Gönderen Konu: Dr Bilgehan Aydın Fue saç nakli kitabı  (Okunma sayısı 1337 defa)

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Bilgehan Aydın Fue saç nakli kitabı
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2020, 12:22:52 »
nereden alabılırız nette varmı
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2020, 12:24:23 »
buldum fakat biraz pahalı 125 tl  :D 4 kutu proscar parası :D
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2020, 13:42:04 »
Kucuk bir duzeltme yapalım. Yazarları arasinda o hoca yok. Cunku kitap tek bir baska yazara ait. Kitap goruldugu uzere yabanci bir bilim adamına ait.  Kitabın Editörü bilgehan bey. Ceviri işi zordur. Alana hakim olmayı gerektitir. Alana katkı sunması açısından faydalı bir eser. Bilime katkida bulunan hersey benim icin degerlidir.Benim de nöroloji alanında kitabım var bu arada.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2020, 13:45:02 »
Kucuk bir duzeltme yapalım. Yazarları arasinda o hoca yok. Cunku kitap tek bir baska yazara ait. Kitap goruldugu uzere yabanci bir bilim adamına ait.  Kitabın Editörü bilgehan bey. Ceviri işi zordur. Alana hakim olmayı gerektitir. Alana katkı sunması açısından faydalı bir eser. Bilime katkida bulunan hersey benim icin degerlidir.Benim de nöroloji alanında kitabım var bu arada.
+1

Sekogok

• Full Member
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2020, 14:09:50 »

Evet hocam içlerinden Bilgehan hoca daha tanıdık olduğu için emek vermişler güzel bir şey ortaya çıkmış forumda paylaştım.

Facebook Twitter Instagram