Gönderen Konu: Saç ekimi konusunda bazı sorularım var , yardımcı olabilir misiniz ?  (Okunma sayısı 304 defa)

OscarLiva

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar iyi günler 29 yaşındayım kısa bir süre önce saç ektirdim ancak ne yazık ki forumu ekimden sonra keşfettim.Bana yaklaşık 4700 greft civarı ekildiği söylendi.Vertex bölgem tamamen boş değildi ancak dökülmeler çoğalmıştı.(örnek olması açısından .Ekimden sonra forumu biraz kurcaladım ancak yine de birkaç sorum olacak bunlara tam yanıt bulamadım vaktini ayırıp cevap yazacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

1-Belirttiğim üzere ense bölümünden ekim yapıldı ancak ekim yapıldığı halde bile tam kapatacak gibi görünmüyor.Vücut kıllarından alımlarda başarı şansı nedir?(sakal ve göğüs gibi)Buna ilişkin baya gezindim ancak net birşey göremedim.

2-İşim gereği hergün traş olan birisiyim ve sakallı olmayı dert eden bir adam değilim.Mümkün olsa tüm sakallarımı kafama ektirirdim ancak bazı arkadaşlar beyaz nokta kalır demiş dediğim gibi bazıları iz kalmaz demiş.

3-Ekimden sonra önerebileceğiniz herhangi bir ilaç veya takviye var mı? Biraz kendi saçlarım da olduğu için dht baskılayıcı şeyler denemeyi düşünüyorum ancak biraz korkuyorum da.Cinsel isteksizliği kafaya takmıyorum ancak jinekomasti vb durum yaşamak istemiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçlarınızın resimlerini anlaşır açılarla ekleyin lütfen
Global Moderator

OscarLiva

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarınızın resimlerini anlaşır açılarla ekleyin lütfen
Ekimden önce ve sonra şu fotolar var ama bunlar yeterli olur mu hocam ?
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2022, 16:00:22 Gönderen: OscarLiva »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Foruma eklemeyin likn ile değil hocam
Global Moderator

OscarLiva

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
güncelledim hocam.ekim olmayan resimler eski ekimden önce.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
sakalı çene altından komple aldıran bir arkadaşım var iz falan kalmadı.

OscarLiva

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sakalı çene altından komple aldıran bir arkadaşım var iz falan kalmadı.
Sizin birebir gördüğünüz bir kişi değil mi hocam? Beyaz noktalar vs. yoktu yani?

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin birebir gördüğünüz bir kişi değil mi hocam? Beyaz noktalar vs. yoktu yani?

evet birebir gördüğüm biri yalnız alım manuel yöntemle yapılmıştı dostum ,motorla yapılırsa nasıl olur bilemeyeceğim.

Facebook Twitter Instagram