Gönderen Konu: Saç ektirmem nasıl olur? Nereyi tercih etmeliyim?  (Okunma sayısı 1428 defa)

Srnty

• Yeni üye
  • *
Herkese selamlar,
Arkadaşlar saç ekimini uzun zamandır düşünüyorum ama hala çekiniyorum. Açık alan fazla, çok seyrek bi ekim olursa pişman olurmuyum, veya mevcut saçlarım zayıf gibi geliyor bana, sonradan bunlar dökülür mü?
Asumanhair, serkan aygın, serkan aydın ve Resul yüksek (samsun) dan fiyat aldım. Genel olarak söylenen 4400-4500 greft ile öncelikle ön ve ortalar doldurulacak, tepe kısmı kısmen seyrek kalacak. Fiyat olarak da bu merkezler birbirine yakın 7.5 ile 8 bin tl. Açıkçası samsun (resul yüksek) bana daha samimi gibi geldi ama fikirleriniz benim için çok önemli.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

unverm

• Hero Member
Ynt: Saç ektirmem nasıl olur? Nereyi tercih etmeliyim?
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2020, 09:39:22 »
Benim saç gibi zor bir saç. Şansa bağlı, seyrek de kalabilir, işini görecek şekilde saç çıkışı da olabilir. Bu yazdıklarından Asuman hanım derim ben. Ekimleri bu tarz saçlarda başarılı.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2020, 16:20:54 »
Donör iyi gibi duruyor, ama üstte bulunan saçlarınız dediğiniz gibi zayıf yani gidici. Yaşınızı bilmiyorum ancak forum da zayıf saçları güçlendirebilmek adına medikal tedaviler var bir göz atın derim. Ekimi de iki aşamalı düşünseniz sizin için iyi olur. Öncelikle ön ve orta bölgesiye ekim yaptırırsınız, daha sonra tepeyi düşünebilirsiniz. Forum da benzer açıklığa sahip olan insanların konularına bakarak merkez seçmeniz daha mantıklı olabilir. Özellikle tek sefer de ekim düşünüyorsanız, geniş alanlara başarılı olan ekimcilere yönelmeniz daha iyi olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Srnty

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2020, 19:47:48 »
Donör iyi gibi duruyor, ama üstte bulunan saçlarınız dediğiniz gibi zayıf yani gidici. Yaşınızı bilmiyorum ancak forum da zayıf saçları güçlendirebilmek adına medikal tedaviler var bir göz atın derim. Ekimi de iki aşamalı düşünseniz sizin için iyi olur. Öncelikle ön ve orta bölgesiye ekim yaptırırsınız, daha sonra tepeyi düşünebilirsiniz. Forum da benzer açıklığa sahip olan insanların konularına bakarak merkez seçmeniz daha mantıklı olabilir. Özellikle tek sefer de ekim düşünüyorsanız, geniş alanlara başarılı olan ekimcilere yönelmeniz daha iyi olur.
Cevabınız ve öneriniz için teşekkür ederim. Yaşım 31 dökülme 17li yaşlarımdan beri devam etmekte. Ekim sonrası uygulayacağım tedavi ile zayıf kısımlar da güçlenir umarım. Dediğiniz gibi ön ve orta kısım benim için de öncelikli.
Aslında böyle yaşamaya da alıştım ancak yinede denemek istiyorum, este my life ile görüşüyorum ve sanırım orayı tercih edeceğim. Ama bi türlü emin olamıyorum.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2020, 21:28:28 »
samimi adamdan kaç alayı üçkağıtçı oluyor onların ,sinirli ve soğuk adamlara bak sen bulabilirsen onlardan birine ektir.

Srnty

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2020, 10:09:12 »
samimi adamdan kaç alayı üçkağıtçı oluyor onların ,sinirli ve soğuk adamlara bak sen bulabilirsen onlardan birine ektir.
Oranın sıkıntılı ekimleri var sanırım . İyi araştır
Hocam daha çok strese sokuyor merkez seçimi aşaması. Sosyal medyada çok güzel ekimleri var bu merkezlerin, ama şikayetçi olanlarda var. %100 memnuniyet tabiki imkansızdır. Ama insan tereddüte düşüyor işte :(

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2020, 11:30:36 »
2 ekim olmalı, ön orta ve sonrasında vertex şeklinde. Açıklık var epey. Ekime karar verirseniz sizi uzun bir macera bekleyecek.

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Temmuz 2020, 00:02:00 »
Hocam daha çok strese sokuyor merkez seçimi aşaması. Sosyal medyada çok güzel ekimleri var bu merkezlerin, ama şikayetçi olanlarda var. %100 memnuniyet tabiki imkansızdır. Ama insan tereddüte düşüyor işte :(

sosyal medya zaten evlere şenlik saç ekimi değil sanki protez yapan firma sonuçları mübarek  ;D hayal satıyorlar ama inanların canını çok acıtıyorlar sonra.

Facebook Twitter Instagram