Anket

bu saç tutar mı?

tutar
25 (46.3%)
tutmaz
14 (25.9%)
kararsızım
15 (27.8%)

Toplam Oy Verenler: 54

Oylama kapandı: 28 Kasım 2020, 13:42:47

Gönderen Konu: medeks hair 5500 greft saç ekim(REPAİR de 1.başarısız 3500 greft ekim)  (Okunma sayısı 10813 defa)

miketyson44

• Jr. Member
  • **
öncelikle herkese merhabalar.askerden geldıkten sonra dökülen saçlarıma çözüm bulmak ıcın acemıce aramalar yapıp tabiri caizse hemen olsun mantığıyla fazla arastırmadan etilerde bulunan REPAİR de görüşmeye gittim ve alper denen şahsın  şimdi düşünüyorumda ne kadar itici bir insan oldugunu farkedıyorum.yok dalgalanan saçların olcak yok lüle lüle uzucak...alper ve emel tuncer denen şahıslar ekımının hiç bi şekılde arkasında durmayarak sadece hayal satarak zaafımdan faydalanark ekım yaptılar.o zamanın parasıyla 5000 küsür tl idi.anlatcak çok şey varda benım tavsıyem gideceğiniz yeri çok iyi arastırın.repair gibi yerlerden uzak durun...şimdi konumuza gelınce yaş 30 oldu ve artık yavas yavas vaktının geldiğini düşenerekten medekse gittim..gitme sebeplerımden en önemlısı yuksek greft çalısmaları.benm sacıma 2000 3000 greft ekım iyi durmıcagını dusundugumden yuksek greft riskine girdim...arkadaslar umarım hepımızın ekımlerı ıyı olur..herseyı şeffaf şekılde anlatcam...dileyen olursa istanbul bayrampaşadayım görebılırde gayette şefaf bi süreç olcak

CooLStyLe

• Sr. Member
öncelikle geçmiş olsun ve iyi bayramlar üstad. yaşadığınız kötü tecrübe için üzgünüm ve size inanıyorum, lakin ilk ekiminizin öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı paylaşmadıktan sonra sizin açtığınız bu konu bir iddia, bir karalama gibi gözükmemesi adına lütfen fotoğraflar ile destekleyin.
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

miketyson44

• Jr. Member
  • **
onu son halimi atarak sadece yapabilirim ki 8 sene oncekı fotolar malum elımde değil 8 senede 8 tane telefon değiştirmişimdir..bu arada teşekkur ederım sizlerede hayırlı bayramlar

miketyson44

• Jr. Member
  • **
Bu 1.ekımden sonraki hali.Herşeyı gectım açıları bile ters.arkadaslar 8 sene ben çektm bu saçı kimse ama kimse benı baska bişeyle hitam etmesın düğüne derneğe bu şekılde gıtmek hoş mu?benim amacım dediğim gibi yenı yaptırcak arkadaşlar iyice araştırsın

CooLStyLe

• Sr. Member
cidden durumunuz çok zor, başarısız ekiminiz için çok üzgünüm. forumdaki üstadlardan ve okuduğunuz konulardan bilgi alarak şuanki durumu düzeltecek bir ekim yaptırırsınız ve istediğiniz saça kısa sürede kavuşursunuz umarım.

miketyson44

• Jr. Member
  • **
hocam bu foto emın olun en ıyısı.yakından görseydınız ne demek ıstedıgmı anlarsınız.saçımın anasını ağlattılar suçuda bana attılar..neymıs sıgara ıcıyormusum neymıs erken ektırmısım...adama sorarlar erken nıye ektin diye

miketyson44

• Jr. Member
  • **
1

miketyson44

• Jr. Member
  • **
2

miketyson44

• Jr. Member
  • **
Ense

miketyson44

• Jr. Member
  • **
Ense

miketyson44

• Jr. Member
  • **
son atımlık kurusunum kaldıgı ıcın enselerı bıraz yormalarını istedim açıkçası...en kotu saç sımılasyonuyla kurtablrım dıye dusundum

miketyson44

• Jr. Member
  • **
Ekımden once ense

CooLStyLe

• Sr. Member
Bu 1.ekımden sonraki hali.Herşeyı gectım açıları bile ters.arkadaslar 8 sene ben çektm bu saçı kimse ama kimse benı baska bişeyle hitam etmesın düğüne derneğe bu şekılde gıtmek hoş mu?benim amacım dediğim gibi yenı yaptırcak arkadaşlar iyice araştırsın
öyle bir bahane yok tabiki sigara içmek saç uzamasına ve köklerine olumsuz etki yapsa da bu denli etki etmez ve erken ektirdin ne demek boğazına mı bastınız sanki saçımı ekeceksiniz diye. bu tamamen onların bahanesi, sigara içmiyor olsanız başka bir bahane bulacaklar kendi başarısızlıklarını örtmek adına. bir hata yaptın en azından sahip çık dimi, yazık onu da yapmamışlar.

miketyson44

• Jr. Member
  • **
şuan o şahıslarla konusmalarımı dusunuyorumda tamamen ticari..hangi doktora ekim merkezıne gıttıysem suçun karsı taraafta oldugunu söyledler.açılar ters planlama kötü vs vs

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun dostum   sen ne etmişin  böyle   senin  döner  bölgen yetersiz  zaten   bu döner   5500 greft  almak  ekim yapmak   senin  için  çok büyük  bir risk  ekim yapan merkez   bu döner  5500 greft  nasıl aldı?      foruma   üye  olmadan takılıyorsun   saç ekim  hakında bilgi sahipsin   İnş  hersey  istediğin  gibi olur diyeceğim 

Facebook Twitter Instagram