Gönderen Konu: Fixplant toppik kullananlar ürünlere yine zam gelmiş  (Okunma sayısı 2454 defa)

Mehmet105

• Yeni üye
  • *
Yaklasik 7 yildir sac fiberi kullaniyorum. İlk başta topppik ile başladım. Daha sonra hem
Kaliteli hemde ucuz olmasi sebebiyle fixplant kullanmaya basladim ve halen kullanmaktayim. Ama bugün itibariyle fixplantinda toppikten farkı kalmadı. Sürekli zam yapmaya başladılar. Yeni cikan ürünlerden hic denemedim ama en kisa zamanda deneyecegim. Topaxx diye bir ürünü arastiriyorum. Toppik ve fixplanta göre Fiyati gayet makul.  Kullananlar genel olarak memnun fakat pek güvenemedim. Forumda kullanan arkadaslar var mi acaba ?

ayesilyurt410

• Yeni üye
  • *
Ynt: Fixplant toppik kullananlar ürünlere yine zam gelmiş
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2020, 13:58:36 »
Merhaba, bende yıllardır fixplant kullanan biriyim. Ürünün kalitesi gelen zamma rağmen verilen paraya değer dedirtiyor bence. Öğrendiğim zaman bana da fazla geldi fakat ürünün kalitesi ve orjinal olduğunu düşündüğüm zaman,üstelik zam gelmesine rağmen toppik kadar uçuk olmadığı için fixplant kullanmaya değer bir ürün diye düşünüyorum. En azından güvenilirliği bakımından içim rahat olduğu için farklı ürünlere yönelmeyi düşünmüyorum ben. Artık her şey zam geldiği için bu zammı bekliyordum açıkçası. Farklı ürünlere yönelmeni önermiyorum. Özellikle fiyatları düşük olan ürünlerin orjinalliği ve kalitesi de düşük oluyor. Yani sahte olma ihtimali de artıyor.  Sahte ve kalitesinden emin olmadığın ürünleri deneyerek çok daha fazla para harcamış olursun.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2020, 14:10:54 Gönderen: ayesilyurt410 »

ostwint

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2020, 01:26:08 »
Toppax hic onermem. Tum topikleri denedim. Sizin de deneyimlediginiz gibi fiyat perforlans en iyisi fixplant. Onun disk seklinde suya karsi bi nebze dayanikliligi olan fondoten kivaminda bir urunu daha var o daha da guzel.

Fiyatlardan dolayi daha dusuk kalite birsey bakiyosan fully deneyebilirsin. Hatta bunun 100 gr lık poset icinde satilanlarinl epey ekonomik. hSR var o da kullanilabilir bi tık daha iyidir ama topaxx lanet olsun ben bitmedien urunu attım. Bence ismi Topak olmalıymış, harika topaklanıyor. Belki de bana bozuk ya da sahte urun yolladilar bilemiyorum ama hic memnun kalmamistim

whisper

• Full Member
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2020, 12:44:27 »
fixplant ile birlikte hangi spreyi kullanıyorsun_? saça zararı var mı?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2020, 23:01:19 »
Ürün bugün geldi toppik kullanıyordum topaxx aldım.araştırdım almadan  sitede bulamadım bu ürün hakkında yorum bahtsız bedeviyim ya ne zaman birşey yapmaya kalksam yaptıktan sonra kötü karar verdiğimi anlıyorum hepsi buradan yorumları galiba kendi satıcı kişiler hiç önermen şu an denemek için kullandım daha kafamda duruyor yıkayacağım birazdan direk dibe çöküyor kapatıcılığı da iyi değil çok belli oluyor kafanda kömür tozu olduğu sakın bulaşma toppik çok iyiydi

whisper

• Full Member
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2020, 11:48:36 »
bende iki kutu fixplant var ikisi de birer defa kullanıldı :) açık sandığım kutuyu yanlışla kuaföre götürdüm açmak zorunda kaldık..

isteyen varsa benle iletişime geçebilir istanbul içi

nguve561

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2020, 13:55:48 »
Fixplantın toppikten farkı kalmadı diyorsun da toppikin fiyatlarından haberin yok sanırım. 2 tane fixplant alıdığında bile bir toppik parası vermiyorsun. Sırf fixplant markasının adını kötülemek için böyle yorumlar yaparak insanları farklı ürünlere yönlendirmen çok yanlış. Üstelikte kendinin kullanmaya devam ettiğini belirttiğin bu ürünü kötülemen hiç etik değil. Fixplant dışında yan sanayi sahte ürünlere para vermeyi tercih ediyorsan bu tabi ki senin tercihin ama fixplanttan daha uygun fiyata gelen ürünlerin ne kadar güvenilir olacağından şüpheliyim. Sana tavsiyem memnun kaldığın üründen fiyatı biraz yükseldi diye vazgeçmemen olur. Çünkü fixplant gerçekten orjinal ve başarılı bir ürün.

fevzitrn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 28 Şubat 2020, 13:56:48 »
Toppikçinin açmış olduğu bir başlık olduğu bariz ortada :D Yine zam gelmiş diyorsun da bu ürünü yıllardır kullanırım 3 yıl önce gelen bir zam olmuştu bir de şimdi öyle sürekli zam gelme durumu yok yani.  Toppik kadar pahalı olmayan kalitesi de ortada olan bir ürünü karalaman hiç hoş değil. Kullanmak istemiyorsan ya da boş adı belirsiz markalara para vermek istiyorsan senin bileceğin iş.

Moonlight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Şubat 2020, 19:49:58 »
Şu Fixplant'ı nedense hep 1-2 yada 3-5 mesajlı yeni üyelikler övüyor aynı diğer büyük forumdada böyle

Şöyle 200-300, 300-500 mesajlı eski bir üye övmedi ki denk geleyim

Bu da ürüne olan güvenimi azaltıyor. Bir toppik almak istiyorum ama karar veremedim daha hangisine

kaperezza

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Şubat 2020, 13:57:23 »
Kmax var yıllardır bu ürünleri kullanan biri olarak toppik alternatifidir bana göre. Eczadolabımdan alıyordum

Facebook Twitter Instagram