Gönderen Konu: Derideki noktalar cikacak saclar mi? Fotolari bir degerlendiriseniz sevinirim.  (Okunma sayısı 1527 defa)

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaslar,

26. Temmuz 2019'da cok talihsiz bir sac ekimi gecirdim. Konu acacaktim acmadim düsünüyorum ama acmayi. Sac ekiminden tam 5 ay sonra basladi saclar cikmaya. Bu 5 ay icinde neredeyse hic sac yoktu kafamda. Bu 5 ay icerisinde asiri diyet yapiyordum günlük 1300 kalorili. sanirim buununla alakali olmali. Xpedia'yi hic birakmadam son 1 aya kadar. Suan biotinle devam ediyorum.

Yani size sorum: derideki bu noktlalar cikmayi bekleyen saclar mi yoksa derinin kendi izleri mi? Anlayamadim gitti. Fotografin isik ayarlarini düsürdügünüzde ancak belli oluyorlar.

Fotograflari bir degerlendirip fikirlerininzi söylerseniz sevinirrim. Tesekkürler.

Siddhartha

• Hero Member
5 ay itibari ile en az suan 60-70%  sacinizin cikmis olmasi gerekiyor. Onlar muhtemelen acilan kanallarin izleri
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilen saclarin cok az bir kismi cikti simidye kadar yani daha cikacak vardir diye ümitleniyordum söylediginiz dogruysa bosuna beklemeyim de.

Siddhartha

• Hero Member
Yok umitsizlige kapilma bazen geriden gelebiliyor. Zaten suan da hala cikislarin devam ediyor. Surecin ortasindasin daha
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tamam sagolasin.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
O noktalar eskiden varolan fakat minyatürlerimi yada dökülmüş olan köklerin gözenekleri... o kadar ince kanal izi olmaz..

Leonidas

• Hero Member
Hangi klinik ?
Konu açsanız güzel olur aslında.

Karakutu

• Hero Member
En azından konuyu burda devam ettir başlığı değiştirerek, ekim merkezini tahmin ediyorum daha doğrusu hissediyorum ama bakalım yanılacakmıyım?. Sürekli minoxil kullanmanızı istiyormu ekim merkezi?.

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tahmin dogru degil. Peki 1-2 güne kadar konu acayim da en azindan baskalarini uyarmis oluruz. Olmamasina ragmen binlerce greftin hava ucustugu hayali bir ekime hazir olun derim.

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün siyaha boyadim. Boyayinca daha da bir belirgin oldular sanki. Cikmayi bekeleyen sac gibi duruyorlar beyler ne dersniz? Ekimi yapan sormustum daha cikacak cok sac var  dedi ama onun sözüne  hic güvenmiyorum size sorayim dedim birde.

bant

• Yeni üye
  • *
Elinizle oynadığınızda küçük saç teli hissediyor musunuz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Su an süreç nedir?
Global Moderator

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2020, 17:41:59 Gönderen: StarWars »

StarWars

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Elinizle oynadığınızda küçük saç teli hissediyor musunuz?

Evet.

bant

• Yeni üye
  • *
Rahat ol hocam, çıkacaktır o zaman. Ama beslenmeye de dikkat edelim derim. Hiç olmassa biotin. Kafaya baskı yapacak hareketlerden ve sıcak su, saunadan uzak duralım.

Facebook Twitter Instagram