Gönderen Konu: Gold City Hair  (Okunma sayısı 1306 defa)

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: Gold City Hair
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2020, 11:38:20 »
Duymadım.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

engin90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2020, 21:41:06 »
Yok mu yaptıran kimse

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2020, 21:45:47 »
Yok 😀

KaNeM

• Full Member
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2020, 21:48:57 »
Dostum neden gold hair peki nerden buldun nasıl karar verdin forumda arattım da 1 kişi ektirmiş olarak bulabildim bence olumlu yorumları olan yerlere yaptırman daha mantıklı gibi geliyor.

engin90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2020, 22:10:14 »
Dostum neden gold hair peki nerden buldun nasıl karar verdin forumda arattım da 1 kişi ektirmiş olarak bulabildim bence olumlu yorumları olan yerlere yaptırman daha mantıklı gibi geliyor.

Ektiren bir kaç kişi ile görüştüm memnun olduklarını söylediler. Hastane ortamı olması beni çözbeden kısım oldu bilmiyorum yanılıyormuyum. Peki tavsiye alabilirmiyim

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2020, 22:17:40 »
Ektiren bir kaç kişi ile görüştüm memnun olduklarını söylediler. Hastane ortamı olması beni çözbeden kısım oldu bilmiyorum yanılıyormuyum. Peki tavsiye alabilirmiyim
  bu reklam  yapmayı  bir türlü  beceremiyorsunuz  bana   söyleyin  ben size  nasıl Reklam yapılır. Anlatayım 😂

engin90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2020, 22:28:18 »
  bu reklam  yapmayı  bir türlü  beceremiyorsunuz  bana   söyleyin  ben size  nasıl Reklam yapılır. Anlatayım 😂
Hahahahahh :) Yok dostum hiç alakası yok inş orası veya başka yer ekim yapınca atarım.

KaNeM

• Full Member
« Yanıtla #8 : 07 Haziran 2020, 22:37:41 »

Hastane ortamı önemli tabikide zaten ekimlerin çoğu hastane ortamı yerlerde yapılıyor merdiven altı yerlerde yaptırmasınlar bir zahmet bunu zaten max 2 3 kere yaptırabiliyorsun. Yapılması içinde çok bir techizat gereksinimi duyulmuyor zaten önemli olan eken kişinin tecrubesi ve ekibi bence.

engin90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2020, 22:51:40 »
Hastane ortamı önemli tabikide zaten ekimlerin çoğu hastane ortamı yerlerde yapılıyor merdiven altı yerlerde yaptırmasınlar bir zahmet bunu zaten max 2 3 kere yaptırabiliyorsun. Yapılması içinde çok bir techizat gereksinimi duyulmuyor zaten önemli olan eken kişinin tecrubesi ve ekibi bence.

Teşekkür ederim yorumların için. Virüs olaylarından dolayı İstanbula gelip pek araştırma yapamadığım için İnternet üzerinden araştırma yapmaya çalışıyorum. İşin bütçe kısmıda önemli olduğu için

Facebook Twitter Instagram