Gönderen Konu: Okan Üniversitesi Elçin gürel Saç ekimi 3900 greft  (Okunma sayısı 8105 defa)

kaangursu

• Full Member
Okan üniversitesi Acıbadem polikiliğinde saç ekimi operasyonu geçirdim.Aysun hanım ve Elçin hanım çok ilgiliydi ekim sürecinden memnun kaldım.Daha önce saç ekim mağduruydum önce ki konularımda varsa bulabilirsiniz.şuan ki ekim çok daha iyi oldu .Kendimi iyi hissediyorum

Not: ekim bölgesinin hemen yanında ki boş alanlar jiletlendiği için öyle

İlk ekimimi Muğla yücelen hastanesinde olmuştum dr ismi Nihan’dı.Bana 2500 demişlerdi ama 1000 anca ekmişlerdi.çok seyrekti .

Robert

• Hero Member
Ynt: Elçin Gürel 3900 Greft
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2022, 13:58:12 »
Önceki ekimi nerede yaptırdınız peki bir de saç ekimi öncesi saçlarınızin ve donorun fotoğraflarını da ekleyebilir misiniz

The Cebelebettin

• Hero Member
Ynt: Elçin Gürel 3900 Greft
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2022, 14:03:24 »
Hayırlı olsun ekim öncesi fotolar var mi? daha önce mağdur olmuşsunuz keşke daha bilindik bir yere yaptirsaymissiniz çok profesyonel bir ekim gibi durmuyor umarım yaniliriz
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

kaangursu

• Full Member
Ynt: Dr Elçin Gürel 3900 Greft
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2022, 14:13:22 »
Ekledim

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2022, 14:58:52 »
Ekim yapan kişi ile ilgili daha önce yapılmış operasyon veya ekim sonucuna ulaşamadım. Siz ilk yaptığı ekim olabilir misiniz ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2022, 15:06:07 »
Ekim yapan kişi ile ilgili daha önce yapılmış operasyon veya ekim sonucuna ulaşamadım. Siz ilk yaptığı ekim olabilir misiniz ?

Hayır genelde yurtdışında ekim yapıyor.Türkiye’de çok aktif değil.Akrabamız olduğu İçin bir zaman yarattı diyebiliriz.

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2022, 15:07:30 »
Dökülme devam edebilir medikal tedavileri araştırın derim
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2022, 15:09:24 »
Dökülme devam edebilir medikal tedavileri araştırın derim
Sigara içmeye başladıktan sonra benim saçlarım aşırı dökülmeye başlıyor.Sanırım oksijene duyarlı köklerim var.Sigarayı ne zaman bıraksam dökülmede bariz azalma oluyor. Spor sağlıklı yaşamla tutabileceğimi düşünüyorum Eğer gidersede ilerde bir ekim daha yapılabilir tabii ki

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2022, 17:10:07 »
Saç ekimi madurusunuz keşke 2 ekim için sonuçları daha garantili bir merkez seçimi yapsaydınız sonuçlarını bilmediğimiz bir yere ektirmektense
Normal standart bir saç ekimi umarım sizi mutlu eder
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2022, 17:39:36 »
Dr Elçin Gürel diye biri yok ama ekim sahibi bu kişiyi dr zannetmiş nedense saç ekimi yaptıranlar sürekli böyle  her gördüğü beyaz önlüklüyü dr zannetme yanlışına kapılıyorlar genel bir problem bu nedense .
hastanelerinde suçu var bu konuda kişileri uyarmıyorlar ayrıca bence bu konuda bir yasa düzenlenmeli ve dr olmayanlar beyaz önlük giymemeli.
bu kişi dr olsa nette mutlaka hakkında bir bilgi çıkardı ama malesef yok .
konu sahibi ekim yaptırdığı kişiyi beyaz önlüklü gördüğü için dr zannaetti heralde yada ben doktorum demişte olabilir ama pek sanmıyorum kimse öyle bir şeye cesaret edemez.

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #10 : 25 Nisan 2022, 17:53:34 »
Saç ekimi madurusunuz keşke 2 ekim için sonuçları daha garantili bir merkez seçimi yapsaydınız sonuçlarını bilmediğimiz bir yere ektirmektense
Normal standart bir saç ekimi umarım sizi mutlu eder

Sonuçlarını biliyorum şu şekilde çoğu ektiği saçı gördüm gerçekten çok doğal.Benim ikinci ekim olduğu İçin çıkan donörler çok dokulu olmamasına rağmen şuan için çok memnunum .ilerleyen süreçlerde tekrar fotoğraf atıcam.Eğer gerçekten güzel bir sonuç olursa forumumuza yeni iyi bir saç ekim alternatifi oluşturmuş oluruz .Her süreçti atıcam şuan herşey olması gerektiği gibi ilerliyor

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #11 : 25 Nisan 2022, 17:56:33 »
Dr Elçin Gürel diye biri yok ama ekim sahibi bu kişiyi dr zannetmiş nedense saç ekimi yaptıranlar sürekli böyle  her gördüğü beyaz önlüklüyü dr zannetme yanlışına kapılıyorlar genel bir problem bu nedense .
hastanelerinde suçu var bu konuda kişileri uyarmıyorlar ayrıca bence bu konuda bir yasa düzenlenmeli ve dr olmayanlar beyaz önlük giymemeli.
bu kişi dr olsa nette mutlaka hakkında bir bilgi çıkardı ama malesef yok .
konu sahibi ekim yaptırdığı kişiyi beyaz önlüklü gördüğü için dr zannaetti heralde yada ben doktorum demişte olabilir ama pek sanmıyorum kimse öyle bir şeye cesaret edemez.

Zaten İstanbul Okan üniversitesi Acıbadem polikliğinde oldum.Öyle merdiven altı bir yer değil.Diğer ekimlerini inceledim ,görüştüm ve gayet iyiler .Poliklinik kadıköyde.Elçin hanım hep Dubai’de saç ekimi yapıyor.Tr de çok aktif olmadığı İçin bilmiyor olabilirsiniz .Ama ekimleri çok iyi .İlk koku açan benim,eğer süreci sizlerde beğenirseniz forumumuza Yeni iyi bir saç ekim uzmanı kazandırmış oluruz .Bekleyrlim görelim :)

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 25 Nisan 2022, 20:44:54 »
Zaten İstanbul Okan üniversitesi Acıbadem polikliğinde oldum.Öyle merdiven altı bir yer değil.Diğer ekimlerini inceledim ,görüştüm ve gayet iyiler .Poliklinik kadıköyde.Elçin hanım hep Dubai’de saç ekimi yapıyor.Tr de çok aktif olmadığı İçin bilmiyor olabilirsiniz .Ama ekimleri çok iyi .İlk koku açan benim,eğer süreci sizlerde beğenirseniz forumumuza Yeni iyi bir saç ekim uzmanı kazandırmış oluruz .Bekleyrlim görelim :)

yanisi ne oluyor burda üstat  :) elçin hanım doktormu değilmi yukardaki arkadaş değil diyor sen muallak bir cavap vermişsin.
dokror değilse başlığa doktor olarak yazmış olmanın ne anlamı var.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #13 : 16 Mayıs 2022, 19:03:41 »
23.gün .Şok dökülmem 12.günde başladı.Artık normal duş düzenime dönebilir miyim ? basınçlı su ve köpürte köpürte 

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 16 Mayıs 2022, 19:45:23 »
bence hiç bir sorun olmaz hatta iyi bile olur ,şok dökülmen hızlanır belki ama sonuçta zaten gidecekler şu an belli o yüzden geciktirmek daha kötü olur saç derisi için.

Facebook Twitter Instagram