Gönderen Konu: Dermanew hair saç çıkarttığı idda edilen solüsyon ?  (Okunma sayısı 11510 defa)

Semseddinc

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dermanew hair saç çıkarttığı idda edilen solüsyon ?
« Yanıtla #15 : 02 Kasım 2020, 23:38:39 »
konu ile pek alakası olmasa da instagram demısken ben de sürekli dogal bittim sabunu vs. reklamları görüyorum.

bi cok ınsan foto atmıs tesekkur ederek storylerınde paylasıyolar öncesi/sonrası diye. ama belkı kendı adamlarıdır bilemedim.
forum da bi cok arkadasa göre herhangi bi sabunun dht baskılamayla alakası yok.
ama sorayım dedim bilgisi olan vardır belki.
Kullanmadığım ürün kalmamış bir arkadaşımda değişimi görünce bende bu ürüne ulaştım son kez şansımı deneyim dedim pek umudum olmasada yaklaşık 3 aydır kullanıyorum gözle görülen değişim var yüzde 70 çıkmış durumda devam ediyorum daha iyi olur diye düşünüyorum sonuçları sizlerle paylaşırım ilerleyen zamanlarda inşallah ürünü aynı kalitede kalır devam ederiz dermanew hair samimi dürüst çalışanlarına teşekkür ederim

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 03 Kasım 2020, 18:05:16 »
Bir arkadasimdan gördüm saçımı ektirdi diye düşünmustüm meğer bu ilaçtan kullanmış dermanew hair ilacı bende emin olmak için araştırmaya devam ettim Instagram sayfasından takip etmeye başladım paylaşımları samimi geldi bide olsun resimlar olsun inandırıcı geldi 3 aydır kullanıyorum gören şaşırıyor şuan için memnunum ilerleyen zamanlarda yine yazarim

başarısız bi reklamcı daha :)

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 09 Ekim 2022, 15:27:08 »
herkes tepki göstermiş ama adamlar satan satana ,çevremde bu dermanew'i kullanan üç beş tane adam var rahat.

Facebook Twitter Instagram