Gönderen Konu: SAW PALMETTO BAŞLIYORUM (merak edilen herşey)  (Okunma sayısı 10966 defa)

SAW PALMETTO BAŞLIYORUM (merak edilen herşey)
« : 20 Haziran 2020, 00:08:07 »
saçlarım 2 sene önceye kadar çok ama çok iyi durumdaydı. 2 yıldır artarak dökülme var  ancak tamamen verteks bölgeden. Ön yan ve ensede tek mıl dökülmez. Verteks için finasterid etkili olduğunu forumlardan öğrendim. Daha doğrusu bir sürü forumda araştırma yaptıktan sonra kanaat getirdim ancak uzman ürolog arkadaşlardan dile getirdiğim an zılgıt yediğim için hiç başlamadan vazgeçtim.
Saw palmetto aldım bakalım ne olcak.
Yan etkisi çok daha az ayrıca hapın içinde biotin kabak çekirdeğinin yağı likopen çinko felanda var. Umutluyum gayet. İleri düzeyde dökülmem olmadığı için olanı koruyacağını varsayıyorum. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Vitamin adı: Nutraxin saw palmetto

Esen kalın fotolar ekte

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: SAW PALMETTO BAŞLIYORUM (merak edilen herşey)
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2020, 00:30:05 »
Yanında biotin de alsaydın, çifte takviye, huzur gibi oldu.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2020, 03:47:49 »
saçlarım 2 sene önceye kadar çok ama çok iyi durumdaydı. 2 yıldır artarak dökülme var  ancak tamamen verteks bölgeden. Ön yan ve ensede tek mıl dökülmez. Verteks için finasterid etkili olduğunu forumlardan öğrendim. Daha doğrusu bir sürü forumda araştırma yaptıktan sonra kanaat getirdim ancak uzman ürolog arkadaşlardan dile getirdiğim an zılgıt yediğim için hiç başlamadan vazgeçtim.
Saw palmetto aldım bakalım ne olcak.
Yan etkisi çok daha az ayrıca hapın içinde biotin kabak çekirdeğinin yağı likopen çinko felanda var. Umutluyum gayet. İleri düzeyde dökülmem olmadığı için olanı koruyacağını varsayıyorum. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Vitamin adı: Nutraxin saw palmetto

Esen kalın fotolar ekte
Aga çok ilginç saçlısın ama ilk fotoda neden kel gözüküyor? Sanırım ışığa ve çekim açısına tam dik geldiği için yokmuş gibi gözüküyor takma çok ama ufak ufak bişeyler yapman güzel olmuş yinede.

« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2020, 07:09:30 »
Aga çok ilginç saçlısın ama ilk fotoda neden kel gözüküyor? Sanırım ışığa ve çekim açısına tam dik geldiği için yokmuş gibi gözüküyor takma çok ama ufak ufak bişeyler yapman güzel olmuş yinede.

aga zaten herkes saçın daha ne olsun felan diyor ama, yağlıyken ve saçlar dikken, direk güneş ışığı altında rezil bi görüntü var.

« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2020, 07:10:45 »

içinde var zaten ürüne google den bak istersen, tamamen saç için takviye

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Haziran 2020, 08:24:34 »
içinde var zaten ürüne google den bak istersen, tamamen saç için takviye

Hayır içinde biotin yok baktigim kadarıyla. Ayrıca saw palmetto asit oranı çok düşük 2 tablette %45e ancak ulaşıyor

Matthews

• Full Member
« Yanıtla #6 : 20 Haziran 2020, 15:24:17 »
Saw palmetto yağlı saça'da iyi geliyor diyorlar varmı öyle bisey arkadaşlar?

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2020, 17:49:48 »
Saw palmetto yağlı saça'da iyi geliyor diyorlar varmı öyle bisey arkadaşlar?
Var , yaz aylarında deri yağlandığında kullanın, ayrıca kullandığım şampuan etkili bilginize.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Matthews

• Full Member
« Yanıtla #8 : 21 Haziran 2020, 01:12:26 »
Eyvallah Prozinc Reis :)

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 21 Haziran 2020, 01:43:28 »
Eyvallah Prozinc Reis :)
Firma bu kadar reklam yapamıyodur🤣 Tüketici memnuniyeti bu sanırım👍
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Haziran 2020, 11:40:03 »
Bende finans yerine kullanmayı düşünüyorum.
Takipteyim seni de.

« Yanıtla #11 : 27 Haziran 2020, 15:14:29 »
Hayır içinde biotin yok baktigim kadarıyla. Ayrıca saw palmetto asit oranı çok düşük 2 tablette %45e ancak ulaşıyor

Günde 1 tablet çok mu yetersiz kalır?
biotin eksiğim yok ekstadan almak mantıklı mı bilmiyorum

« Yanıtla #12 : 27 Haziran 2020, 15:17:02 »

İhtiyaç fazlası biotin böbrekde kalsiyum minarali biriktiriyor. Ve son olarak böbrek taşlarından daha çok çekiyoruz. Sürekli taş oluşumu böbrekte ve üreme organlarında kalıcı hasar bırakabiliyor. O yüzden biotini ihtitaç fazlası almanın faydası olcağını sanmıyorum

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Haziran 2020, 19:02:34 »

İhtiyaç fazlası biotin böbrekde kalsiyum minarali biriktiriyor. Ve son olarak böbrek taşlarından daha çok çekiyoruz. Sürekli taş oluşumu böbrekte ve üreme organlarında kalıcı hasar bırakabiliyor. O yüzden biotini ihtitaç fazlası almanın faydası olcağını sanmıyorum
Oksalat maddesinden dolayı sanırım böbreklerde taşa bağladınız, birçok et ve sebzede de oksalat mevcut, böbreklerde birikim bol su ile idrar yoluyla gider. Normal insan günde 3 lt su içmeli, içilmiyorsa yarısı bile yeterli böbreklerin sağlam ve sağlıklı çalışmasına.
Ayrıca aşırı alkol tüketimi b grubu vitaminleri baskılıyor ve eksiklik meydana geliyor.
Tırnak, yüz güzelliği, saç kökleri biotin farkıdır.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Haziran 2020, 21:51:32 »
Ben saw palmetto nun DHT düşürdüğünü ve bu sebeple saça fayda sağladıgını düşünmüyorum. Keza yanılıyor isem ve DHT yi düşürüyor ise ozmaan yanetkisiz olması nasıl mümkün oluyor onuda anlamış değilim. Finasteride kullananlar mide yanması yada böbrek , karaciğer sancısı çekmiyır ki yanetki olarak... eğer DHT yi düşürebilir ise kişi finasteride ile (kiminde işe yaramıyor) DHT nin vücuttaki etkileri azalıyor miktara bağlı olarak. Aslında bir etki bu yanetki değil.. kabak çekirdeği, saw palmetto yada papatya çayı adı her ne ise DHT yi düşürdüğü taktirde finasteridden ne farkı kalıyor yanetki olarak? Hani finasteride mideyi yakar yada kabızlık yapar anlarım alternatif doğal  bir ürünle bu etkilerinden kacılabilinecegini ama çalışma prensini DHT azalması ise fayda salladığı taktirde (sanmıyorum saglıyacagını) bu etkilerden kaçmak pek mümkün gelmiyor benim mantığıma..

Facebook Twitter Instagram