Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 78831 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« : 27 Temmuz 2020, 14:52:45 »
Öncelikle herkesin hayallerindeki saçlara kavuşması dileğiyle diyerek konuya başlıyorum.

Biliyorsunuz 3 yıldır forum da bir geçmişim var. Şakakları 16 yaşında dökülmüş birisi olarak, bu 3 yılda edindiğim tecrübe ile eğer istenirse saçların dökülmesinin durdurulabileceğini öğrendim. Bir çok tedavi denedim, bunları sizlerle de paylaştım. Çok başarılı sonuçlar da aldım. Forumu keşfetmeden artık saçlarımın dökülmesini kabullenmişken bugün bulunduğum durumu açıkcası bende hayal edemezdim. Tabi bu yolda bana en büyük destek olan Hintell Admini unutmamak gerek. İlk günden son güne kadar her zaman desteğini hiç eksik etmedi. Ayrıca forumun değerli üyelerinin yaptıkları paylaşımları da unutmamak gerek. Saç için bilmediğim bir çok konu da yeni fikirler edinmemi sağladınız. Bunun için de ayrıca size teşekkür ederim.

Şimdi ekim kısmına gelirsek ;D. Asmed'i çok iyi araştırdığım için içeri adım attığımdan itibaren yaşadığım tecrübeyi az çok hayal edebiliyordum. Benim gibi üşengeç bir yapıya sahip biri için bile, özellikle ekim yaptırıyorken hiç gerilmeden çok mutlu bir şekilde ayrılmak büyük bir olaydı. Hani hiç mi bir kişiden memnun kalmazsınız! Herkes çok ilgiliydi, gerçekten inanılmazlar. Özellikle Suzana Hanıma da ayrı bir paragraf açmak istiyorum. Ekim öncesi ve ekim sonrası gerçekten çok yardımcı oldu. Bu nedenle kendisine ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. Koray Hocaya gelince, benim için biliyorsunuz yıllar önce de yazdığım gibi saç ektirmek istediğim ilk tercihimdi Asmed. Koray Hoca da inanılmaz ilgilendi benimle. Yıllardır uzaktan takip ettiğim Koray Hocanın böyle ilgili olması beni ayrıca mutlu eden bir husus oldu. Özellikle saç çizgimin belirlenmesinde çok uğraştılar ve bu çizgi belirlenirken ekim sonuçlarını çok beğendiğim Dilek Hocanın da bulunması memnun olduğum başka bir konuydu. Saçlarımın analizleri yapıldıktan sonra Koray Hoca saçlarımı incelerken, varolan saçlarımın iyi durumda olduğunu ve ailemde genetik dökülme olduğunu belirtmeme rağmen benim saçlarımın aileme çekmediğini ve zor döküleceğini söyledi. Ben mevcut saçlarımın arasına girilmesini talep ettiğimde kendi saçlarımın sık olduğunu ve zarar verebileceğini söyledi. Asmed bunu söylüyorsa benim için zaten o olasılık aklımdan tamamen çıkmıştı. Mevcut saçlarımın da güçlü olduğunu söyledikleri için saç çizgimi öne aldırmak istedim. Yaşımda malum 32 artık bende iyi bir ön çizgi olmasını istedim saçlarımda. Zaten yıllardır en çok canımı sıkan detay ön çizgimin doğal olarak geride olması ve şakaklarımın açık olmasıydı. Saçlarımın 64 micron olduğunu söyledi Koray Hoca ve donör kapasitemin de 8600 olduğunu söyledi. Yani elimde 3 ekimlik bir stok bulunuyordu ve bu nedenle ön çizgiye bu kadar sık bir ekim yapılması rahatsız etmedi beni. Zaten kendilerine aklımda ilerisi için 2. bir ekim düşündüğümü, olası bir dökülme de yine ekim yaptıracağımı söyledim. Son olarak Asmed bu forumu takip ediyor arkadaşlar. Bu foruma değer veriyor. Bu da beni ayrıca mutlu eden bir detay oldu.

Daha önceden finasterid ile edindiğim ve 3 yıllık güncellediğim konuya buradan ulaşabilirsiniz.

Dün ilk yıkamam Asmed'de oldu, bu fotoğraf da bugün yaptığım kendi yıkamama ait.

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

jemjemx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2020, 15:02:15 »
Hayırlı olsun çok güzel gözüküyor :)
// Kullandığım Takviyeler //

*Viviscal Tablet
*Propecia 1mg
*Olimp Multi Vitamin
*Omega-3 ve Kolajen Peptit

// Asmed Dr. Koray ERDOĞAN-Saç Ekim Sürecim //
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14840.0

keldeğilim

• Full Member
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2020, 15:03:59 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Sizin takviye kullanım konunuzu uzun süredir takip ediyorum. Baya uğraştınız saçlar için gerçekten.

Saç ekiminiz için yorum bile yapmaya gerek yok. Gerek ekim merkezi, gerek açıklık alanınız çok avantajlı. Mükemmel bir sonuç almak için ortada olmaması gereken bir şey yok.

Peki takviye kullanmaya devam edecek misiniz?

Ben dutasterid kullanımına başladım.

Saygılarımla,

James bald

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2020, 15:05:37 »
Hayırlı olsun çok avantajlı bir açıklık umarım sonuçta harika olur hayal ettiğiniz saçlara kavuşursunuz

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2020, 15:07:06 »
obaaaaa şaşırdım onizuka eikichi saç ektirmiş ve yeni haberimiz oldu :) zaten  bu kadar araştırmadan sonra senin Koray beyi seçmeme olasılığın olamazdı
açıklık ekime uygun saç tellerin kaliteli ee planlamada süper harika bir konu bizi bekliyor.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2020, 15:12:23 »
hadi hayirli olsun abi umarım istediğin gibi olur ben ekimi beğendim zaten gittiğin yer en iyi yerlerden biri

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2020, 15:18:00 »
vay vay hayırlı olsun onizuka maşallah harika ekim. konunu gördüğüme sevindim

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2020, 15:24:45 »
Hayırlı olsun sizle benim saçlarım arasında dağlar kadar fark var ama ekim sayımız aynı. Düşünün bende bile kapatıcılık sağlayacağına inanılan bir sayı sizde nasıl değişim yapacak. Maşallah 🧿 diyelim

vinyj

• Full Member
« Yanıtla #8 : 27 Temmuz 2020, 15:27:04 »
OO başkan hayırlı olsun süper ekim

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Temmuz 2020, 15:28:39 »
onizuka eikichi Tedavi linklerin ekşiye konu olmuştu umarım saç ekimi konun da olur :) çok başarılı tertemiz bir ekim sonunda halettin hayırlı olsun

emre07x

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 27 Temmuz 2020, 15:34:30 »
Maşallah çok güzel ekim.Umarım en güzel sonuca ulaşırsınız :)

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Temmuz 2020, 15:35:06 »
onizuka şaşırttın bizi tedaviler pes ettirdi sanırım sonunda :) hayırlı olsun güzel bir seçim harika bir ekim

sinan1984

• Full Member
« Yanıtla #12 : 27 Temmuz 2020, 15:36:06 »
hayırlı olsun dostum umarım güzel sonuç alırsın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Temmuz 2020, 15:39:03 »
Adamım :) hayırlı olsun umarım çok güzel bir sonuca ulaşırsın  çok estetik bir ekim zaten bu tarz açıklıklar aslında daha zor iyi bir estetik bakış açısı ister
hem var olan saçlarına uyum yakın bir sıklık ve saç yönleri zordur bunları dengelemek gördüğüm kadarı ile de Koray hoca sana çok başarılı bir planlama ile saç ekimi yapmış
geçmiş olsun.
Global Moderator

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Temmuz 2020, 15:48:02 »
Onizuka:))

Ekimin hayırlı olsun bence açıklık çokavantajlı saçlar kapkara zaten:)

Şakakları da çok begendim
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Facebook Twitter Instagram