Gönderen Konu: SAKAL SAÇ İÇİN DONÖR BÖLGE OLARAK KULLANILABİLİR Mİ?  (Okunma sayısı 4745 defa)

Mustafa16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selamünaleyküm  arkadaşlar böyle bi sayfayı uzun zamandır arıyordum kuranın destekleyenin ellerine sağlık benim sorunum hepimiz gibi kel kalıp aynalara küstüm genetik dökülme sonucu 27 yaşında yaklaşık 6000 greftlik saç ekimine ihtiyacım var yavaş yavaş araştırmalara başladım arenamed 5000 greft ekerim acıbadem saç ekimi merkezi 50000 imkansız en fazla ilk seansta 3000 3500 çıkar sizden diyor 2 seans beni maddi olarak çok zorlayacak Serkan Aydın'ın ekimleri de Facebook'tan ve ekrandaki ünlülerden takip ettiğim kadarıyla gayet başarılı benim asıl sorum sakal saç için donör bölge olarak kullanılabilir mi ona göre enseden 5000 sakaldan 1000 greft aldırıp 6000 e tamamlasam çünkü Tolga karele 6000 ekmiş gayet başarılı duruyor Cenk tosuna 5000 ekmiş onun tepe bölgesi açık kalmış toppik yardımıyla kapatıyor diye biliyorum siz değerli abilerim kardeşlerimin değerli yorumlarını bekliyorum

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAKAL SAÇ İÇİN DONÖR BÖLGE OLARAK KULLANILABİLİR Mİ?
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2016, 13:39:27 »
Bht denilen, vücudun çeşitli bölgelerindeki kıl koklerinin kafaya ekimi yapılıyor ancak genelde ensedeki donör bölgenin yetersiz kaldığı durumlarda yani 2. Veya .3. seanslarda tercih ediliyor. Ayrıca senin dediğin gibi 1000 grefti tek seferde ekeceklerinide sanmıyorum. Alınabilecek maksimum sayıyla önce bi ekimini yaptır derim. Ama şunu da unutma ekilen greft sayısının fazla olması başarı yuzdesinide düşürür.

Mustafa16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2016, 14:11:53 »
Şu nu merak etmişimdir her zaman donör bölgeden alınan saç bir daha çıkmıyor dimi bu ha 2 seansta almışsın ha tek seansta arasında ne fark var

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2016, 14:59:27 »
Enseden alınan kökün yerine yenisi çıkmıyor. Nekadar çok greft alınırsa ense o kadar fazla yipranir iyileşme süresi uzar.ancak esas sıkıntı ensede değil zaten ekilen bölgede. 1 kerede6000 ekmekle 1 sene arayla 3000 3000ekmek aynı şey değil. Tabi ektirdigin yere ekim tekniğine de bağlı bu. Herkeste geçerli olacak diye birşey yok. İhtimalleri söylüyorum

Mustafa16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Ağustos 2016, 16:23:50 »
Ben arenamed de ektirmeyi düşünüyorum ektirenler memnun ektirmeyip eleştiren çok fazla bu iş geri dönüşü çok zor olan bi süreç o yüzden en iyisi olsun istiyorum ama maalesef greft başına 1-1,5 Euro verecek maddi durumum yok o yüzden Serkan bey bana mantıklı geliyor

Mustafa16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2016, 18:32:27 »
Bi de araştırmaya yeni başladım sorgulamam gereken neler var saç ekimi firmalarıyla görüşürken

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2016, 21:52:55 »
Valla hocam bence içinin sinmesi lazım. Hepsi o guvendinmi olay bitmiştir. Onun dışında pek yapacak birşey yok. Her ekimcinin iyi ve kötü ekimleri oluyor. Kullanılan yöntem ve paraya bakican. Kasap eline dusmedigin müddetçe aşırı bi farklılıkları yok.

Mustafa16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Ağustos 2016, 10:21:42 »
VOLKARİZMA90 öncelikle öncelikle Zaman ayırıp cevapladığın için teşekkürler aktif bi site gibi görünsede senden başka kimseden cevap alamadım dediğim gibi geri dönüşü zor bi süreç olmadı bi daha yaptırayım demesi çok zor bi kaç tanıdığım var 5-6 yıl önce 2 ekim yaptırmış ikiside bir birinden vasat çim Adam gibi geziyor ortada bunu kimse yaşamak istemez o yüzden iyi araştırıp güzel karar vermek lazım ben kasım gibi ektirmeyi düşünüyorum o yüzden bu aradaki süreci iyi değerlendirip saç ekimi konusunda iyice bilgilenmek istiyorum bu ilaç meselesi nedir mesela ekimden önce içtim yazmış birileri ekimden sonra içenler var fut ve fue teknikleri var ekim için onları az buçuk biliyorum ama bu saçı neyle alıyorlar manuel almak daha iyi diyorlar mikromotor yerine bu konuda sizden yardım bekliyorum

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Ağustos 2016, 11:07:22 »
İlaç kullanımı var olan saçları korumak saç kalitesini artırmak ve saçı beslemek amaciyla yapılıyor. Ben ekimden önce kullanmadim minox hariç ama bence kullanılmasında fayda var çünkü ilaca bugün başlasan etkisini minimum 3 ay sonra gösteriyor. Ekim sürecinde ilaçlar, şok dökülmeyi azaltma var olan saçların zarar görmesini engelleme görevi görür.k kullandığın sure içinde etkisi vardır. Bıraktığında bir kaç ay içinde etkisi ortadan kalkar. Diğer soruna gelince manüel alım mikro motordan daha iyidir ve iyileşme süresi daha kısadır . Ancak mikromotorla alım  yapan doktor işinin ehli ve en önemlisi ozenli yaparsa bence bu fark en aza iner. Manüel zahmetli olduğu için herkes yapmıyor yapanlarda pahalı.

Mustafa16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Ağustos 2016, 13:31:11 »
Bu kafayı kaç bin greft kapatır peki

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Ağustos 2016, 14:22:10 »
bana göre burdan  ilk seferde
4000-5000 arası birşey cıkar
ama 2 aşamalı bir ekim ben tercih ederim

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Ağustos 2016, 14:39:10 »
Tek sefer de 5 bin gretf ektirirsen seyrek kafa ile dolasirsin. Iyi bir doktor bu kafaya tek sefer de 5 bin greft ekmez.

Facebook Twitter Instagram