Gönderen Konu: Saç ektirmeyi erteledikçe stres oluyorum nerede ektirmem konusunda yardımcı olur  (Okunma sayısı 1374 defa)

hsncmci

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, saçlarımın döküleceğinin çok önceleri farkındaydım hem ırsi olarak hem de fark ediliyordu seyrekleştiği ve hep bu stresten ektiririz nolacak diyerek kurtarıyordum kendime çıkış kapısı görüyordum. Ama bir türlü ektiremedim özgüvenim kırıldı kendimi kötü hissetmeye başladım çok kararsız biri olduğum içinde araştırdıkça çıkmaza girip ertelemekte çözüm buldum. Psikolojim daha da kötü oldu artık ektirmek zorundayım. Ve bir an önce çünkü yaz gibi düğün yapmayi düşünüyoruz sizlerden doğallığa çok önem veren birisi olarak İstanbul'da saç ekim merkezi tavsiyesi almak istiyorum.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
Yaşım 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tepe açık saçları uzatıp kapatmışsın sanırım o yüzden tam net açıklığı göstermen gerek
Donör çok kaliteli saç ekimine uygunsun ama seçimini doğru yapmalısın yoksa donöre yazık olur

Alan geniş çünkü seçeçin merkezle riski en aza indirmelisin
Global Moderator

Edgar X

• Hero Member
ahmet tosun senin için çok uygun olabilir belki istersen ekim konularını bir incele derim, benim gördüğüm donör bölgeden en temiz alım yapan ekimcilerden bir tanesi ve seninde ileriye yönelik donör bölge rezervine belki bir kaç defa ekim için ihtiyacın olacak özellikle yaşından dolayı .onun dışındada çok iyi ekimciler var tabiki bunun için forumu iyice incele acele etme dostum doğru karar ver.

Rio

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba kardeşim bende 26 yaşındayım saç ekimi yaptıralı 10 gün oluyor İstanbul Ataşehir de 20.000 TL ye AKL Polikliniğinde yaptırdım neden orayı tercih ettim adminlerde orası konusunda kötü bir yorum yapmadılar sonuçlarını inceledim ve iyi doğal bir sonuç alan arkadaşlar vardı biraz da bu konu bütçeye bakıyor sana burada çok iyi merkezlerden söz ederler görürsün evet güzel ama bütçenide aşarsa nasıl yaptırabilirsin ki o yüzden önce ne verebilirsin ona karar ver seni anlıyorum düğünden bahsetmişsin inşaallah hayırlısıyla atlatırsın düğününüde şimdiden ektirirsen zaman alan bir süreç olduğu içinde senin için iyi olur hızlı karar ver zaman durmuyor

taco_9

• Sr. Member
Dökülme patternin norwood 5 bu yüzden ekim için çok uygunsun hocam geç bile kalmışsın ektirmemekle.
Çok ileriki zamanlarda norwood 6 ya dönmesi yüksek olasılık ama o zamana daha çok var.

hsncmci

• Yeni üye
  • *
Tepe açık saçları uzatıp kapatmışsın sanırım o yüzden tam net açıklığı göstermen gerek
Donör çok kaliteli saç ekimine uygunsun ama seçimini doğru yapmalısın yoksa donöre yazık olur

Alan geniş çünkü seçeçin merkezle riski en aza indirmelisin

Cevabın için çok sağol sizin görüşleriniz benim için çok kıymetli sizden biraz daha yardım isteyeceğim.
Ben evlilik sürecine başladım söz nişan düğün ve haftaya söz olmak üzere 6 ay içerisinde olacak hepsi ben bu 6 ayı saçlarımı koruyarak forumda bahsi çokça geçen ama daha önce dikkat vermediğim ilaçları kullanarak geçirip evlilik sonrası ekim yapmam mantıklı olur mu ? Sizin de söylediğiniz gibi saçlarımı yanlarla kapatıyorum ve topik, kapaticı kullanıyorum gerektiğinde. Bir de daha önce hiç prp yaptırmadım şimdi yaptırsam bir şey kaybetmem değil mi ?
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2023, 21:35:02 Gönderen: hsncmci »

hsncmci

• Yeni üye
  • *
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim forumdan araştırdığım kadarıyla görüştüm ekim yaparsam su an ki görüşüm medeks veya Ahmet tosun da yaptırmak hem yaptıranlar memnun hemde benimki gibi geniş açıklıklara daha uygun olduklarını gördüm.
Fiyat olarak 20 bin civari diye düşünmüştüm yılbaşından sonra fiyatlar hemen yükselmiş medeks 22 bin dedi

Facebook Twitter Instagram