Gönderen Konu: Yıne Kafama Takıldı Bışeyler:)  (Okunma sayısı 604 defa)

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
Yıne Kafama Takıldı Bışeyler:)
« : 07 Ekim 2020, 23:58:03 »
Arkadaslar suan ekımım 97. Gune gırdı bu aralar hava bı turlu sogumuyı asırı sıcak var sadede gelelım bugun gunes gormeyen ama havadar bı mekanda baya calıstım ama nasıl terlıyorum nasıl kafamdan su akıyo resmen asırı yorucu bı ıs olmamasına ragmen ter resmen gozume kacıyo hatta koltuk altlarım pişim bile olmus yanı etrafta benden baska kımse terlemıyo evde otururkende terlıyorum araba surerkende terlıyorum ama boyle hep kafadan ve çok garıptırkı ekım yapılan on bolge asırı terlıyo hatta suan bu yazıyı yazarkende terlıyorum sızce bunun nedenı nedır 97. Gun artık sıcak etkılermı cevaplarınızı beklıyorum

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
Ynt: Yıne Kafama Takıldı Bışeyler:)
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2020, 00:01:10 »
Özellikle ekimden sonra ekim bölgem aşırı terlemeye başladı nu nedır hocam acaba fınasın yan etkısımı

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2020, 08:08:30 »
Ekimden önceki çalışmalarında, aktivitelerinde bu şekilde terlemen oluyor muydu. Özellikle Ekim bölgesinde demissin ama...

Eğer daha önce de böyle olduysan, sende hiperhidroz olabilir. Bu terbezlerinin aşırı genişlemesini sağlar. Böyle olunca konuşunca bile terleme olur.

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2020, 11:27:22 »
Ekimden önceki çalışmalarında, aktivitelerinde bu şekilde terlemen oluyor muydu. Özellikle Ekim bölgesinde demissin ama...

Eğer daha önce de böyle olduysan, sende hiperhidroz olabilir. Bu terbezlerinin aşırı genişlemesini sağlar. Böyle olunca konuşunca bile terleme olur.
eskıdende olurdu ama bu kadar degıldı pekı bu hıperhıdroz ve bu ter saca zararlımı sızce

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2020, 15:44:23 »
eskıdende olurdu ama bu kadar degıldı pekı bu hıperhıdroz ve bu ter saca zararlımı sızce

Ter saç için iyidir. Zararlı toksinleri gözeneklerden atar. Böylece temizlenen gözenekler daha parlak bir cilde ve saçlara yardımcı olur.

Asıl sorun fazla terlemenin altında yatan başka hastalıkların olması
Doktora görünmen faydalı olur . Terlemek iyidir ama fazlası başka hastalıkların habercisi.

İncelediğim kadarıyla genetik dökülmesi olan kişiler daha çok terlenen kişilerdir.  Acaba neler dönüyor

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2020, 23:33:08 »
Ter saç için iyidir. Zararlı toksinleri gözeneklerden atar. Böylece temizlenen gözenekler daha parlak bir cilde ve saçlara yardımcı olur.

Asıl sorun fazla terlemenin altında yatan başka hastalıkların olması
Doktora görünmen faydalı olur . Terlemek iyidir ama fazlası başka hastalıkların habercisi.

İncelediğim kadarıyla genetik dökülmesi olan kişiler daha çok terlenen kişilerdir.  Acaba neler dönüyor
hocam saolun konumla ılgılenmısınız cok tesekkur edıyorum terlemek saclar ıcın ıyı yanı dımı saca zararı yok ama genetık dokulmesı olan kısıler terlıyo dıyosunuz bende bıraz arastırdım belkıde bu fınasterıd yapıyo en kısa zamanda doktora gıdecegım zaten ama terın saclar ıcın cok zararlı oldugunu dusunuyodum ben hocam saolun yardımınız ıcın o zaman ben terledıgımde saca zarar verır dıye korkmayım hıc

Facebook Twitter Instagram