Gönderen Konu: Donör Bölge  (Okunma sayısı 1529 defa)

tuget12

• Yeni üye
  • *
Donör Bölge
« : 17 Temmuz 2020, 03:04:52 »
Merhaba forumdaşlar yaşım 23 izmir de yaşıyorum , 16 yaşında saçlarım hızla döküldü ailede ırsi, 19 yaşlarımda dökülme tamamen kendini tamamladı, tepe bölgesi tamamen açık :)) 3 yıldır da saçlarımı 0 olarak kullandım aslında 0 olarak kullanmaktan ben mutluyum çünkü kafa yapım yuvarlak :)) ama abla ile anne arada bir yokluyor beni işte bak saç ekiminde teknoloji baya ilerledi şansını dene felan diye.. tabi ister istemez insanda acaba bi yoklasam mı? duygusu oluştu. Her neyse şu son 2 aydır neredeyse kafama koydum ben uygun temiz çalışacak yer bakınıyordum operasyonları felan da izledim baya bilgi sahibi oldum, bugün bir tane yere gittim yerin reklamını yapmayacağım gayet şeffaf konuştu hanımefendi Gel sana 10k greft ekicez Rapunzel olucan demedi.. Arka donör bölgemdeki saç tellerinin çok gür olmadığını ve oradan ancak 3k, 3,5k greft alabiliriz ve açık olan bölgeye doğal görünümde ekim yaparız, 3,5k greften fazla almaya çalışmak donör bölgeye zarar verir dedi ve haberin olsun çokta gür saçlı olarak görünmezsin dedi zaten böyle bir derdim yok ama madem belirli bir operasyon ve para verilecek saçlı görünmek için ve seyrek duracaksa zaten yaptırmanın bir manası yok .. Zaten bana benzer bir kaç örnek model de gösterince  ben iyice soğudum, ya ben zaten varıp'ta rapunzel olmayı beklemiyorum ama o kadar da az da beklemiyordum. Bende ki niyet şu idi misal 2020 de ektiririm saçsız bölge az da olsa saçlanmış olur ondan sonra 10 yıl sonra felan 2. bir ekim yapar niyetindeydim, Anaa hanım ablamız demez mi bana donör bölgede ki saçlar yenilenmiyor diye ben şok oldum bende film iyice koptu.. bir de 5k fiyat çekti helali hoş olsun parasında değilim(ciddiyim,İstanbula Gitmeyi düşündüm ama çok yoğunum iş güş) ama bu detaylardan sonra açıkçası soğudum gider o paraya 18 tane şişe black label alır içerim fikri oluştu :))) Şimdii Gelelim asıl soruya tabi ki kafamı görmeden sizden yorum yapmanızı beklemem saçma olur , sadece merak ettiğim şey donör bölgede saçlar yerine gelmez mi 10 senede ? Bir de 3k değilde 4,5k greft almaya zorlasalar cidden dediği gibi donör bölgede yaralar oluşur mu? Bilgilendirirseniz çok sevinirim İsteyene özelden kafamın resmini yollarım   

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör Bölge
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2020, 11:50:28 »
Buraya eklemelisin resmi
Global Moderator

tuget12

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2020, 12:59:53 »
ekledim üstadım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2020, 21:45:01 »
hocam 0 numara donör paylaşmıssın uzatup paylaşmalısın bu sekılde bır sey anlasılmaz ekım merkezlerı de anlamaz

ama ekım alanı baya genıs o tepe kapanmaz
Global Moderator

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2020, 22:43:52 »
Açıklık fazla sizi zorlar, ekilenin durumu ne olur bilinmez, tavsiye black alıp sabah kadar iç😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

tuget12

• Yeni üye
  • *