kalmak için yer bile ayarladım. Benim kaygım operasyon sırasında yaşayacağım kaygı kapalı ortamda nefes darlığı vs. Ağrı acı sancı.. 23 ünde dgs sınavım var üstelik ona nasıl gidicem durumu. Yani çok kararsız bir ana girdim arkadaşlar sizlerden tavsiye bekliyorum. Saç dövmesi bile düşünmeye başladım bir an vazgeçip..

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: [Önemli] Yarın ekime gireceğim
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2017, 22:39:25 »
Oov sakin sakin.. Keşke bu kadar kafanda soru işaretleri varken şimdilik bu işe hiç girmeseydin . Ama artık yapacal bişey yok artık operasyona gireceğini kabullenip herşeyin iyi olacağını düşünmelisin . Saç dövmesi gibi şeyleri tamamen kafandan çıkar . O operasyona girilecek ve herşey güzel olacak bu kadar sadece . Kendine yer bile ayarlamışsın ne gerek vardı ama neyse belliki kafana çok takıyosun ama sakin ol dediğim gibi inşallah güzel olacak

arar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2017, 22:50:47 »
Oov sakin sakin.. Keşke bu kadar kafanda soru işaretleri varken şimdilik bu işe hiç girmeseydin . Ama artık yapacal bişey yok artık operasyona gireceğini kabullenip herşeyin iyi olacağını düşünmelisin . Saç dövmesi gibi şeyleri tamamen kafandan çıkar . O operasyona girilecek ve herşey güzel olacak bu kadar sadece . Kendine yer bile ayarlamışsın ne gerek vardı ama neyse belliki kafana çok takıyosun ama sakin ol dediğim gibi inşallah güzel olacak

Teşekkür ederim yorumunuz için.Genç yaşlarımdan beri kuaförden çıkmayan biriydim sürekli fön çektirir bakım yaptırırdım bir şekidle beni buldu kellik insanlardan kaça kaça psikolojim bozuldu aslında toppikte çözüm değil bunu gördüm. Yarın için korkum işte ekim esnasında heyecanım tutarda bir sorun olursa diye.

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2017, 22:55:11 »
Ekim sırasında anestezi etkisi altında olacaksın ve hiçbir şey hissetmeyeceksin , operasyondan sonra ise doktorun sana ağrı kesici verecek onu içeceksin ve ağrıyı bastıracaksın ve yine bir şey olmayacak . Hafif sızlamalar olabilir o kadarınıda yapacak bişey yok :) sen kendini kasma saçlarının tekrar eski haline döndüğünü düşün ve kendini rahatlat

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2017, 23:05:42 »
Hocam sakıncası yoksa nerede ekim yapacaksınız yazabilirsiniz hangi merkezde

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2017, 23:09:59 »
millet kafa kırmızı noktalarla gezio ekimden hemen sonra avmlerde saçların hiç dokulmemiş gibi hisset ekimden çıkınca dişçiden çıktın farzet sadece sınava odaklan belli donem sonra saçlar nasılsa taksanda kafaya çııkıcak takmasanda o açıdan kuruntuya yer yok
saçları ekmeydi dersin

arar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Temmuz 2017, 23:25:04 »
Ekim sırasında anestezi etkisi altında olacaksın ve hiçbir şey hissetmeyeceksin , operasyondan sonra ise doktorun sana ağrı kesici verecek onu içeceksin ve ağrıyı bastıracaksın ve yine bir şey olmayacak . Hafif sızlamalar olabilir o kadarınıda yapacak bişey yok :) sen kendini kasma saçlarının tekrar eski haline döndüğünü düşün ve kendini rahatlat
Biraz cesaret verdi bu mesajınız teşekkür ederim doktoruma da belirttim psikolojik durumumu sorun değil gerekirse özel ilaç veririm dedi operasyon sırasında bakalım inşallah sıkıntı yaşamam :)

arar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Temmuz 2017, 23:26:06 »
Hocam sakıncası yoksa nerede ekim yapacaksınız yazabilirsiniz hangi merkezde
Mesaj attım hocam

arar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Temmuz 2017, 23:28:24 »
millet kafa kırmızı noktalarla gezio ekimden hemen sonra avmlerde saçların hiç dokulmemiş gibi hisset ekimden çıkınca dişçiden çıktın farzet sadece sınava odaklan belli donem sonra saçlar nasılsa taksanda kafaya çııkıcak takmasanda o açıdan kuruntuya yer yok
Haklısınız ama dediğim gibi toppik kullanımındada uzmanlaştım en seyrek saçı bile neredeyse göze çarpmayacak şekilde kapatabiliyorum kesimimi ona göre yaptırıp haliyle tüm çevrem beni saçlı biliyor birden karşılarına böyle çıkmam şok etkisi yapar. Sınava adapteliğimi kaybettim hocam heyecandan. Bakalım hayırlısı olsun herşeyin teşekkür ederim yorumunuz için

alcapone

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Temmuz 2017, 19:21:42 »
hocam naptın? umarım hayatın güzel bi şekilde devam ediyodur

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Temmuz 2017, 19:32:18 »
Evet bende merak ediyorum ne olduğunu , umarım habersiz koymaz bizi