Gönderen Konu: TRANSMED KLİNİK | Türkiye'nin En Köklü Saç Ekim Merkezi | Dr. Melike Külahçı  (Okunma sayısı 4680 defa)

EmreAlkn

• Yeni üye
  • *
.transmed.

Transmed, 1994 Şubat ayında, İstanbul’da Dr. Melike Külahçı tarafından, Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu.

Saç Nakli ve Saç Tedavileri ve Estetik Cerrahi alanlarında konularında ihtisas yapmış doktorlarla hizmet vermektedir.

Dr. Melike Külahçı'nın Deneyimlerini Buradan Görebilirsiniz → www.transmedog/team

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
www.transmed.

Transmed, 1994 Şubat ayında, İstanbul’da Dr. Melike Külahçı tarafından, Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu.

Saç Nakli ve Saç Tedavileri ve Estetik Cerrahi alanlarında konularında ihtisas yapmış doktorlarla hizmet vermektedir.

Dr. Melike Külahçı'nın Deneyimlerini Buradan Görebilirsiniz → /team/uzm-dr-melike-kulahci/

Öncelikle kurumun maili ile üye oldunuz hasta gibi yorum yaptınız şimdide bu konuyu açtınız Deneyimlerinizi görüyorum harika deneyimler. bu forumda  Hasta gibi yorumlar yaparak üyeleri ve forumu takip eden binlerce insanı yanıltamayacağınızı bilmenizi isterim. ve bu en köklü dediğiniz kurumun ne kadar amatör olduğunu göstermiş oldunuz. Ayrıca olumsuz ekiminiz olan konuyu sildirmek için çektiğiniz ihtarname de çabası.

Transmed e gidecek arkadaşlar iyi araştırsın tavsiyem budur.

Bu arada link koymayın boşa silerim.

dip not olarak bunu belirteyim foruma özür mailinizi beklerdim ama siz ucuz bir reklam olayına giriştiniz.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 17:55:13 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İlk foto Saç ektiren biri gibi Attığınız ileti

2 foto hesabın açıldığı kurum maili.
Global Moderator

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Transmed yaptığı bu tutumuyla kendini bitirmiştir balon şişirme bir merkez ekimleri patlak düzgün bir işlerine denk gelmedim heryerde şikayet konususunuz binlerce reklamda yapılsa burdaki insanlar bilinçli kişilerdir çabanız boşuna ki ben kuzuyu kurda teslim ettirmem!!! ilk önce kendinizi düzeltin insanların emeğiyle maddi manevi oynamayın kendinizi geliştirin işinizi düzgün yapın hakedin ki bir noktaya gelebilesiniz.Bu forumdan size ekmek yok o hakkınızı siz kaybettiniz.Geçmiş olsun transmed!!!!
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 13:50:20 Gönderen: LaTenT »

Burkinho

• Hero Member
Benim arkadaşım burada ektirdi, çok pişman..

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
.transmed.

Dr. Melike Külahçı'nın Deneyimlerini Buradan Görebilirsiniz → www.transmedog/team
  hayatımda izlediğim en kötü reklamlardan biri. Bir reklam  yapmayı  bile  beceremiyorsunuz    ..    :D      anlatmaya  gerek yok  arkdaşlar görüyorsunuz  ☺ 

Cihandoğan

• Hero Member
Gerçekten baya köklü bir kurummuş Ayakta alkışlıyorum amatörlüğünüzü..
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 17:46:29 Gönderen: Cihandoğan »

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Reklam yapmayi  bile   beceremiyorsunuz
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 18:03:52 Gönderen: Don Vito Corleone »

Facebook Twitter Instagram