Gönderen Konu: Fön ile saç seyrelmesi  (Okunma sayısı 862 defa)

erkanbey

• Yeni üye
  • *
Fön ile saç seyrelmesi
« : 10 Ağustos 2020, 22:52:13 »
arkadaşlar merhaba öncelikle.fön makinesi ile çok şekil veriyordum saçlarıma.ama çok garip bir şekilde hızlı bir dökülme yaşadım.saçlarımın çoğunda incelmeler mevcut.bazı bölgelerde açıklık var ama genetik dökülme değil.hastane de kan testi yaptırdım.herhangi birşey çıkmadı.aşırı incelen saçlar için ne tavsiye edersiniz? hormonal haplardan çekiniyorum.

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: Fön ile saç seyrelmesi
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2020, 23:16:17 »
arkadaşlar merhaba öncelikle.fön makinesi ile çok şekil veriyordum saçlarıma.ama çok garip bir şekilde hızlı bir dökülme yaşadım.saçlarımın çoğunda incelmeler mevcut.bazı bölgelerde açıklık var ama genetik dökülme değil.hastane de kan testi yaptırdım.herhangi birşey çıkmadı.aşırı incelen saçlar için ne tavsiye edersiniz? hormonal haplardan çekiniyorum.
Yakın mesafeden sıcak ve hızlı devir saçın direncini kırar, incelme cüceleşme ve dökülme yapar. Ilık ayar, en az 30cm mesafeden alçak devir kötünün iyisi.
Biotin kullanabilirsin..
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

erkanbey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2020, 00:05:07 »
hocam ilgin için çok teşekkür ederim.seyrelme yaptı bir köşeyi ve piskolojimi bayağı etkiledi.biotin haricinde sarımsak felan veya zeytinyağı karışımı mı yapsam diye düşünüyorum

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2020, 01:09:55 »
Etkiler ve saç düzleştirici de etkiler. Bende geçen sene saçlarımı belli çizgide uzatıp düzleştirici kullandım bir kaç hafta güzel form alıyor diye saçlar taradığımda baktım saçlarıma zarar veriyor hemen kesmiştim kullanımını. Revita Cor diye bir saç kremi var onu kullanırsanız saçlarınız toparlar. Genetik olmayan dökülmelerde fayda sağladığını düşünüyorum saçlara.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram