Gönderen Konu: Yarın ki ekimim serkan aygın kafama takılanlar yardım!!  (Okunma sayısı 787 defa)

?rfan Güç

• Yeni üye
  • *
Evet abilerim yarın Allah nasip ederse serkan aygın klinikte saçları ettiriyorum.Yalnız görüşmede planlamayı yaparken saç çizgisi biraz tuhafıma gitti resimler ekte siz ne düşünüyorsunuz.Hem biraz yukarıda hemde şakaklara biraz oval bir yön verdi.2. ci konu önleri fue önlerden arka kısımlara doğru dhı yapacağını söyledi.Sıklık ve az tahribat nedeniyle yarın komple dhı olmasını istemeyi düşünüyorum siz ne dersiniz bu konularda değerli yorumlarınızı bekliyorum  şimdiden teşekkürler.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Ynt: Yarın ki ekimim serkan aygın kafama takılanlar yardım!!
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2020, 19:19:23 »
Hocam şimdiden hayırlı olsun, bence dhi saçlı alanda kendi saçınıza daha az zarar verir diye tavsiye etmişlerdir, önler zaten saç olmadığından daha rahat Kanal açılabilir şeklinde önermişlerdir, tahribat olarak tabi dhi önlerdede belki daha az tahribat Yapabilir bilmiyorum, Çizgi olarak ben bi tane çizdim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

?rfan Güç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2020, 19:41:28 »
Hocam şimdiden hayırlı olsun, bence dhi saçlı alanda kendi saçınıza daha az zarar verir diye tavsiye etmişlerdir, önler zaten saç olmadığından daha rahat Kanal açılabilir şeklinde önermişlerdir, tahribat olarak tabi dhi önlerdede belki daha az tahribat Yapabilir bilmiyorum, Çizgi olarak ben bi tane çizdim.. |-onayisareti-| (^_^)

Eyvallah hocam ellerinize sağlık daha iyi oldu bence:).şaka maka yarın söyliycem bakalım çizgiyi biraz aşağı indirip dhı tekniğini kullanmalarını.Ben mi evham yapıyorum bilmiyorum ama içime sinmiycek sanırım  çizgi böyle olursa ne gören yorum yaparsa sevinirim

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2020, 20:01:58 »

Eyvallah hocam ellerinize sağlık daha iyi oldu bence:).şaka maka yarın söyliycem bakalım çizgiyi biraz aşağı indirip dhı tekniğini kullanmalarını.Ben mi evham yapıyorum bilmiyorum ama içime sinmiycek sanırım  çizgi böyle olursa ne gören yorum yaparsa sevinirim

Baştan istediğiniz gibi yaptırın, sonradan takıntı yapıyor insan, içinize nasıl siniyorsa o şekilde yaptırın, basit bir işlem değil sonuçta, hayırlı olsun tekrardan.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2020, 23:52:31 »
merkezin çizdiği planlama güzel
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2020, 00:01:19 »
Biraz oval çizgi verilmesi, baş yapınla  alakalı
Kendini onlara emanet et

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2020, 04:20:11 »
Sakakdaki cizgi oval degilde duz olursa on cizgin yeri falan guzel
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2020, 04:47:37 »
İlerisini düşünerek bence planlama yapmışlar. Merkezin planlamasını ben doğru buldum. O saç çizgisini öne aldırırsanız tahmin ettiğinizden çok greft kullanmak zorunda kalacaklar. Varolan saçlarınızda kayıplar yaşanacak gibi görünüyor. Dikkatli kullanın derim elinizdeki stoğu...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram