Gönderen Konu: Bunlar Nasıl Ekimler  (Okunma sayısı 1289 defa)

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
Bunlar Nasıl Ekimler
« : 13 Temmuz 2020, 16:05:56 »
Merhaba arkadaşlar ben henüz daha ekim yaptırmamış biri olarak sitedeki ekimleri sürekli inceliyorum hem bilgi birikimimi arttırmak hangi saç tiplerinde nasıl ilerlemeler katedilmiş analiz etmek için hem de doktorları fiyatları piyasayı tanımak için. Ben kendimi ekim için pek de uygun bir aday olarak görmüyorum ama aşağıya bırakacağım linklerde ki ekimler beni hayrete düşürüyor ne saçlar ne dökülmeler nasıl başarılar yakalıyorlar. Fotoğraf olarak görsem kesinlikle shop derim, tabi heriflerin paylaştıkları ekimler en iyi sonuç aldıkları ekimlerdir belki her ekimler böyle değildir vasat ekimlerde vardır. Sizinde kanalı incelemenizi öneririm mesela 2 video linkini paylaşayım

1. Video

2. Video

Mesela 2. videoda ki abimizin dökülmesi Diffuse alopecia benim gibi, saç kalitesi benden vasat dökülmesi benden kötü saç telleri vs. her şey eksi de ama sonuç  muazzam. Herife sanki 3 ayrı kafadan kök almışda ekmişler gibi. Tamam tek seansda final görüntüsüne ulaşmıyor ama 6.ay görüntüsü bile şuana kadar gördüğüm yüzlerce ekim sonucundan daha iyi ve sonuçta bu greftler sınırlı bir kaynak, aldım seneye yine biter yine alırım diye bir şey yok nasıl beceriyorlar, neyi farklı yapıyorlar neden bu kadar başarılılar ? Yaptıkları ekimlerde tarak gezemiyor saçda adeta, o kadar sık.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2020, 16:38:31 Gönderen: Kelim Kelsin Keliz »
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
Ynt: Bunlar Nasıl Ekimler
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2020, 16:26:25 »
Tüm videoların başında hasta ile ilgili detaylı bilgileri veriyorlar dökülme tipi,derinliği, saç hacmi, ekim işlemi vs. İstisnasız hepsi medikal tedavi ile devam etmiş 50 küsür videolarını izledim hepsinde Propecia fix kimilerinde fazlası da var min+multivitamin+ıgf vb. Bizim ekimlerin bunların yanından geçememesinin en büyük sebebi bu olabilir mi? Herkes ekimi bir çıkış kapısı olarak görüyor ektirip kurtulmak istiyor fakat malesef ekim tek başına çözüm değil sanırım, özellikle de genç yaşta ekim yapanların saadeti bir kaç yıl sürüyor, sonrası yine hüsran. Peki bu adamların hiç biri yan etki görmedi mi hiç yaşam kaliteleri etkilenmedi mi acaba. Bizim forumda ekimden sonra medikal tedavilere devam eden sanırım bir yönetici Hintell var bir kaç eski üye daha biliyorum geneli bırakmak zorunda kaldı veya gelecekte yaşayacağı sorunlardan korkarak bırakma kararı aldı. 

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2020, 18:37:24 »
Açıkçası ben takviye önermemeyi kumar olarak görüyorum. Bu konuda bence en doğru ve radikal tavsiyeleri Asuman hoca veriyor. Çıkışı garantileyecek her türlü takviyeyi öneriyor ve bu sonuçlarına yansiyor.

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2020, 19:23:21 »
Açıkçası ben takviye önermemeyi kumar olarak görüyorum. Bu konuda bence en doğru ve radikal tavsiyeleri Asuman hoca veriyor. Çıkışı garantileyecek her türlü takviyeyi öneriyor ve bu sonuçlarına yansiyor.
Dediğim gibi hepsi medikal destekler ile sürece devam ediyor ama tek etken bu mu ekimler çok başarılı. Ben de kullaniyorum seneye ekime girsem 1 sene de çıkış süresi versen hiç sanmıyorum bu sonuçlara yaklaşamam bile. Ekim yapan ekip de bence büyük etki.

Facebook Twitter Instagram