Gönderen Konu: Yardımcı olabilir misiniz abiler, ekim bölgesinde oluştu ve dökülüyor (4.5ay)  (Okunma sayısı 563 defa)

metin223

• Yeni üye
  • *
Öncelikle herkese merhabalar .22 yaşındayım ve 4.5 ay önce saç ektirdim 3.aydan itibaren (şok dökülmeden sonra) bugüne, resimdeki sarımtırak yapılarla beraber içinde yapışık halde 2,3, 4 ,5  tel saçım dökülüyor .Ekimden sonra ilk 3 ay hiçbir saç şikayetim yoktu daha sonra başladı. Bunun ne olduğunu bilen var mı ,saç greftlerim ölmüş müdür veya zarar görmüş müdür, yeniden saç çıkar mı? ŞU ana kadar belkide 200 civarı döküldü b sarımtırak sert topaltı şeklindeki yapıdan. Saygılar.

metin223

• Yeni üye
  • *
kafamda nerelerde olduğunu tam bilemediğim ve saçlarım uzun olduğundan dolayı(çok fazla yok ) fotoğraflandıramıyorum .Zaten görünümde değil de
minoxil sıkıp masaj yaparken elime geliyor yine de bir fotoğraf ekleyeyim .Çevremdeki arkadaşlar gidişatın kötü olmadığını söylüyor,4.5 aya göre.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Deri ve kabuğa yapışıp şok dökümeden kalmış bir saç teli bir sorun yok biraz foruma baksan görürdün çok fazla konu var böyle

Kısaca bir sorun yok.
Global Moderator

metin223

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler hintell ,evet görmüştüm buna benzer konuları bir eczacı abimiz bakteri olabilir deyince tırsttım o yüzden attım emin olmak için :).Umarım herkes istediği sonucu alır. İyi günler

Facebook Twitter Instagram