Gönderen Konu: ACİLLL Saç ekimi yaş sorunu ??  (Okunma sayısı 1900 defa)

Berkcan91

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ACİLLL Saç ekimi yaş sorunu ??
« : 08 Mart 2017, 22:09:53 »
Arkadaşlar daha önce de açtım bu konuyu yaşım 21 saç ektirmek istiyorum bu yaşlarımı saçsız geçirmek istemiyorum yaklaşık 2 yıldır dökülmem var 1 yıldır saç tozu kullanıyorum sizce ne yapmalıyım ileri de sıkıntı olur diyor kimisi bekle diyor kimisi bu yaşlarını saçsız geçirmektense ektir kimisi 30 yaşında 40 yaşında saçı napıcaksın diyor sizce ne yapmalıyım fotoğraflar güncel donör bölgem verteks ve ön bölgem.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ACİLLL Saç ekimi yaş sorunu ??
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2017, 10:36:24 »
hoca en mantıklısı senin bunu gidip tek tek ekim merkezleriyle konusup tabi tiplere bak o an hangisi paragöz hangisi dobra onların dusuncelerini alıp ondan sonra hareket etmen gencecik yasta kim saçsız gezmek ister ama sana dokulmeyi frenlicek sonrada saçını kapatcak ekim merkezini bulmalısın bunun için ekimci ekimci dolaşman gerek bazıları  finasterid harici yontemlerle dokulmeyi durdurabilio bence.ama o yontemler farklı ve hekeste işe yaramıo prp gibi ne bilim dht bloker losyon onerirler belkide saçına ne gitcekse onu yaparsın sınırdasın guzel saçların var dipleri yok olma yeniden eski haline donme arası ama on çizgi arkasına biraz şakaklara ekim ister dokulmeyi frenle ekimle guzel kapatırsın saçı yeterki genetik dokulmen agresif olmasın 37 yasındayım 22 yasında tepem senin gibiydi ekimciler az biraz ekti oraya o zaman tepe ekimi yapan pek yoktu tepede ekim zor olduğu için kaçarlardı birazda arkaya doğru kotuydu tepem aynen senin gibi 2 delik vardı finasteridle dokulmeyi azalttım minoxille tepeyi kapaım onleri ektirdim benim senden az saçın vardı onler orta olarak bugun tum açıklıkları kapadım hemde sık şekilde seyrek falan değil fut vardı eskiden fue çıkınca kalan yerleri fue ile doldurttum ilaç ekim derken isteiğmi aldım neden bunları yazdım o zamanlar ekimci sayısı azdı yontem 3 e kadar izin veriodu fut şimdi fue var saç sakal derken istediğin kadar ektirion o azmanlar gencken olsa bu saçlar neleri feda etmezdim gec gelen mutluluk benimki saçın gencken iyi bir saç konsujnda bilgili ekimci ile anlaşıp sorunun fazla yok yeterki dokulmeyi frenle yırtarsın bu işten ekimle ama agresif dht saldırısı varsa o zaman iş zor ekimmciler içelrinde doğru konuscak paragoz olmayannlar yakından bakarlar saça minyatırleşme ne durumda ona gore onları nasıl koruyacağını solerler doğru yeri arastır bul ve oyle hareket et üzüldüm sorununa bende o yasta çok cektim bu işten
saçları ekmeydi dersin

Berkcan91

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2017, 13:09:34 »
@emeklikel
Allah razı olsun senden tek sen yardımcı oluyorsun bana bu formda bu formu bayadır takip ediyorum koray erdoğan çok pahalı malum biliyorsunuz ondan ayrılan ekiple görüşmüştüm aylar önce Çağla hanımla whatsapptan Institute of Hair'e ektirmek istiyorum öğrenciyim bakalım spor yapıyorum proscarın yan etkilerini duyunca kullanmama kararı aldım bilmiyorum ne yapacağımı ekim merkezleriyle konuşsam bir şey değişeceğini sanmıyorum öğrenciyim çünkü ekelim diyecekler istanbula felan gitme imkanımda yok şuan için çoğu ekim merkezi orada

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2017, 21:14:14 »
amin bir arkadas gidicekti çağlaya gel sende yanımda ol dedi gittik gecen haftalar 3 hafta falan once orda ekimci falan konustuk hesapladılar ekilcek sayısı şu donorden şu çıkar bilmem yalanmı doğrumu ne diolar nasıl iş yapıcaklar ne desem yalan olur hiç en az 6 aylık geriye taralı orneklerini gormedim şoyle yaparız falan diolar ama yaparlarmı bilemem zaten istanbul dısında pek ii ekim merkezide yok bunlar doktor korayın yardımcılarıymış kanalı dr koray açıomuş bunlar ekio falan ama kanal açmakta çok onemli bunlar ii yaparmı işini yapamazmı zamanla ornekleri ortaya çıksın belli olur kaliteleri ilhan serdaroğlumuydu neydi adı bu forumda bir ekimini gordum bence guzel ekmiş ama her ekimi o kadar basarılımı bilemicem
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram