Gönderen Konu: Klinik önerileri  (Okunma sayısı 1213 defa)

efa2345

• Yeni üye
  • *
Klinik önerileri
« : 11 Ağustos 2020, 18:00:04 »
Herkese sağlıklı günler diliyorum. Yaş 23 ekim yaptırmayı düşünüyorum. Para açısından fazla bir problem yaşamıyorum daha doğrusu saç nakli için paranın önemsiz olduğunu düşünüyorum. Fakat ASMED hariç tabii ki. Tecrübeleriniz eşliğinde - ve +' larıyla bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir de ön çizgi ve doğallığa çok kafayı takıyorum. Böyle ön çizgi kalın kalın tek tek pek güzel gelmiyor bana. Acaba zaman geçtikçe mi doğallaşıyor tam da bilemiyorum. Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Klinik önerileri
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2020, 18:10:58 »
Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Konunuza güzel yazmışsınız ancak fotoğraf eklememişsiniz. İnsanların değerlendirme yapabilmesi için fotoğraf eklemeniz gerekir. Yoksa herkes kendi ekim yaptırdığı merkeze güzel deyip geçer :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

efa2345

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2020, 23:09:03 »
Haklısınız 1 saate eklerim teşekkürler😌😌

efa2345

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2020, 20:00:39 »
Biraz geç yükledim kusura bakmayın bende durum böyle gençliğimizde solduk daha üniversite bile bitmedi :/ . Kafaya çok takıyorum öyle bir döngü ki taktıkça daha çok dökülüyor dökülünce daha çok takıyorsun :D Ne günah işledik biz.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2020, 20:09:59 »
Erken yaşta çok saç kaybı yaşamışsınız ve maalesef göründüğü kadarıyla yaşamaya da devam edeceksiniz. Bence dökülmenizin tamamlanmasını bekleyip öyle ekim şansını değerlendirin derim. Mevcut saçlarınızla beraber donör alanında da kayıplar yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda ekilen saçlarda da dökülmeler olabilir bu da ilerleyen yıllarda canınızı sıkan bir durum olarak karşınıza çıkacaktır. Medikal tedaviler içinde yaşınız genç kullanmamanız sizin açınızdan bana göre iyi olacaktır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

efa2345

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2020, 20:20:41 »
Anladım peki teşekkür ederim.

efa2345

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2020, 00:34:04 »
Bu arada 1.5-2 sene önceki halim bu yanlar yine açık doğuştan öyle açık olmasını da seviyorum aslında sadece ben zaten üst kısma ve saçın ön kısmına ekim yaptırmayı düşünüyorum. Yorumlarınızı beklıyorum şuankı halı de zaten ilk fotolar

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 13 Ağustos 2020, 02:43:28 »
Yasiniz oldukca kücükmüs. Bence siz asmedle bir görusun. Mumkunse randevu ile gidip gosterin. Biraz bekleyin derlerse bekleyin. Beklerken maddi durumunuzu asmede gore duzenleyin.  Benim tavsiyem bu tabi. Sac açıklıgı ve yas uygun olsaydı asuman hanim derdim... yuzde yuz.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2020, 22:28:10 »
asmed + asuman hanım öncelikle bu iki ekim merkezini araştırmakla başlayın derim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Ağustos 2020, 22:36:28 »
Saç ekimine uygunsunuz güzel bir sonuç alırsınız kaliteli bir ekimle

Merkez konusunda araştırmanızı kendiniz yapıp kararınızı verin en doğru kararı kendiniz verirsiniz tabi önce araştırıp öğrenip kararlarınızı tekrar tekrar sorgulayarak.
Global Moderator

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 13 Ağustos 2020, 23:54:17 »
Asumanhair. Asmed. Sahin celik. Kafanda soru isareti birakmayacaktir. (Diger yerleri de arastir tabi. )

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #11 : 14 Ağustos 2020, 01:08:55 »
asmed + asuman hanım öncelikle bu iki ekim merkezini araştırmakla başlayın derim.
+1

efa2345

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2020, 01:09:33 »
çok teşekkür ederim abilerim moralim çok bozuk kafama acayip takıyorum çünkü ben kendini aynada iyi görünce iyi olan biriyim. Bu yaşta ektirme kötü görünür diyenler olunca daha çok takıyorum kafama. ama eğer bu dönem okul olmazsa ektiricem gibi duruyor. Tekrardan teşekkkürler. :)

Facebook Twitter Instagram