Gönderen Konu: Propecia tablet  (Okunma sayısı 939 defa)

HAMDİ

• Yeni üye
  • *
Propecia tablet
« : 30 Kasım 2020, 15:21:08 »
Merhaba arkadaşlar propecia tablet önerdi doktorum. Yan etkileri var ancak yaklaşık bir aydır kullanıyorum herhangi bir yan etkisini görmedim. Ve diğer ilaçlara göre kat be kat daha pahalı bir ilaç. Kullanıp faydasını gören var mı ?

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Propecia tablet
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2020, 15:38:27 »
Propecia yerine proscar al aynı içerik biri kozmetik ürün diğeri prostat hastaları için . 32 lira proscar 4/1 ya da 5/1 iç. Yan etki ihtimali prospektuste %2-3 zaten psikolojik olarak etkilenmemeye çalış. İlacın etkisinde 6 aydan sonra görmeye başlarsın genelde 1 sene bile sürebilir bu durum.

tanyelkanatan1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2020, 18:28:54 »
Bende yaklaşık 1 ay sonra ekim yaptıracağım , kesinlikle çok faydalı bir ürün şu an için yan etkisini göremedim. Proscar ile uğraşma bence maddi durumun varsa direk propecia kullan. Proscar saç dökülmesi için değil prostat hastalarının kullanması için.

HAMDİ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Kasım 2020, 20:43:40 »
Bende yaklaşık 1 ay sonra ekim yaptıracağım , kesinlikle çok faydalı bir ürün şu an için yan etkisini göremedim. Proscar ile uğraşma bence maddi durumun varsa direk propecia kullan. Proscar saç dökülmesi için değil prostat hastalarının kullanması için.
Peki size bu ilacı kim önerdi ?

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2020, 20:58:29 »
Proscar prostat hastaları için olsada içerik aynı biri 210 lira diğeri 32 lira 4 e bölerek içsen propecia ya 850 lira verirken  öbürüne 32 lira harcamış oluyorsun aradaki farka bakınca propecia çok iyi durumunuz yoksa gereksiz bence. İçerik birebir aynı. Faydası da öyle

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Kasım 2020, 21:23:03 »
 al proscar böl iç.2side aynı.hapın atası proscar zaten
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

HAMDİ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 30 Kasım 2020, 21:33:05 »
Proscar prostat hastaları için olsada içerik aynı biri 210 lira diğeri 32 lira 4 e bölerek içsen propecia ya 850 lira verirken  öbürüne 32 lira harcamış oluyorsun aradaki farka bakınca propecia çok iyi durumunuz yoksa gereksiz bence. İçerik birebir aynı. Faydası da öyle
İçerik aynı ise neden iki ayrı ilaç var ?

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Kasım 2020, 21:43:17 »
İçerik aynı ise neden iki ayrı ilaç var ?
Proscar çok önceden olan bir ilaç bu ilacı kullanan kişilerin saçlarında gelişim olduğu gözlenmiş ve aynı firma 5mg yerine saç için 1mg finasterid içerikli ürünü piyasaya sürmüş. Yurtdışında proscar daha pahalı. Proscarin tek farkı 4 ya da 5 e bölmek lazım. İnternetten ya da eczanede hap kırıcı al ve 1 ilacı bol 4 gün boyunca kullan o bitnce diğer hapı böl. Hepsini ayni anda bölme sakın etkisini yitirir ilaç.

HAMDİ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 30 Kasım 2020, 22:14:35 »
Proscar çok önceden olan bir ilaç bu ilacı kullanan kişilerin saçlarında gelişim olduğu gözlenmiş ve aynı firma 5mg yerine saç için 1mg finasterid içerikli ürünü piyasaya sürmüş. Yurtdışında proscar daha pahalı. Proscarin tek farkı 4 ya da 5 e bölmek lazım. İnternetten ya da eczanede hap kırıcı al ve 1 ilacı bol 4 gün boyunca kullan o bitnce diğer hapı böl. Hepsini ayni anda bölme sakın etkisini yitirir ilaç.
peki ilacı bölmeden direk içsek herhangi bir yan etkisi olur mu ? Sonuç olarak propecia hapa göre daha maliyeti daha ucuz

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 30 Kasım 2020, 22:40:10 »
peki ilacı bölmeden direk içsek herhangi bir yan etkisi olur mu ? Sonuç olarak propecia hapa göre daha maliyeti daha ucuz
Saç için 1mg yeterli 5mg da yan etki ihtimali artmış olur.

HAMDİ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 30 Kasım 2020, 23:31:36 »
Saç için 1mg yeterli 5mg da yan etki ihtimali artmış olur.
Bilgi için teşekkür ederim. Doktor görüşüyle devam etmek istiyorum. Birkaç gün sonra PRP için doktorun yanına gidicem.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Aralık 2020, 09:54:42 »
 ben ikisinide yıllarca kullandım fark yok.para için oteki çıktı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2020, 00:21:44 »
Ben de geçen hafta Proscarı birkaç eczaneye sormuştum ve zaman zaman stok sıkıntısı olan bir ilaç deyip yok demişlerdi.Geçen akşam sanırım sanırım nöbetçi eczaneydi, bir de şuraya sorayım diye umutsuzca sordum ve var dedi , 1 kutu ver o zaman dedim ve 1 kutu yeterli mi olur mu dedi, elimde son 2 kutu deyince ben de ver  onu da deyip aldım.Bulamasaydım  206 tl verip Propecia alacaktım, eve geldiğimde biri 32,5 tl, diğeri 206 tl ve insan aradaki fiyat farkını daha iyi anlıyor.Proscarı bulduğuma sevindim ve yan etkilerini bilinçaltımdan atarak  kullanıyorum.Vücudumdaki en ufak bir rahatsızlığı Proscara bağlamıyorum yoksa insan paranoyak olur hem de birçok kişinin belirrttiği bazen ilacın yan etkileri tamamen ön yargılı psikoloji ile kullanılmasından kaynaklı bana göre.

Facebook Twitter Instagram