Gönderen Konu: Propecia İlk Tablet  (Okunma sayısı 783 defa)

Bombastic

• Yeni üye
  • *
Propecia İlk Tablet
« : 25 Temmuz 2020, 15:26:17 »
Merhaba arkadaşlar dün 18:00 gibi ilk tableti aldım.Haftada 3 gün kullanmak istiyordum fakat lanet olası anksiyetem bi anda azdı okuduğum yan etkiler vs. dün aldığıma bin pişman oldum.Arkadaşlar bunu almayın diye anlatmıyorum anlattığım şey kendi derdim.Gerçekten 2 yıldır saçımı kaybettiğim için asosyal oldum sonrasında xpecia kullandım yan etki gördüm.Propecia daha 1 tablet attım neredeyse ölüyordum.Psikolojik olduğu çok belli ama lanet olası beynim hasta ve bunu ben istemeden yapıyor.İyileşmek için her şeyi deniyorum mesela saçımı tekrar kazanmak ve kaybetmemek için elimden geleni yapıyorum.Ama ben bi anksiyete hastasıyım ve bu hayatta çok yoruldum.Pes etmeye hiç niyetim yok 3 gün sonra tekrar alacağım.Hepinize sevgiler saygılar.
Not:Bu ilaca başlarken öncelikle ruh sağlığınız iyi olsun bunu dikkate alın.

My Precious

• Hero Member
Ynt: Propecia İlk Tablet
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2020, 15:36:09 »
Ben çokça belirttim bu durumu.Eğer mental olarak hazır değilseniz/zayıf takıntılı biriyseniz başlamayın finasa.
Sonra pfs sayfalarının entrylerini alıntılayıp kafa mikiyorlar.Bir hap alıp kendisini kadın gibi hissetmeye başlamış ruh hastaları var pfs gruplarında.

Op sana gelirsek.Seçeneğin fazla yok kel kalmak istiyor musun ? Cevap evetse ilacı bırak.Hayırsa kullanmak zorundasın.Ha bu demek değil ki finastan yan etki görmezsin doğrudur görebilirsin ve yan etkilere rağmen saçlarında dökülebilir belli olmaz bu işler

Keloks

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2020, 16:14:40 »
Xpecia da ne yan etki gordun ben de kullaniyorum sorun yok

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2020, 19:23:43 »
Merhaba arkadaşlar dün 18:00 gibi ilk tableti aldım.Haftada 3 gün kullanmak istiyordum fakat lanet olası anksiyetem bi anda azdı okuduğum yan etkiler vs. dün aldığıma bin pişman oldum.Arkadaşlar bunu almayın diye anlatmıyorum anlattığım şey kendi derdim.Gerçekten 2 yıldır saçımı kaybettiğim için asosyal oldum sonrasında xpecia kullandım yan etki gördüm.Propecia daha 1 tablet attım neredeyse ölüyordum.Psikolojik olduğu çok belli ama lanet olası beynim hasta ve bunu ben istemeden yapıyor.İyileşmek için her şeyi deniyorum mesela saçımı tekrar kazanmak ve kaybetmemek için elimden geleni yapıyorum.Ama ben bi anksiyete hastasıyım ve bu hayatta çok yoruldum.Pes etmeye hiç niyetim yok 3 gün sonra tekrar alacağım.Hepinize sevgiler saygılar.
Not:Bu ilaca başlarken öncelikle ruh sağlığınız iyi olsun bunu dikkate alın.

Saçına ait düzgün ışıklı ve düzgün çekilmii fotolar paylaşabilir misin? Bakalım me derece dökülmen var.

Facebook Twitter Instagram