Gönderen Konu: 21 yaşındayım saç ektirmem uygun olur mu yardım edin  (Okunma sayısı 1713 defa)

slimshady

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
21 yaşındayım. Yaklaşık 5-6 senedir aktif saç dökülmem var. yanlar ve tepe açılmaya başladı. saç ektirsem mi acaba açılan yerlere diye düşünüyorum. araştırma yaptım erken saç ektirince dökülmenin devam etmesi durumunda daha kötü olabilecegini biliyorum. fakat bu saç dökülmesi benim özgüvenimi ve moralimi sandıgımdan daha çok etkilemeye başladı. özellikle öndeki açıklıkları kapamak için 5 dk da bir düzeltme ihtiyacı hissediyorum. devamlı kötü mü gözüküyor diye düşünüyorum. dedim ki bu yaşlar bi daha gelmeyecek bu yaz ektireyim. fotograflara göre yardımlarınızı bekliyorum.  dogru bi karar olur mu sizce

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 21 yaşındayım saç ektirmem uygun olur mu yardım edin
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2017, 04:19:26 »
Aynı yaşta aynı sorundan muzdaribiz.dokulme evresi tamamlanana kadar ektirilmemesi konusunda birçok araştırma yaptım.belli bir yaş sınırı yok.kimisi 21 yaşında nw7 olmuş beklemesinin bir anlamı olmayacağı gibi bizimde dokulmemiz belirlenene kadar beklemeliyiz diye düşünüyorum

21 yaşındayım. Yaklaşık 5-6 senedir aktif saç dökülmem var. yanlar ve tepe açılmaya başladı. saç ektirsem mi acaba açılan yerlere diye düşünüyorum. araştırma yaptım erken saç ektirince dökülmenin devam etmesi durumunda daha kötü olabilecegini biliyorum. fakat bu saç dökülmesi benim özgüvenimi ve moralimi sandıgımdan daha çok etkilemeye başladı. özellikle öndeki açıklıkları kapamak için 5 dk da bir düzeltme ihtiyacı hissediyorum. devamlı kötü mü gözüküyor diye düşünüyorum. dedim ki bu yaşlar bi daha gelmeyecek bu yaz ektireyim. fotograflara göre yardımlarınızı bekliyorum.  dogru bi karar olur mu sizce

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2017, 13:33:44 »
ilaç kullanabilirsin. ki dökülme devam edecekse mutlaka ilaç kullanmalısın normal saç istiyorsan.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2017, 17:03:01 »
Benim bakıs açım sac genclikte lazım kibrit kutusu kadar yerde sorun olsa koca saçın goruntusunu bozuo insanun tum goruntusunu bozuo hani sinek kucuktur ama mide bulandırır derler ekimcilerin bakıs açısı ii bir gelecek planı yapılmalı greftler geleceğiede saklanmalı diolar olanı korumaya al sorunlun yerlere ufak bir ekim yaptırabilirsin ii bir yerde
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram