Gönderen Konu: Lale Keskin 14.07.2020 3500 greft (Acıbadem Okan üni. Polikliniği)  (Okunma sayısı 2826 defa)

matrixiso

• Yeni üye
  • *
Merhaba Lale Keskin de yaptırdığım saç ekimi 5. günüm. İlk günleri çekemedim. Eski ve yeni olarak bakar mısınız? Birde sıvı aşağı indi . Göz altı torbalarım doldu normal midir bu durum?

matrixiso

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası resimler

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun sağlıklı duruyor yaş kaç üstteki saçların zayıf biraz. İnce telli donör, doğal durur. Sıvı birkaç güne kaybolqcaktır.

matrixiso

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler Radameth. Yaş 30. Evet saçlarım zayıf baya. Dönor bölge için iyi dediler . Ama olan saçiçin ne önerirsin? Prp düşünüyorum sağlamlık açısından. İlaç filan önereirmisiniz?

Kerimm34

• Hero Member
ekimden sonra istirahat etmedin galiba yoksa şişlik olmaması gerekirdi.doner bölgede şimdilik iyimi kötümü belli olmaz bir ay sonraki durumuna bakmak lazım.

matrixiso

• Yeni üye
  • *
Merhaba Kerim . Şimdilik şişlik gidiyor. Bir kaç gün sonra tekrar resim atarım. Dönor için Bepanthen plus krem kullanıyorum. Şuanlık bu şekilde.

Kerimm34

• Hero Member
Merhaba Kerim . Şimdilik şişlik gidiyor. Bir kaç gün sonra tekrar resim atarım. Dönor için Bepanthen plus krem kullanıyorum. Şuanlık bu şekilde.

benim bildiğim doner için fito krem tarzı iyileştirmeyi hızlandırıcı kremler kullandırtıyorlar bephanten plus ekim alanı için değilmi.

matrixiso

• Yeni üye
  • *
Bana uzman arkadas dedi dönor için uygun diye.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donöre merkezin dedikleri dışında birşey sürme dostum. Saçların doğal hali sanırım ince. Takviye olarak xpecia popüler. Proscar ve finasterid araştırabilrsin. Ekilen saçın sağlıklı tutunması için takviye kullanabşlrsin.

matrixiso

• Yeni üye
  • *
Sağol radament . Saçlarım zayıf evet.

matrixiso

• Yeni üye
  • *
arkadaşlar 9. gündeyim. Kabuklanma devam ediyor.Ama hiç dökemedim. Fazla ellemiyorum yıkarken.Dönor bölge acayip kabuklandı ve batıyo. Ne yapmam mantıklı sizce?

matrixiso

• Yeni üye
  • *
sonuc nasil sizce suan ki?

Aragon26

• Jr. Member
  • **
O kabukların gitmesi gerekiyor 1 2 güne

matrixiso

• Yeni üye
  • *
evet Aragorn suan tüm heryer kabuklandı ve kasınma basladı. Sanırım problem yok gbi. Dönor tarafını ben döküyorum çünkü baya kaşınıyo.Cumartesi kabuk dökmeye gidicem.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
10 yıkaman dolunca kabukları dökmelisin ön çizgi daha iyi olabilirdi.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram